Menu Forum

20 červen 2009

(Zamčená)
24. pro 2009
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
Registrovala se 21. července 2008 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků a 2 alba. Má 24 přátel.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Bukovanský mlýn, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
Registrovala se 21. července 2008 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků a 2 alba. Má 24 přátel.
 Ahoj holky,
tak já přidám taky trošku do mlýna, abyste si nemysleli, že nikdo jiný nemá se svatbou problémy emoticon
V tuto chvíli řešíme jídelníček a jeho cenu. Nechci zabíhat do detailů, ale nacenění se nám zdálo přehnané, tak jsme žádali vysvětlení a taknějak obklikou nařkli pana ředitele restaurace, že nás chce natáhnout..načež se naštval a okamžitě zrušil naši rezervaci...
16. únor 2009 ve 14:40  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 894 příspěvků. Region Vsetín.
  • Svatba byla 30. října 2010
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 894 příspěvků. Region Vsetín.
    Region Vsetín
 Jestli to chapu spravne, tak pan reditel dane restaurace vam zrusil rezervaci, protoze jste se taktne zeptali, zda to neni predrazene?
Tak to teda hledim, zajimave jednani. emoticon
Podle me vam mel vysvetlit, zda to je nebo neni predrazene a vy jste se podle toho mohli rozhodnout, zda to tam mit budete nebo ne.
A mate nejaky nahradni plan kde to budete mit?
Jinak to chovani mi neprislo nijak ferove emoticon
16. únor 2009 v 16:42  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kocatko
Registrovala se 2. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 304 příspěvků.
  • Svatba byla 3. března 2013
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kocatko
Registrovala se 2. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 304 příspěvků.
  • Svatba byla 3. března 2013
    Region Frýdek-Místek
 No, dneska jsem se byla podívat na prstýnky co jsme chtěli a na celé čáře mě zklamaly emoticon Asi budem muset vybrat něco jiného ..
16. únor 2009 v 19:44  •  Svatba byla v březnu 2013  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
milada2 (36 r.)
1
Registrovala se 6. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 681 příspěvků. Má 34 přátel. Region Pardubice.
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
milada2 (36 r.)
1
Registrovala se 6. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 681 příspěvků. Má 34 přátel. Region Pardubice.
    Region Brno
 Ahojda holky, dneska asi nějak není šťastný den... emoticon Objevil se tu v jiné diskusi příspěvěk od holčiny, která měla o víkendu svatbu (hostinu) tam, kde to mám zamluvené já a úplně hrozně to pomluvila )i ve svém svatebním albu), prý ať tam nikdo neleze emoticon A ještě se mi hatí domluva s fotografem a tím i naplánování celého dne... emoticon emoticon emoticon Aaaaaaaach jo
16. únor 2009 v 19:55  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
johanka83
Registrovala se 2. března 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 68 příspěvků a 1 album.
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
johanka83
Registrovala se 2. března 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 68 příspěvků a 1 album.
    Region Ústí nad Labem
 Ahoj všichni, koukám, že to stojí za starou belu. Už se vážně nemůžu dočkat na jaro a léto. To pak bude jiné zařizování! Já mám teď cíl - oblek pro ženich a prsteny. emoticon Nesmutněte. Ono to časem půjde samo. (Mně se to říká, když jsem ještě včera byla na odstřel. emoticon )
16. únor 2009 ve 20:33  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
 Holky nesmutnete, ja jsem byla na tom podobne asi 3 tydny zpatky. To jsem myslela, ze budu rusit celou svatbu, ze se na to vykaslu a ted je to v pohode, uvidite ze i vam se bude darit. emoticon Proste se ty pripravy musi pokazit.

