2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
Snad ano, chci začít těma šatama ... :-) jelikož však budeme mít svatbu mimo Prahu....docela daleko, až v Orlických horách, budu většinu věčí, jako jsou svatební květiny atd...zařizovat až tam
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Fakt? Na stránkách píšou od 2.000....no je fakt, že nepíšou DO...! :-| Uvidíme...tak aspoň pro inspiraci.
Profilova fotka
Ahoj holky!! Koukam, ze nam zase pribyly dalsi dve nevesty, to je super ;-)
nazdarek, ja byla taky v poteseni 79 a chtela jsem tam jedny koupit, ale kdyz jsem prisla, tak rekly, ze jsou vyprodana,...byly krasny, ale jak pise mody tak pekne drahy na pujceni,...ty co jsem vybrala byly taky za 15500Kc ;( sarun, kde to mas v orlickych horach? ja jsem z orlickych hor (originalne :)))
Profilova fotka
holky, kolik stoji saty, kdyz se v salonu koupi? :-N
no ty nase od Pronovias asi kolem 35tis kc, kdyz jsou nove, ale jinak nevim :)chtela jsem koupit Nalon ale to bylo kolem 35 asi :(
Profilova fotka
tak diky, je nemela predstavu vubec zadnou. Myslela jsem si, ze stoji vic. Asi se na pujcovani da dobre vydelavat ... Je pravda, ze dat saty po kazde svatbe do hezkeho stavu, taky neni zadarmo.
Profilova fotka
Holky, jsem ted na par dni doma, takze se jdu vrhnout na to albicko ;-) Jinak ty satky od Pronovias stoji nektere az 70tis, ale taky si musime z kazde te ceny minimalne polovinu odecist, protoze oni je maji za nakupku... a to jim pak staci pujcit saty dvakrat a uz jsou v plusu ;-)
Profilova fotka
deni: Budem to mít v kostele v Klášterci nad Orlicí. To je kousek od Pastvinské přehrady nebo Žamberka. Vy mě ale s těma šatama děsíte. Kam mám tedy jít? Myslim v Praze. Máte typ?
ja jak jsem chtela nalon, tak originaly novy prodavali v americe za 19000tis kc,...takze jak rikas, dobry vydelek, kdyz vis kde je koupit, ale trvalo 5 mesicu minimalne nez prijdou, takze bych to mela o chlup a toho jsem se bala!aha, tak to ja jsem od Rychnova nad Kneznou:)
Ahojky, tak koukám, že se tu řeší hlavně šaty:-) S těma já mám největší dilema :-D ]-( doma je sice mám, ale vzhledem k okolnostem chci jiné...rodina už ze mě blázní...teda spíš, že blázním já :-D Jinak už máme doma i oblek pro ženicha a fešnou vestičku k tomu x-) no vůbec se mi zdá, že toho doma máme už nějak hodně - vývazky, organzu, dělám na jmenovkách...na svatebních novinách.... bižu doma mám... :-D mohli bychom mít svatbu klidně dřív holky, kam jedete v sprnu na svatebku? Já se hrozně bojím, že bude všude šílená spousta turistů
Článek se načítá
a jake jsi si vyhlidla :) neboj ja taky porad menim saty,..uz troje :) urcite najdes ty prave :)na svatebku vubec jeste nevim ;(ja zase doma skoro nic nemam, krome cisel na stul a malych krabicek ;)a vlastne ted saty na druzicky ;)
Profilova fotka
My taky ještě svatební cestu neplánujem....když jsme ještě netušili, že se vezmem, měli jsme na léto vymyšlenou Srdinii, prý je tam nádherná příroda...ale to by byl spíš takovej výlet než nějaká extra romantika :-N
deni: no vyhlídla jsem si šaty z Romanticy, mají je v nabídce hned na prvním místě... myslím, že bříško bych se v nich mohlo trošku schovat :-D nebo by to aspoň nevypadalo tak hloupě, jako v přiléhavých šatech:-) My se právě chystáme jet na Rhodos, ale četla jsem spoustu recenzí a jsem z toho docela vyděšená..prý je tam děsný ruch...a já mám ráda přesný opak:-)
Profilova fotka
Ahoj holky, mým velkým problémem jsou taky šaty, byla jsem si už nějaké zkoušet, ale děsí mě ty ceny, pravděpodobně si je nechám ušít a taky se ještě chystám na veletrhy. Oblek budeme kupovat asi černý a vestičku asi taky ještě uvidíme.
saruna: tak to já se na velkou romantiku ani nechystám :-D stejně na to moc nejsme, spíš na jiný věci :-D :-D hannah: vestičku vřele doporučuju..nevěřila bych, jak to tomu mýmu chlapovi bude slušet x-) vypadá to úplně jinak než jenom v obleku..navíc i když sundá sako, tak bude pořád elegantně oblečený :-)
Profilova fotka
haassinka, ja taky porad premyslim o satech. Treba budu mit jeste jine. Doma ze me maji taky radost, porad svatba, svatba, svatba, ... :-D O jakych satech uvazujes? Toho mas uz doma opravdu hodne. :-)
Profilova fotka
haassinka: Souhlasím, vestičky jsou supr. U nás bude taky vestička! A myslím, že ať cesta bude jakákoli, že si ji užijeme...záleží na tom, jak a s kým ne kam!
http://www.romantica.cz/fotos/saty/ti... tady jsou ty šatičky...a v mém albu je mám na sobě, ale jen zezadu :-D přesně tak, hlavně nikdo nedokáže pochopit, že to řeším tak dopředu :-D ale prostě to chci mít s předstihem připravené, než se potom děsit, že něco nestíháme, nebo jsme zapomněli..... ale říkám si, už aby to bylo, potom už budu mít volno zase na jiné myšlenky:-) Berete se někdo také venku v zahradě?:-)
ja jsem taky pro vesticku :))) no s nasi svatebkou taky nevim :)
Profilova fotka
Svatebni cestu si vybereme zrejme last minute. Nejspis pojedeme v zari. :-)
přesně tak:-) nám bylo celkem jedno kam... no podmínka byla řecký ostrov a natolik velký, aby mělo cenu půjčit si auto :-D a cestovat kolem ostrova po liduprázdných místech :-D
Profilova fotka
haassinka my chceme rhodos na last minute a myslím,ž e bude super!
Profilova fotka
Holky, budete mít oběd s rodinou zvlášť cca 30 lidí, a pak oslavu se všema, nebo rovnou všichni?
Profilova fotka
haassinka, ja do svatby volno na jine myslenky mit asi nebudu. :-D Me ted v hlave porad lita svatba a vse co s ni souvisi. :-D :-D
Profilova fotka
saruna, my zveme vsechny na celou svatbu. :-) Prave mame 60 hostu, ale stoupa to. :-D
tuli :) to asi vsichni :) uz se nam to blizi :) jinak u nas budou vsichni kdo bude na obrad tak i na hostinu :) jednoduchy :) recko je krasny :)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
jojo, tak jsem rozhodnuta....všichni všude...no to tedy bude velká svatba :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?