2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
Uz sem tady nakou dobu nebyla, ale u nas vse ok. Mame uz skoro pozvanky, tak muzem rozesilat po UK a v CR se veci taky jaks taks rysujou. Jenom nevim teda, co zatim se satama. Tady u UK je to vsechno na jedno brdo a navic desne drahy, tak nevim nevim, jeslti pujcit v CR. Taky si beru cizince, tak sme na tom s Deni stejne. Navic mame cirk. snatek, takze litacka a nervy no hruza. Hostu bude 60 na hostine a pak asi 100 vecer. Bude pak raut a selatko na ohni. Kapela bude hrat tak prvni 4 hodny, aby si to rozjelo a zbytek DJ. Holky nemate nekdo tip nebo kontakt na historicky auta na svatbu v Brne a okoli? Diky moc moc. JInak prekladatele sme, Deni, sehnali pres tatkovou znamou, ani nevim, kde ho vykopal, ale je to profik, prej zkousi na uni na certifikatech a tak. Chce 500 Kc na hodinu, tak to ujde. Nase kapela nas vyjde vic jak prekladatel!!! :-o
je tak to je super,...musim se kouknoout taky po prekladateli,...hlavne aby to nebyl nejaky suchar ;)))no ja jsem taky mela ultimatum se satama a nakonec se rozhodla, ze je pujcim :) jeste ze mame civilni o jednu starost min nez cirkevni :)
Profilova fotka
A jaké šatky jsi se rozhodla Nalon?
Nakonec ty co mam v albu - la sposa :)
Profilova fotka
sharkezi, nejaky auticka ma v Brne agentura Dolce vita - zkus se tam pozeptat: dolcevitabrno.cz ;-) Jeste jsem ale videla nekde primo historicky, jen si ted nemuzu vzpomenout kde :-S Jak na ne zas narazim tak ti pisnu
holky nevim, zda jsem sem uz psala, ze jsem dala do albicka kytku kterou chci (koordinatorka uz ji zarizuje) a taky ty krabicky jako darecky :) takze uz se pomalu rozjizdim,...sice mi to trosku trvalo, snad vas brzo dohonim se zarizovaniim ;))))
Profilova fotka
Deni, ty krabicky jsou sladounky :-) To budes davat kazdemu na hostine jako darecek?
no dam to na stul pred talir (to bude soucasti dekorace a pak si to kazdy necha :)) dam tam sladke mandle v cukru dovnitr,...tady je to tradice a jelikoz to neni jenom ceska svatba tak to zkloubim :)
Profilova fotka
Dekuju moc za tipy, mrknu na dolcevita, ale radsi bych prece jenom sehnala naky auto bez agentury (setrime setrime...). To je dobrej napad s tema krabickama. Ja sem tedka koupila na eBay takovy tm. fialovy papirovy miniruzicky na pripevneni na zasedaci karticky na stul za £2 za 100ks, takze parada.
Profilova fotka
Holky, tak presne za pul roku z nas budou vdane pani :-D :-D Az neuveritelny, jak to leti... Sharkezi, natrefila jsem zas na adresu tech hist. auti, ale jsou z Prahy, takze to ti asi taky moc nepomuze :-| Maji ale velky vyber na netu, tak aspon pro inspiraci: oldtimersebek.cz
Profilova fotka
Taky jsem na to dnes myslela, ze presne za pul roku. x-) Uz se to bliiizi. My jsme si udelali seznam hostu, vyslo nam 53. Ale jeste to neni definitivni. :-) Puvodne jsem chtela kamarady az na vecer, ale nakonec jsme se rozhodli, ze je pozveme na cely den. Bude to tak lepsi. :-)
nazdarek,ty jo, me desite,...to tak leti :)jaek budete mit prijmeni jestli se muzu zeptat???:) to bude zvlastni vse menit,.. :) no my jsme ted na 107 lidech (vcetne deti :)to je super rozhodnuti tuliberka, je to snad jenom jednou za zivot, a urcite si to uzijes vic s kamaradama cely den nez jenom na vecer :) my ot taky tak delame, ....cely den vsechny nase znami :)
Článek se načítá
Dobré ráno, tak holky dnes je to přesně za 180 dní. Pěkně nám to utíká. ;-) Tuli, tak náš seznam hostů jsou přesně dva. :-D :-D :-D Deni, já si budu brát přítelovo příjmení, a už se na to docela těším, asi to bude ze začátku nezvyk, ale to se poddá. Už mám seznam, kam musím po svatbě dojít nahlásit změnu jména. Teď se budeme stěhovat, tak si to zkusím nanečisto s nahlašováním nové adresy. ;-) Ještě mám prosbu ... neporadila byste mi některá, jestli SIPO můžu mít na sebe a na tom položky přihlášené na přítele. Když ještě nejsme manželé? Díky.