kocatko - tak vyberete jine prstynky, ktere budou lepsi

milada - mam pocit, ze jsem na to album tady narazila i ja a co jsem cetla, no des a hruza, tim te tedy nehci strasit. Osobne bych ale byla taky pekne vynervovana. Uz jsi to rikala priteli, co ti na to rikal?
17. únor 2009 v 06:57  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kasparci (32 r.)
Registrovala se 6. května 2008 na beremese.cz. Přidala 667 příspěvků a 2 alba. Má 38 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
    V kostele sv. Václava v Lanškrouně, Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
kasparci (32 r.)
Registrovala se 6. května 2008 na beremese.cz. Přidala 667 příspěvků a 2 alba. Má 38 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
 Jejdanánky......ať už je to za námaemoticon
Nám se taky nějak všechno sype. Nic nemáme na poprvé zářízené................. a to máme před sebou ještě 4 měsíce. Myslím, že až si budeme vzájemně prohlížet fotky, tak si budeme všímat jen toho, kdo má větší tikyemoticon Mně už to z těch nervů začíná teď. dneska jdeme zamluvit svatební oznámení - všechny přípravy už mám spojené s nezdary, tak se trochu bojím. Ale na druhou stranu CHYSTÁME PŘECE SVATBU, tak si to musíme užívat!!! Je to přece jen jednou za život!!!
17. únor 2009 v 08:30  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
milada2 (36 r.)
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
milada2 (36 r.)
1
    Region Brno
 Holky, já mám tik už od té doby, co jsem s přípravami začala emoticon Honzíkovi jsem o té hrozné referenci říkala, tak se taky lekl, ale samozřejmě to bere s mnohem větším klidem než já emoticon Ten penzion je vážně vyhlášený, spousta holek ho tu chválila a některým se samozřejmě i něco nelíbilo... tak jako všude. Takovouhle kritiku ale nikdy žádná nepsala. Přemýšlela jsem, že bych napsala mail managerovi, se kterým jsme jednali, že se na ně začínají objevovat stížnosti, tak ať si to tam pošéfují, aby si nezkazili dobré jméno a pověst... samozřejmě nějak fikaně emoticon Třeba si pak dají o to větší pozor.
17. únor 2009 v 08:48  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kasparci (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kasparci (32 r.)
 Jestli jsi četla a slyšela samouchválu a teď jednu stížnost, tak bych to nebrala moc tragicky - třeba se tam nepohodli a hodit na ně stížnost je to nejjednodušší! Je mi jasný, že Tě to vyděsilo, ale pusť to z hlavy. Do června je čas - určitě tam ještě nějaká akce bude, tak kdyby byly další špatné ohlasy, tak pas se tím začni nervovat, teď fakt ne!!! Jak jsi psala - všude je něco! Když jsem si pročítala diskuse o svatebním salonu, kam jsme se chystala na šaty, tak tam taky bylo spoustu dobrých i špatných zkušeností - a já nakonec byla nad míru spokojená! Fakt je to i o tom, jak k tomu kdo přistupuje! Fakt si myslím, že nevěsta čekala nemožné nebo nevím. Pošleš mi, prosím, odkaz na to album?
17. únor 2009 v 09:03  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
 oleandr: ahoj, je to tak, nemůžu posousit do jaké míry to bylo taktní, bylo to jeho vysvětlování cen a následně mé oponování ceny přes několik emailů. Pro zdražení oproti of. cenám nám nedál jediné logické vysvětlení. Jen ty jeho výmysly typu : při rautu se spotřebuje váce energie...jak se může spotřebovat více energie, je snad jedno jestli vařím guláš na objednávku nebo raut, množství je stejné....pak že kuchař musí u rautu stát a nalívat guláš...copak na objednávku ho na talíř nenalévá???....apod
17. únor 2009 v 09:11  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
milada2 (36 r.)
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
milada2 (36 r.)
1
    Region Brno
 kasparci: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=292761&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D1%26vOffset%3D10

