20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Taky asi dárkovat nebudem... my jsme oba takoví dárečci :-D
Profilova fotka
My budeme dávat jen dárky rodičům,ale jinak nikomu...ono na to ani nebude :-|
Profilova fotka
my nedáme na svatbě ani dárky rodičům, celý ten svatební proces je tak drahý, že dávat rodičům např. dorty jako poděkování apod. nám přijde zbytečné..jako dárky od nás dostanou rodiče svatební album..myslím, že je to dostatečné a určitě budou nadšení :-)
No, dorty... To by mě naši hnali i s dortem :-B Děkuji za dceru :-D To album je fajn
Profilova fotka
tak ono to sice zní jako lišé, ale je to pravda - největší dárek je, že dostaneme jeden druhýho. Rodičům děláme alba - ono to taky není zrovna zadarmo. Dorty "děkuji za syna, za dceru" úplně nemám ráda. Ale Mišova mamča o tom furt mluví:) Takže jim necháme udělat malý ovocný dortíky, kde bude napsaný "děkuji" Bude všude sladkýho a jídla - nebude na to chuť, ale asi pro zachování nějaké té tradice
Profilova fotka
kasparci, tak pokud to tchyne ocekava, tak asi nejde jinak, ale jak rikas vsude bude sladkyho hromada, takze tak ;-)
Profilova fotka
jinak jsem pohledala jeste ty jmenovky a nasla stranky s keramikou, kde jich maji hromadu a udelaji ti i dle tve predlohy, aby to vystihovalo danou rodinu..tak jsem tam napsala, jakou bych mela predstavu, ale zatim cekam na odpoved :-( :-( tak aby mi to jeste stihli vyrobit
Profilova fotka
tak my jsem hned řekli, že dorty nebudou. ale furt o nich mluví:) a jaký jsou ty stánky - pošli prosím odkaz
Profilova fotka
Azeretko, prosím, pošli mi taky odkaz na ty stránky. Měla jsem stejný nápad jako kasparci, dát miláčkovi jako dárek jmenovku na dveře. Buď přímo na svatbě nebo k svátku o pár dní později. Spíš jsem mu to teda chtěla dát na svatbě, i když jsme se na žádných dárcích nedomlouvali a neslyšela jsem nikde, že by si novomanželé dávali dárky, ale psala tu o té jmenovce jedna nevěsta a přišlo mi to jaký hezký nápad. K realizaci jsem se ale ještě nedostala. Představovala jsem si nějakou kovovou s hezky vyrytým příjmením, ale keramika by taky mohla být hezká.
Profilova fotka
A dorty pro rodiče neplánujeme.
Profilova fotka
TADY JE :-) http://keramika.darek.unas.cz/Jmenovky/
Profilova fotka
Tak už jsem to taky objevila :-) ale je tam dost dlouhá dodací lhůta :-( To bychom asi nestihly. A vzhledem k tomu, že cena je cca 600,-Kč a v případě rychlejší lhůty je tam docela velká přirážka, tak to asi vzdávám.
Článek se načítá
Profilova fotka
jsou docela drahý :-| ale asi pěkný - já bych šla asi do něčeho obyčejnějšího - takže bych to asi měla levnější:) ale já už jmenovku mám, takže to neřeším:)
Profilova fotka
JJ, taky jsou na mě moc přeplácané, řekla jsem si o něco jednoduššího, žádní lidi, jen prijmeni a nejaky drobny symbol lasky, treba dve hrdlicky nebo nejake drobne kviti apod..ale jak rika, jeste se nikdo neozval, tak budu muset hledat dal Kasparci: nic podobného tvoji jmenovce jsem nenasla, nedas na chvilku do alba, at mrknem?
Profilova fotka
http://www.sklonaprodej.cz/?p=product... zkusím to vyfotit zítra za denního světla, ju? jinak tohle jsou stránky, kde jsem to objednala
Profilova fotka
Jee, to je fakt originalni, to jsem nikde jeste nevidela :-)
Profilova fotka
mně se taky líbilo:) ono to na tom obrázku vypadá trošku jinak - já jsem z toho nepoznala, že to je zrcadlo. a máme tam jména a příjmení - takže docela dost textu:), takže to není tak silně vybroušený. ale cena zlatá:)
Profilova fotka
tojo, musim ještě zkusit pohledat, libilo by se mi rytí do kovu nebo dřevěná jmenovka :-) ale cenove to bude asi nekde jinde, achjooo :-|
Profilova fotka
když jsme to hledala já, tak jsem našla jen to moje, medvídka Pú a plastový jmenovky na dveře kanceláří:)
Profilova fotka
myslela jsem, že to bude jednodušší:)
Profilova fotka
joo presne, medvidek Pu je vsude :-D
Profilova fotka
to by naše návštěvy koukaly:)
Profilova fotka
http://www.kovorytec.cz/fotogalerie.htm
Profilova fotka
hm, to taky nevypadá zle
Profilova fotka
jj, ale nemam an iodvahu psat si o cenu :-D
Profilova fotka
to si myslím, že nebude moc drahý
Nazdárek, já se přidávám do klubu 20.06.2009. Jak jste na tom s přípravami???
Profilova fotka
Ahoj Katrusko, svatbu připravuju aplánuju už skoro rok, takže všechno podstatné je hotové, ale ještě zdaleka není všechno:), tento víkend mám v plánu konečně koupit spodní prádlo pro mě a košili s kravatou pro snoubence, jinak mi chybí určitě ještě vývazky, vybrat konečné květiny a už ani nevím co dál :-D co ty? nejspiš už taky hotovo a už jen odpočítáváš ;-)
Ahoj Azeretko, já jsem začla pořádně plánovat začátkem tohoto roku. Máme vše podstatné. akorát nemáme ještě zajištěný dort. Snoubenec ještě nemá košili ale co se týče oblečení, bot, dekorace, máme už vše. Ještě mi chybí udělat zasedací pořádek a jmenovky a bude to vše. Ještě mě čeká 16.6 2009 kadeřnická zkouška, správný sestřih, barvička a budu připravená na svůj velký den. Jo aještě si musím koupiot čelenku, kterou ještě nemám. No myslím si, že toho bude ještě víc ale teď mi zrovna nic nenapadá:-) Těšíš se??? Kolik budte mít lidí??? Budete mít zahradní party nebo v restauraci...napiš jsme zvědavá :-)
Ahojky, vítám nový přírůstek ;-) To mě nenapadlo že ještě někdo přibude tak "pozdě"... Já jsme na tom s přípravami tam, že jsem ještě nebyli na matrice, nerozeslali oznámení a nemám boty, jinak všechno v podstatě máme. Akorát týden po svatbě pdjíždím na 1/4 roku do Francie a měnit doklady bude celkem zajímavé... No, nějak to dopadne, snad mě nedeportujou :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?