Profilova fotka
Ladenko myslím že to nejde ale nejsem si jistá.. holky šílím už půl roku se těším na veletrh v Diplomatu a vypadá to bídně, mamina se kterou jsem chtěla jet skončila v nemocnici chudáček a s nikým se tak neshodnu jako s ní....tak vůbec nevím, zda tam vůbec pojedu |-| no a s příjmení, to bude těžké si zvykat si myslím, zkoušela jsem si přepsat služební mail a vypadá to divně :-D
Profilova fotka
Ladenko, s tim sipem si taky nejsem jista... My mame vsechno na pritele, smlouvy i sipo, takze fakt netusim :-| Eimee tak tam vyraz se svym pritelem - nebo ten na to neni? Anebo s nejakou kamaradkou nebo svedkyni? Jinak at se mamka brzy uzdravi!!
Profilova fotka
hanelle přítele by asi kleplo, byli jsme domluveni že to celé projdu očíhnu a on přijede na finální rozhodnutí a objednávku prstýnků ale celý den to by ho asi kleplo! no v nejhorším bude muset:) a to pak možná zůstanu opuštěná :-D
Profilova fotka
Aha, tak to jo :-D :-D V nejhorsim se to finalni rozhodnuti trochu protahne noo ;-)
Profilova fotka
:-D
eimee vem pritele at vi jak to mame tezky :( at je mamka brzy v poradku :) snad nezustanes opustena nebot to by nebylo dobry mit prstynky ale ne manzela :))))
Profilova fotka
Jé díky holky:) asi pojede no přesně tak at vidí co to je práce:) mají to stejně lehčí, ale já bych neměnila, ta příprava mě hrozněěě bavíííí
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
he he he, nazdarek, vitam te mezi nama :) taky dost ze jsi se na nas prisla podivat :))) tak pridavej fotky at mame na co koukat :)
Profilova fotka
Teeeda holky, dlouho se tu nikdo neozval co? Sakra, musim uz konecne posbirat nejaky fotky, co mam doma a hodit je do alba, at zas mame co rozebirat :-D
Profilova fotka
Jojo hannelle to by chtělo:) mě to dneska zase hrozně blbne takže jsem se sem dostala po jaké době :-N
mne to taky porad blbne,...o to mam vetsi radost, kdyz se sem dostanu :) no hannelle, uz sem neco pridej at mame na co koukat, jake mas napady,.... :)
Profilova fotka
Nazdárek, je tu ještě někdo od nás :-D :-D ?
Profilova fotka
Dnes kdyz jsem v praci psala datum, tak jsem si uvedomila, ze jsou v nem nase cisla jen prehozena. Me uz z toho sibe. :-D :-D :-D
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Mody, my se chystame az na brnensky veletrh.. Uz se i tesim, ze se zase trochu pohneme vpred (mozna trochu naivni nazor) :-D Jinak prstynky mate super! Sama jsem zvedava, ktery nakonec vybereme :-|
Profilova fotka
Mody my si tam také zamluvili prstýnky Retofy ale v albu je zatím nemám:(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?