20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
jaro už nepřijde!!!! tak žádné svatby nebudou!!! :-(
ted jsem si byla nechat dělat nehty,myslela,jsem,že mi to zvedne náladu...a nic!!! venku začalo zase sněžit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ :-N :-N
Profilova fotka
Vždyť sníh je taky super!!! Lepší než blato a břečka! Na všem hledej to dobrý:)
nějak mi to nejde...bych potřebovala nějak nabít baterky....trochu sluníčka.....ani sex nepomáhá!!! :-o
haha :-D ja mam dneska teda dobrou naladu i kdyz vidim tu hromadu snehu. dani - to nebude tak zle, vzdyt pristi nedeli uz je brezen a bude teplo. ;-)
teda dani, ty uz ani nepocitas za kolik to mame? :-D
:-( nepočítám.....je mi to jedno!!!!!!!!!!!!!!! 8-) dokud nevyleze sluníčko.. :-p :-N
]-( a ted jsem si vylila čaj na mobil a klávesnici!!!!! |-|
jdu skočit do kanálu pááááááááááááá
No vidis, kdyby sis dala kavu, tak si to nevylejes :-p Neboj to se zase spravi drzim palce. 8-)
To te asi tady uvidime az na jare ze? :-D To nam to sem priletis asi s vlastovkama? :-D :-p
Profilova fotka
Ahojky: johanka83: uplne rozumim, co prozivas se, ja mívam obcas taky pochynosti s myma satama. Vsichni sice rikaji, jak jsou krasne, ale kdyz to na me prijde, tak s tim nikdo nic neudela :) oleandr: mne prisel nahrdelnik minuly tyden, taky jsem byla stastna jak blecha :)
Článek se načítá
Holky kdyz nad tim tak premyslim, jsem na tom stejne chvilemi stejne s tema satama. Obcas si rikam, zda jsem si vybrala spravne a zda nemam nahodou jeste jednou obejit salony a vyzkouset saty. Pak me to zase prejde. Tak kolikrat nevim nevim.
Profilova fotka
jj, presne tak, v tom nejsi sama. Pro me bylo zkouseni docela neprijemne, protoze jsem mela jistou predstavu, najity konkretní model, ale po obvolani vsech salonu jsem zjistila, ze mi ho nikde nepujci, maximalne, ze si ho muzu koupit za 48 tis. A to byli jediné šaty, které jsem moc chtěla, takže jsem šla do jednoho salonu s tím, ze moje vysnene saty tam stejne nejsou a dala na radu meho zkouseciho kolektivu, aniz bych byla ze zkousenych satu extra nadsena. No a pak me chytali ty stavy, ze mam strasne saty a navic neprakticke, protoze se v nich nebudu moc hybat
tak to me mrzi, to je teda spatne pokud ty saty jsou neprakticke a nemuzes se v nich hybat. V tom pripade bych asi ja osobne jeste zkusila obejit nejaky salon a jenom tak se podivat. No osobne moc na radu zkousejiciho kolektivu nedavej, protoze jedina ktera budes v tech satech cely den jsi ty. To ja jsem zase sla na jistotu, pres net jse se podivala na nabidku zdejsich salonu a moje saty mi padly do oka, takze jsem vesla do salonu a rekla tyhle chci a mam je. jen ted premyslim, jestli jsou opravdu nej nej nej, ale jak uz jsem psala, pak se zase na ne strasne tesim atd. Ale to budou asi trochu i nerviky pred tou velikou udalosti. :-D
Holčiny zdravím vás, poradí mi nekdo na jakého fotogafa se obrátit na Kutnohorsku? Případne ma nekterá z vás svatbu na zámku Kačina??? Děkuju moc Katka
Profilova fotka
Ahoj holky. Azeretko myslím, že v šatičkách by ses měla určitě cítit dobře. Pokud se v nich nemůžeš hýbat, tak zkus ještě jiné. Já jsem zkoušela moc šatů, sedlo mi jich hodně, líbilo se mi jich taky víc, ale ty jsem postupně vyřadila s tím, že v některých se mi třeba blbě sedělo, tak bych v nich asi celý den nevydržela. Já bych na tvém místě asi zkusila ještě jiné. Samotnou mě občas taky trápí nejistota, jestli jsou to ty pravé, ale zase vím, že se v nich cítím ok. Takže to nechám už tak.
