20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Jo, je to trochu zaseklé. Asi má každý svých starostí dost :-) Dneska jsme se s přítelem bavili, jaké to bude po svatbě :-) Nějak si to nedokážu představit. Pořád to bylo takové to "za dlouho", ale ony 2 měsíce rozhodně za dlouho nejsou a pak budem do konce života spolu.. No, nutí to k zamyšlení
Profilova fotka
Ale je to krásné zamyšlení:) Já jsem byla včera zkoušet šaty. Byla jsem z toho hodně nervozní - rezervovala jsem si je už v prosinci a teĎ jsem četla samé špatné příspěvky o tom saloně - že tam mají staré, špinavé, zničené, ....šaty. Ty fotky co mám doma, mě trochu taky lámaly - na fotce vypadají dost obyčejně, ta fotka je tmavá, ...... Přišli jsme tam - s tím, že je zkusím a vyberu si k nim doplňky. Měli tam nově nafocené šaty - vybrala jsem si asi troje nový, že bych je chtěla zkusit. A pak jsem tam našla úplně nádherný - když jsem na ně koukala, tak jsem říkala, že ty jsou prostě úplně boží a že jsou asi z nové kolekce , ale typ těch mých. A normálně - byly to ty moje. Takže jsem ani jiný nezkoušela. Jsou prostě nádherný, sněhobílý, .... už se těším, až je budu mít na sobě. A půjčila jsem si tam i popůlnoční (taky perfektní) - nemám v plánu se převlíkat, ale jistota je jistota:) Včera mě to tam úplně nakoplo a těším se úplně nesnesitelně:)
Taky pořád vytahuju šatky, prstýnky, oznámko a pořád to okoukávám a těší mě to, akortá mě teď čekají zkoušky tak mi to trochu kazí radost :-| Snad to všechno dobře dopadne.. Ale je to fakt zvláštní pocit, že za necelé 2 měsíce budeme svoji. Na vás to tak nepůsobí? Aspoň že už mě přešlo období rozhodování jeslti jo nebo ne :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla. Tak se nám to hodně krátí co. Máte všechno přichystané? Já snad ano, teď už jen dolazuji. Těch pár dní mně děsí.
Profilova fotka
Ahoj holky, chodi sem vubec jeste nekdo? mám toho tolik v hlave, co jsem vam chtela z priprav napsat, ale jak nemam cas sem moc chodit, tak uz to postupne neni akualni. Dneska si jdem pro prstynky, moc se tesime a oznameni bude taky tento tyden, takze v patek zacneme zvat na svatbu...
Ahoj...už sem nikdo moc nechodí,co!? |-| ..já taky nějak stagnuju....a to to mám ještě o týden dřív.. :-D
Profilova fotka
ja jsem obcas nahliddnu, ale kdyz se tu nic nedeje, tak ani neprispivam, pac to vypada, ze by stejne nebyla odezva :-)
azaretka-jéé..tak to jsme na tom stejně.. :-D ..od té doby,co už nechodí oleandr,je to špatný..
Profilova fotka
ahoj holky! taky jsem tu.
tak to jsme tři... :-D :-D ..já ted řeším výzdobu..ještě vubec nic nemám!!! :-N
Profilova fotka
Já jsem si cosi objednala, ale nemám vše............ nějak začínám stresovat. oou:)
a to já to mám ještě o týden dřív!! :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
A jak se daří? Všechno vychází podle představ?
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsme měli nějaký dobrý den, přišly oznámení a vyzvedli jsme prstýnky..všechno nádherné. Zato o víkednu mě chytla hrozná depka, v sobotu jsem se vzbudila nad ránem o půl čtvrté a popadla mě děsná depka, že mám hnusné šaty, šla jsem na internet a byla rozhodlá, že nechám propadnout zálohu 4 tisíce a seženu jiné, až do rána jsem prohledávala svatební salony, ráno to nevydržela, vzbudila snoubence v sest a moje saty mu ukazala na fotce, řekl, že jsou krásné a byl klid :-D Sice jsem porušila pravidlo, že mě nesmí vidět v šatech, ale za ten klid v duši to stálo ;-)
Profilova fotka
azaretka, buď v klidu, žádné pravidlo to už dneska není a navíc tě viděl jen na fotce :-) Se mnou byl přítel šaty i zkoušet. Já paradoxně čím víc se blíží svatba stagnuju a nějak nic neřeším :-)
Profilova fotka
já to v podstatě taky moc neřeším, jen ty šaty mě trápili od chvile, kdy jsem je zamluvila, nebyla jsem si s nimi jistá...ale verim, ze pritelovi se budu libit ve vsem ;-)
mě je špatně,jen si vzpomenu na den svatby..spoustu věcí mi chybí... :-N ...
Profilova fotka
souhlasím s miladou, taky mám pocit že vše potřebné je zařízené a nějak nic neřeším :-) , raději jsem o víkendu navrhla pracovní terapii - malování části bytu, příšerná činnost, hlavně vyklízení a úklid, ale hlavu jsem zaměstnala jinak a zase můžeme něco dalšího svatebního řešit ( např. jestli nám prstýnky stihnou udělat v termínu a budou opravdu dle našeho návrhu :-) )
Profilova fotka
daniela: a kam se poděla Oleandr?
Holky holky, nám to tady stagnuje... Já jsem omlulvená, za 2 týdny mám malé státnice, ale co vy, nechystáte? :-D Btw, dívala jsem se do diskuze o přeborníka na znechucení svatby... silvie celkem drsně. Chudák holka, snad to pořeší :-S
Profilova fotka
Holky, mám "malý" problém - nejspíš musíme řešit svatební dort jinak než bylo plánováno původně, cvičně jsme se zeptali v cukrárně a tu sumu, co nám řekli, stále rozdýcháváme (už od čtvtrka) - ptám se - za kolik ho (nebo je) pořídíte? Jestli to byla normální cena, nemám porovnání, možná se to tu už řešilo nebo v jiném tématu, nevím, nemám tolik času vše pročítat :-(
zelvi: mrkni tady: http://www.beremese.cz/forum/show.php... Já osobně nepomůžu, my máme od tety..
Profilova fotka
kocatko - díky, jak jsem tam zjistila, někde jsou ceny obdobně astronomické jako u nás, no uvidíme =-)
Profilova fotka
zelva: náš dort bude stát 4-5 tisíc třípatrový cca 10 - 12 kilo
S takovými cenami bych se na dort nejspíše vybodla a udělala "dort" z minizákusků, je to i lepší, každý se vybere na co má chuť :-D
azaretka----no.oleandr se nebude vdávat.... :-( ...rozešli se....
já ted vubec nestíhám..v práci je to děsný...na PC berem se, se skoro nedostanu...jinak finišuju s přípravami..ubytování, výzdoba,gruntování chalupy a zahrady....prostě hruza..radši na to nemyslim a pracuju...ono to nějak / dobře/ dopadne..... :-N
Profilova fotka
Dani, to si děláš jen srandičky s tou Oleandr, že jo??!
milada-nedělám...myslím to fakt vážně...z něčeho takového bych si tedy srandu nedělala.....stále jsem doufala,že se ještě domluví,vyjasní si to ...ale asi né....to by se mi ozvala..
Profilova fotka
To je mazec! Koukala jsem o pár stránek dozadu a ještě 12. dubna sem psala a plánovala...! Jsem z toho hotová a je mi to moc líto!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?