Kdyby to byla jen nějaká stížnost, tak budiž, ale ona to úplně odsoudila a ať prý tam nikdo radši nechodí emoticon Pitomý je prostě to, že je to zrovna místo hostiny. Jinde vidíš rovnou, jestli jsi spokojená nebo ne (šaty apod.), ale tady to zjistím až ve svatební den, jestli je to o.k. nebo ne. Nebo dokonce spíš až po svatebním dnu, až se bude platit emoticon
17. únor 2009 v 09:16  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
 milada: včera jsem to četla, docela mě bylo nevěsty líto, takhle zkažený svatební den. Je mi jasné, že na změnu restaurace je již pozdě, ale být tebou asi bych měla velké obavy
17. únor 2009 v 09:19  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kasparci (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kasparci (32 r.)
 je to blbý, to jo! Ale kdyby jsi tohle album neobjevila, tak o to nevíš a vůbec Tě to netrápí. třeba ta číšnice prostě neměla svůj den a podle toho, co píše ta nevěsta, tak jim dali dost najevo, že se jim takové jednání nelíbí, takže jestli je vedoucí co k čemu, tak z toho vyvodil důsledky, aby se to neopakovalo. zkus napsat té nevěstě - jestli to mělo nějakou dohru
17. únor 2009 v 09:22  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
milada2 (36 r.)
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
milada2 (36 r.)
1
    Region Brno
 To fakt mám emoticon Asi opravdu pošlu mail panu managerovi. on tam při těch akcích není a je možné, že někteří zaměstnanci to pak "šulí". Pokud uvidí, že na internetu se jim místo pozitivní reklamy začíná objevovat reklama negativní, dají na to třeba pozor. A obzvlášť u mě, když je na to upozorním a budou vědět, že i já na internet reference dám. No a nebo třeba ne, naopak je tím víc naštvu a naflušou nám do polívky emoticon emoticon emoticon
17. únor 2009 v 09:23  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
 Souhlasím s tebou, tomu manažerovi bych asi nějak opatrně napsala, co se povídá a že z toho máš obavy a že bys nerada, aby se něco podobného přihodilo i na tvé svatbě. Pokud je to byla jen chyba personálu, tak by měl nést důsledky, pokud je to v restauraci běžná rutina, tak alespoň na tvojí svatbě si na to dají pozor...
17. únor 2009 v 09:30  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
 azeretka - podle toho co jsem cetla mi prisel pan reditel, ze se opravdu snazi o natazeni cen. Podle me nemuze mit v jidelaku svickovou za 150,- a vam na svatbe ji nauctovat za 180,-, to je blbost. Navic na tepla jidla na rauta se pouziva "sefing" (nevim ted jak se to pise), je to jakoby misa zapojena v elektrice, ktera ty jidla udrzuje stale tepla, takze zadneho kuchare k tomu nepotrebujete a kazdy si naleje podle sveho, nekdo ma hlad v 8h a nekdo v 11h. Navic jidlo na raut se pripravuje hromadne - vana bram. salatu, rolady mas taky rychle pripravene. nemyslel snad, ze ty rolady musi kuchar nakrajet na krajeci? Tam bych teda tu energii videla, ale toho krajece nikoliv pana kuchare.
V tomto pripade bud jen rada, ze vam to zrusil. To mi ver. Najdete lepsi misto a ne predrazene.

milada - jak je to prislovi? "neni clovek ten,aby se zalibil vsem" Vzdyt to muzes videt i tady mezi nami, jedne se libi zelena, druha rekne ze zelena je hnusna (je to jen priklad). Taky nevis jak jsou svatebcane narocni. Pokud mas narocne svatebcany, tak si myslim, ze personal muze delat co chce a stejne bude ten nejhorsi. Navic mi prislo, podle toho alba, kdyz nevesta psala, ze servirku videla o pul noci, tak pocitam ze servirka byla jen jedna, tak svatebcanu mohlo byt takovych 20. Pokud budete mit svatbu o 50 lidech, musite mit 2 cisniky!
Navic ted je zima, tech akci na hotelu tolik nebyva, pokud tam meli jen zaskok, protoze jim nekdo onemocnel, tak se nedivim. Az teda na tu sekanou, to se mi nelibilo.
Ja si myslim, ze by jsi mela jeste chvilku pockat, je to podle me jine v lete, kdy maji hromadu svateb nez v zime, kdy maji 1 svatbu.
Nevim, jaky mas na to nazor ted ty?