já si už vubec nepamatuju,jak ty šaty vypadaj,když jsem si je zkoušela v září,tak se mi mooc líbyli..tak jsem si je zamluvila... :-N ..snad se mi budou líbyt i za čtrnáct dnu,kdy jdu zaplatit zálohu..... :-D
Profilova fotka
holky, to jste me moc nepotesily :-D na saty jsem uz zaplatila nemalou zalohu, takže už jen proto v tom nechci nic podnikat a hledat nejake jine, dokonce jsem si zakazala divat se po jinych salonech, abych tam nahodou neco neobjevila a nebylo me to lito. Mam vybrane saty la sposa mecenas, no modelce jsou vlastne krasne, tak treba mi na svatbe taky seknou ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, mě nešel týden internet :-( Dočetla jsem jen letem světem. Na tom veletrhu v Diplomatu jsem nakonec byla, ale jen ho rychle prolítla (mamka poprvé hlídala obě holky najednou, tak aby ji z toho netrefilo ;-) Četla jsem nějaké špatné zprávy, tak i mě se něco stalo - na tom veletrhu jsem si koupila nádherný komplet bižuterie a doma jsem zjistila, že na náhrdelníku je rozbité zapínání. Přitom paní mi ho osobně "zapínala" a "rozepínala" - to musela vědět, že je to rozbité a přesto mi to prodala a asi schválně kvůli tomu mi k tomu nepřibalila účtenku. No hned jsem tam volala (po dobrém) a dohodla se na výměně (zatajila jsem chybějící účtenku) - už jsem jim to tam poslala zpět, tak jsem zvědavá, jak to dopadne - ach jo, takové zbytečné komplikace ¨ Azaretko, a kde teda budete mít (nebo kde jste měli mít - nevím, jak to dopadlo) tu hostinu? (Já budu mít taky hostinu v okrese Hodonín - a vlastně tam mám spoustu příbuzných)
Profilova fotka
efkasl: nakonec to dopadlo tak, ze jsme se s panem reditelem domluvili, ze uz nebudeme stourat do ceny a prijmeme ji, takze nam vratil termin. Svatba bude na Bukovanskem mlyne to s tou bizu je opravdu k vzteku, byla bych taky hoodne nastvana, nejen kvuli penezum, ale i kvuli tem starostem. K zarizovani svatby je toho hodne a s kazdou malickosti si clovek podvedome odskrtne jednu polozku. U me ta mala polozka byl i doruceny nahrdelnik :-)
Profilova fotka
Azeretko, o Bukovanském mlýně jsem slyšela, jak je to tam nádherné. Ale ještě jsem tam nebyla. Když jsme byli minule na Moravě, tak jsme tam chtěli skočit na oběd, ale nějak nám to nevyšlo. Tak jsem zvědavá, jak vám to dopadne (no určitě dobře - ale na fotečky a tak) A nevíš náhodou o nějakém dobrém květinářství v Kyjově a okolí?
Profilova fotka
efkasl: my (tedy spíš přítel) máme oblíbené květinářství ve Veselí nad Moravou, na svatbu ho pravděpodobně využijem, v Kyjově bohužel neznám
Profilova fotka
Azeretko, tak poraď i ve Veselí - to "od nás" taky není až tak daleko
azeretka -) a nechceš hodit fotku šatiček do alba?
oleandr -) teď koukám, že taky nemáš v albu šatičky. Nechceš je tam hodit? Alespoň na chvílku?
johanko - ja jsem se v satech nefotila, protoze bych se porad divala na tu fotku a vim, ze pstupem casu bych urcite nasla lepsi saty(jak se znam :-D ) a nasla bych na nich urcite i spoustu chyb. Vzdyt nad nima premyslim ted, tak co bych potom delala s fotkou ze? :-D Takze to bylo schvalne proc jsem se v nich nefotila, abych se mela na co tesit. Ale sedeli suprovne a jsou krasne, i dyz mam chvilemi predstavy ze ne :-D Takze bohuzel je tam nedam. :-(
Jinak Bukovansky mlyn, to jsem taky slysela, ale jeste jsem tam nebyla. A slysela jsem, ze je tam krasne, no tak to mate zase vyhodu, ze okoli bude krasne a budete mit nadherne fotky.
efkasl - tak aspon, ze pani byla tak slusna a prislibila ti to vymenit. Ja uz mam taktez ode dneska bizu doma a je krasna. Uz se tesim jak v ni nadelam parady. Takze drzim palce, aby ti to vse vyslo a mela jsi bizu v poradku.
oleandr -) já Ti řeknu přesně, co bys dělala kdybys měla fotku v PC. :) Tak 2x až 3x denně by jsi jí otevřela, důkladně prozkoumala, hledala sebemenší nesrovnalost a pak bys je porovnávala s jinejma, a to tak že by jsi otevřela dvě okna vedle sebe a hledala by jsi rozdíly. :-D :-D :-D Mluví ze mne vlastní zkušennost. :-N A nemáš nějakou alespoň z netu na modelce? 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?