2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
ahoj holky. ja taky nechapu ze to tak uteklo ;) ja budu mit asi taky nejaky ty gelovy nakonec, ale jenom takovy kratsi,... :) uvidime ;) konecne tu mame leto a ja letim do cr ;) take mi psala pani ze zamku,ze ty pisnicky, co jsme si vybrali (ten motiv panny) je spis piano a ne kvarteto, tak by to tak neznelo, premyslim, ze sezenu CD a bude to asi hezci :) nemate nahodou nekdo original na cd?
Profilova fotka
jak se vám spí??? já na dnešek skoro nespal, měl jsem ve snech asi 30 variant všeho možného co se nepovedlo :-| jestli to takhle půjde dál tak nevím..... na poslední noc na den "D" opravdu zvažuji něco slabého na spaní jako je třeba Stilnox nebo tak něco.... vy s tím problém nemáte?
je to je sranda ;) ja jsem v klidku, ale myslela jsem ze takovy problem maji jenom zensky, ze chlapum to je jedno, ale vlastne ty jsi v jine roli :) no ja asi taky toho ale pak uz pred svatbou moc nenaspim, ja se zatim jenom strasne moc tesim na zitrek az poletime do cr a zase vsechny uvidime, ze nebudu muset do prace a jenom si uzivat toho volna pred svatbou :) mel jsi nocni mury jo?
Profilova fotka
měl... a ten spánek podle toho taky vypadal, resp. nevypadal :-| jsem si dal asi večer málo vína :) nesmím takovou chybu znovu opakovat :-D
he he he no ale aby jsi se neopil na svatbu a vubec se tam prisel :)
Profilova fotka
opít ne, čistě 3-4 skleničky lahodného Chablis (Chardonnay) během večeře ;-) to jsem zvyklý, to má na mě vliv pouze na to spaní ;-)
Profilova fotka
no, s těma nočníma můrama, já na ně trpim už měsíc, ale s blížícím se datem pořád víc a víc, a nejčastěji se mi zdá, že mi paní v půjčovně vyměnila šaty:-)
Profilova fotka
no já v noci nevyzvednul sendviče na ranní raut, pak myslím nebyl benzín v autě, pak myslím občanka chyběla a pak jsem nakonec z ničeho nic byl na obřadu v kraťasech... :-|
Profilova fotka
ja mela jen jeden fakt sileny svatebni sen ..., ale uz pred mesicem. Jsem v klidu a fakt se snazim si to uzivat. Tesiiiim se! x-)
mne se jednou zdalo ze jsem nestihla zjet pro saty ale to uz je snad 3 mesice zpatky, ted spim jako spalek ;)
Profilova fotka
me se zdalo, ze se cely den vsechno kazilo ... absolutne nic se nedarilo. |-| No a fotograf a kameraman neprijeli ... teda az vecer, jak jsem milackovi brecela do ramene pri plouzaku. ;-( ;-( ;-( Cela rozmazana a smutna a oni me zacali fotit a tocit. ;-( Bylo to desne ... ale velmi skutecne!
je tuli, tak to jsi musela vypadat krasne, tak snad ses vybrecela a na svatbu budes v poho :)
Článek se načítá
Profilova fotka
tuli takové sny jsem měla také, tento týden se mi zdálo že svatba byla rozdělená do dvou dnů a po půl dni a vše bylo chaotické my se procházeli večer někde venku neměli jsme ani prstýnky a říkali jsme si že snad ani není možné že už máme po svatbě jak to bylo nijaké:) no naštěstí to není moc často:) ale také jsem se vdávala v minišatech a ženich ani nepřišel nebo přišel o půl dne později no fakt sranda:)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
dneska to nenechám náhodě, popíjím třetí skleničku vína :)
Profilova fotka
eimee: jak dlouho ty koláčky zůstanou "čerstvé", resp. dobré? a kdy je dáváte? už teď nebo posledních pár dni dopředu? my je budeme dávat až 3 dny před
Profilova fotka
tak ranní předpověď počasí dopředu na celý týden je zatím tropy 30 stupňů, doufejme že se to pak na víkend nezlomí... týden dopředu ta předpověď sice málokdy vyjde, ale ta tendence a vývoj počasí jdou správným směrem!!! :-) :-) :-) :-) :-) jupííí
Profilova fotka
honziku no doufám, že vydrží také jsme si říkali že jsou pečené moc časně, no uvidíme, jsou v chladném sklepě tak snad vydrží, ale budeme je dávat až na svatbě do výslužek a max pár jich rozvezeme v pátek... za týden už budeme mít parádní fofr:)co necháváte na pátek? já mám zatím jen solárko a kadeřnici, ale určitě to bude tak že se nezastavíme:) kdy vy rozvážíte výslušky honzíku?