kasparci - pripravy bez potizi by nebyly ony emoticon Hlavne se ted vynervovat a pak jen uzivat. Ja se zase dneska hadam s mamkou ohledne svatby, uz tu zase padlo, ze ona nikam jit nemusi. Absolutne rozdilne predstavy, ach jo, uz at je to za nama nebo at uz je 20.cervna rano.
mame se jeste co natrapit.
17. únor 2009 v 09:35  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kasparci (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kasparci (32 r.)
 Mě to všechno samozřejmě trápí. Když nám minulý týden dalo 5 fotograů košem, tak už jsem začala být krutě nervózní. Ale fakt si to užívám! To všechno k tomu patří! A myslím, že čím víc si teď budeme lámat hlavy a stresovat se, tak tím to pak bude krásnější!a mimojiné - myslím, že tohle jsou furt ŽÁDNÝ nervy proti tomu, co nás čeká 20. 6. 2009 emoticon
17. únor 2009 v 09:40  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
 To jo souhlas s tebou kasparci a myslim, ze zatim to jeste neni tak hrozne, ale cim vice se bude datum blizit (zatim mame 4 mesice a 3 dny) budeme vice nervozni (takovy 1 mesic do svatby) uz budu asi jenom na kave.Navic ta hromada snehu venku emoticon uklidnuje me nervy.
17. únor 2009 v 09:43  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
 oleandr: jsem ráda, za tvůj názor, vidím to stejně, ale ráda, že nám to zrušil být nemůžu, už jsem obvolávala další možná místa na svatbu, ale je pozdě, museli bysme změnit termín na září a to v době, kdy máme zaplacené zálohy na fotografa, kameramana a šaty není zrovna ideální, je zamluvená kapela, úřád apod... vyšlo by nás to dráž než ty jeho předražení ceny. Přítel mu včera volal, aby si to vyříkali, ale nakonec nám pan ředitel řekl, že nám dá šanci rozmyslet se do středy, takže mu na to přistoupíme..nic jiného nám nezbývá
17. únor 2009 v 09:43  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
 azeretko - to me mrzi, protoze vim, ze jinde to chodi jinak. Ale byt v tve kuzi udelam to stejne, pristoupila bych na to, i kdyz pan reditel vyhral. Zase ale na druhou stranu bude vedet, ze jste takovi "nespokojeni" a bude se snazit udelat maximum, aby jste spokojeni byli a aby jste ho neroznesli po Hodonine. emoticon
17. únor 2009 v 09:47  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
 kasparci: jestli nemuzes sehnat fotografa, tak mne se před pár dny ozval jeden, co jsem ho poptala před nekolika mesici..takze ma asi jeste volno
17. únor 2009 v 09:59  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kasparci (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kasparci (32 r.)
 děkuji, jsi moc hodná! Snad už mámeemoticon Ale děkuji
17. únor 2009 v 10:00  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
 oleandr: to máš pravdu, příteli do telefonu řekl, že má z naší svatby obavy, že nám vrátí termín, ale že se bude třást, aby to všechno dopadlo, jak má emoticon)))
17. únor 2009 v 10:00  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
 Holky tak vidite, trocha nervu, ale vysledek je dobry ne? Tak vam obema drzim pesti, aby vam to vsechno hezky vyslo.
17. únor 2009 v 10:02  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
 Holky poprvé na beremku má pocit, že si píšu s fajn ženskýma emoticon
17. únor 2009 v 10:04  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
 Takova chvala nas tesi emoticon , vzdyt jsme vsechny na stejne lodi.
Ja jsem taky rada, ze tady najdu pochopeni kdyz ne doma, kde si kazdy tuka na celo co tak blaznim. emoticon
17. únor 2009 v 10:06  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kasparci (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kasparci (32 r.)
 Jé, tak jestli se můžu taky řadit mezi ty fajn ženský, tak se dmu pýchouemoticon
Je pravda, že doma to můžu řešit, jak chci - ale jen vy víte, jaký to jeemoticon
17. únor 2009 v 10:09  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
 Dívám se ve Vašich albíčkách, že už máte vybrané prstýnky, tak tato zásadní věc nám ještě chybí :( Po brouzdání na internetu mě žádný neoslovil a k navštívení zlatnictví jsme se ještě neodhodlali, ani nemáme rozhodnuté oznámení....ale nechci stresovat, když nestresuje nastávající, proč bych měla já emoticon
17. únor 2009 v 10:35  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
 Hlavne nestresuj, ja mam v albu jen fotky z netu, ale my jsme si zasli do zlatnictvi, kde meli velky vyber, uz jsme byli pomalinku bezradni, ktere ze si to mame vybrat. Ale nakonec jsme si vybrali a jsou krasne, protoze jsou nase. Vlastne ta vyroba zabrala mesic. Takze nemate opravdu kam spechat.
17. únor 2009 v 10:51  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
milada2 (36 r.)
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
milada2 (36 r.)
1
    Region Brno
 Holky, rychle se přidávám, abych se taky mohla počítat mezi fajn ženský emoticon Jsou to starosti... ale bez nich by to asi vážně nešlo emoticon Včera jsem se fakt nervovala, dneska už to nijak neřeším... stejně s tím nic nenadělám a říkám si, když tam bylo tolik holek spokojených, zas taková hrůza to být nemůže (a snad ani nebude a bude to v pohodě emoticon ) Spíš řeším problém s tím fotografem, ale i to mi nezbyde než nějak vyřešit (teď se nemůžu moc rozepisovat, jsem v práci, ale nedá mi to sem chvilkama nakouknout emoticon ) Prstýnky, oznámení, cukroví a dekorace jsem ještě neřešila, počkám až po veletrzích. I když prstýnky jsem rozhodnutá nechat dělat u pana Kouřila v Brně (kaparci emoticon ). A tahle debata je vážně fajn. Některé debaty jsou hrozně konfliktní a tady je to příjemný a milý pokec emoticon
17. únor 2009 v 10:55  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.