2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
saruna, to je dobre rozhodnuti. :-) Myslim, ze na takove svatbe bude i vetsi zabava a lepsi atmosfera nez jen s rodinou. ;-) Kolik mate teda celkem hostu?
Profilova fotka
No já stejně počítala, že tam budou všichni, budeme to mít totiž venku...ale nebyla jsem si jistá s tím obědem...jestli ho neudělat víc slavnostněji. Ale už jsem rozhodnuta...no počítám, nejmíň 60 ne-li víc :-D
je tak to budete mit taky veselo,...ja jsem byla na kamaradky svatbe a bylo nas na obede asi 20 s jeji rodinou a pak az kamaradi,....a tam jsem si rekla, ze kdyz svatba tak se vsema ;)))
tak to my pořád nevíme, kolik lidí budeme mít a ani kde...tedy zamluvená je restaurace, ale jestli nakonec zjistíme, že bude málo pozvaných, tak bychom to raději udělali venku:-) ale více jak 30lidí to nebude nikdy:-)
ja jen doufam, ze nam vyjde pocasi ;)))
Profilova fotka
to ja taky. ;-) Pocasi je moooc dulezite. V predstavach mam krasny slunickovy den ... to asi vsechny, ze? ;-)
Profilova fotka
no to bude ve hvězdách...ale pokud bude hnusně, tak nevim....kam se vrtnem....prostě bude hezky a hotovo!!!!
sluníčko!!!!!! my to máme totiž venku v parku :-D
Profilova fotka
holky, mate dobry pristup!!! ;-)
my to mame v kapli, ale i tak chci slunicko!!!!!!!!!! na fotky, je tam rybnik ve venici tak jsem myslela udelat par fotecek i tam :) he hehe a zbytek na zamku na terase a v parku :) ale at sviti
Profilova fotka
Kéž slunce svítí, kéž slunce svítí, kéž svíííííítí náááám!!!!! x-)
Článek se načítá
he he he! tak si jdu vzit zase paralen a vecer kouknu, co jste prodrbaly ;)))
tak si jdu zase na chvili lehnout at se vylecim, vecer kouknu, co jenovyho :)) he hehe
Profilova fotka
Ahoj nevesty, berem JEDINE slunicko!! :-D Jo a Deni, jakpak dopadlo to prekvapko? ;-)
:) prekvapko - nakonec jsme sli na muzikal Chicago a bylo to super :) doporucuji, takze jsme meli hezky vecer a ktomu ty ruzicky,...fakt prekvapil :)
Profilova fotka
No super, pekne si te hycka - jen tak dal! ;-)
no jen tak dal, musime procvicovat kdyz uz bude brzy manzel ;) uz mas albicko??? :)
Profilova fotka
Zrovna tvorim albicko, tak tam pridam i fotecku nasich psich miminek, uz jsou venku a je to banda sesti holek a dvou kluku :-D Taky pekny Valentyn, ne?
no tak to je super originalni ;) to jsi mela z nas nejlepsi :) he hehe8 x stesticko :) vsechny psici jsou zlati / bily???
Profilova fotka
Vsichni jsou krasne kremovy az k nakousnuti ;-)
hannelle, uz tam mas albicko, vid ??? ale ty jsi dala k tomu krasnymu psikovi - misto obradu :) ten je nadherny :)
vybrali jste krasny misto :) a jakou ze chces barvu svatby a kytice?? :)
jo hannelle, koukam, ze jsi uz byla zkouset satky a vsechny jsou krasny ;) vybralal jsi neco??? fakt ti to slusi, mohla by jsi jim delat modelku :) potrebuju jit do posilky,jenom si ted valim sunky ;(
Profilova fotka
Tak albicko uz snad mam... konecne... trochu zmatek na zacatku :-D
Profilova fotka
Nejak mi ale nejdou pripsat popisky (to je to nejdulezitejsi)... no jeste to musim okouknout...
Profilova fotka
Diky Deni! ;-) Barvu svatbu budeme mit zlatou a kremovou ;-) Satky uz mam vybrane - budou to Deusta
hanelle: jeeeeeeeeeee co je to za krásný čeníšky na poslední fotce? x-)
hanelle: tak teď jsem pěkně posmutněla nad těmi tvými fotkami v šatách ;-( nechala jsem si ušít šaty Deusto...ale vůbec se jim to nepovedlo, vypadá to absolutně jinak...a ten originál je prostě krásný, přesně, jak jsem to chtěla:-( ach jo ale tobě to tedy mooooc sluší:-) ve všech modelech
Profilova fotka
haasinko, to jsou nase stenatka, par hodin stara ;-) A jak vlastne dopadly tvoje saticky? Co myslis, ze jim chybi?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?