Profilova fotka
mně přivezou myslím 40 košíčků s koláčky ve čtvrtek ráno, to se rozveze do práce, sousedům a známým jež právě že na svatební veselí nepůjdou no a pak spolu se svatebním dortem přivezou v sobotu dopoledne dalších 60 košíčků s ráno pečenými koláčky plus 2kg zvlášť na mísy jeden ten košíček obsahuje myslím 22-24 minikoláčků a pro nás velkou výhodou je, že to je už připravené a zabalené jako výslužka ten košíček mám v albu, podívej
Profilova fotka
ahoj nevěsty a ženichu!!!! ;-) tak se nám to blíží co???
Profilova fotka
my koláčky dovezeme v pátek večer...snad budou v sobotu ok:)
ahoj nevestinky + zenichu, dneska jsem prisla do prace a vsude vysely bile balonky a stribrne stuzky od stropu az na stul a na stole byly same cerveny maly srdicka, fakt super :) dneska je muj posledni den v praci , vecer letim :) tak co nocni mury? je to pocasi zni super, tak hlavne at vydrzi!
Profilova fotka
jejej deni to je krásné, já mám poslední den v práci za sebou a byl to uplně můj poslední den v této práci takže to bylo takové spíš smutnější než oslavné :) ted jsem dodělala doufám, poslední verzi zasedacího pořádku a auta počet výslužek a všeho:) mark už letí s tebou dnes? to už nebudeš na netu? já právě už skoro ne:( u rodičů net nemám tak budu muset chodit k budoucímu manžílkovi no je divně že je to ve městě kde nemáme společné bydlení to budou nervičky takhle doma:)
Profilova fotka
Ahoj holky....já na netu budu naposledy v pondělí...pak už frčíme na chalupu...a tam po netu ani vidu ani slechu :-D Máte vše připravené? Počasko kdyby vyšla předpověď super, co?
Profilova fotka
pro mne je důležité tak úterý řekl bych, to už ta předpověď na sobotu bude docela pravděpodobná, podle toho já musím dodělat harmonogram, možný déšť by komplikoval focení a tak by se muselo pár věcí posunout a udělat časové okénko na focení v ateliéru, muzeu a tak :) já jsem PRO aby nepršelo ;-)
Profilova fotka
teda...ty seš ženich...takovýho jsem ještě nepotkala - o vše se stará, o všem má přehled, vše zařizuje...u nás je to naopak!
Profilova fotka
to je husté no, já dala dneska ženichovi dva úkoly tak jsem zvědavá jestli na ně nezapomene :-D my dnes plánujeme romantický večer, zítra už odjíždíme z našeho bytečku, tak máme poslední svobodný večer v plzni:) tak se těším.. to počasi no musí vyjít, my nemáme jinou variantu na focení takže by mi to dost zkomplikovalo:( musí svítit a nepršet:)
Profilova fotka
eimee: svítí nemusí, naopak, ostré slunce je pro focení katastrofa... lepší by bylo maličko zataženo... hlavně nepršet... pokud bude předpověď opravdu jasno, tak ať si fotograf vezmě nějaké odrazové stěny a řeší to v polostínu s přidaným odraženým světlem plus blesk atd... on už bude vědět :)
Profilova fotka
Tak já se svámi jdu rozloučit, a popřát nám všem hodně moc štěstí a úspěšný vykročení do další etapy ve společném soužití:-) holky, a Honzíku taky, až se příště "uvidíme" tak už jako vdané mladé paní:-) Mějte se krásně a užijte si svůj nejkrásnější den a nenechte se nikým vytočit, a vlastně taky ničím:-)
Profilova fotka
ahoj nevesty a zenichu, ja si taky preji, aby neprselo. Jinak Honziku, fakt jsem jeste nepotkala chlapa jako jsi Ty ... :-. Tva nevesta se ma. U nas je to taky naopak. deni, to bylo pekne rozlouceni v praci. Ja jdu do prace jeste v pondeli ...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?