16. duben 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Přidá se někdo? :)
@apvj Tak si vem závoj nebo bolerko :) Já jsem zase zjistila, že moje svědkyně si vyprala svoje šaty... které se ale prát nesmí...no, šatům se to moc nelíbilo :-D Přítelovi rodiče zase budou mít barevnou sestavu mamka - černobílé šaty, táta - fialová kravata... a ženichův svěděk prý asi půjde v růžové košili... já už nechci nic vědět :D :D Příští týden pečení a rozvážení koláčků :-) Ještě bych potřebovala zkoušku make-upu, ale nejsou lidi :) @pavcik To se na tobě pořádně vyřádí, ta vizážistka :) Já mám takový tušení, že budu účes ještě vylepšovat za pochodu přímo ve svatební den :)
Tak mě je vesměs jedno kdo jak půjde,ani svědkyni neřešim,nebudu nikomu nařizovat a tak. Důležitý je,že já i ženich budeme sladěný a víc ať jde okolo mě. Hlavní je,že každý se nějak oblékne a neodflákne to džínama :-D Já se snažila,aby si ženichova máma půjčila něco fešného z nějakého salonu,ale neeee,má přeci kostým doma...takže tady jsem to vzdala a řešim sebe a ženicha a mám o pár šedin méně :-D :-D :-D :-D :-D
@pavcik Mě ta růžová košile svědka bude ladit ke kytce, to zase jako ne že ne, spíš mě to překvapilo, čekala bych ty barvy naopak :) Já jsem neřešila ani ženicha - vybral si sám :)
bolerko mám,ale uplně blbý jiný v salonu neměly takže ho beru jen když fakt bude zima ,mimochodem má být ke 30 stupnum :-) u nás to taky bude barevný a svědek má svou uniformu takže bordo-bílý budem my dva a děti:-) :-),ale hlavně ,že se sejdem :-) dneska jsme měli rande s fotografem,je to člověk v pohodě takže focení půjde samo mimochodem jedna z věcí,kterou fakt nemusím:-) přišly mi lístečky od jedné nevěsty tak dám na stůl a něco holkám do košíčků,nechci mít rýži všude:-)
@apvj S tím počasím nevím nevím, když minulý týden sněžilo :-D Tak snad to bude nějak rozumné. Odnesla jsem šaty ke švadleně, aby přešila tu stuhu, tak jsem zvědavá, jestli to klapne... kdyžtak budu shánět nový šaty :-D :-o :-D Příští týden nás čeká rozvážení oznámení a výslužek a pak už to bude fakt za pár... :) Už ani nevím, jestli se spíš těším nebo bojím :-D
@maroussia nás koláčky a oznamka čekají tento víkend... A jak jsem byla v klidu, tak mám ted pocit, že nic není... :-( Ale přitom mám už seznam skoro vyškrtaný... :-) ach jo, už aby bylo 9.4. ...
jinak počasí sleduju tady http://chmu.cz/portal/dt?menu=JSPTabC...
@morrilon Hmmm, to nevypadá zle :) Jojo, ten divně klidnej pocit znám taky... :-D I když zrovna dneska mi došlo, že mi opravdu ještě pár věcí chybí :)
Profilova fotka
Buď v klidu, já to mám již za týden a spousta věcí mi chybí...a kdyby jen to...včera jsem zrušila hostinu v restauraci, páč mě podrazili a nasadili jiné ceny, než na jakých jsme se dohodli, takže jedu nanovo....už to neřeším, nějak to dopadne.
@katykejt téééda, to je kovbojka - přeji, ať vše dobře dopadne
Tak jsem si objednala šaty na převlečení (konečně :)) a dozvěděla jsem se, že budu mít holou tabuli, protože tam nebudu mít ubrousky postavený ale smotaný... to jsou věci :-D :-D
Profilova fotka
Tak já se taky po dlouhé odmlce zase přidám ;) Dorty objednaný nemám, šaty ušitý nemám, boty budu kupovat týden před svatbou (když by mi měly otéct nohy), šaty na převlečení nemám, jak to všechno bude se nemůžeme dohodnout, protože přítel říká, že se to nějak vyvrbí :-D Já už to neřeším a začala jsem háčkovat bačkůrky pro mimčo - aspoň na chvilku jsem přišla na jiný myšlenky :-D Včera mi přišel závoj a bižu z Fleru... a máme prstýnky :-D To je asi nejdůležitější... Ostatní se snad nepo.... :-D Jak jsem byla vystresovaná před měsícem, tak teď to mám silně na háku a snad to nějak dopadne ;) Jinak jsem byla ve čtvrtek na líčení a sice mi to přišlo moc přeplácaný, ale prý na fotkách to je potřeba - co vy na to?? abych nevypadala jak zmalovaná fúrie :-D
Článek se načítá
@bojaboja líčení by opravdu mělo být vyraznější na fotky,aby bylo vůbec vidět že si se nějak namalovala :-D
Profilova fotka
@bojaboja Upřímně řečeno bych se raději nalíčila nějak "nepřeplácaně". Je sice možné, že to na těch fotkách bude vypadat ok, ale pro mě je důležitější, jak budu vypadat (a cítit se) ve svatební den "naživo". A myslím, že i když zvolím méně výrazné líčení, fotky to nijak nezkazí. Naopak výrazné líčení by mohlo trochu pokazit celkový dojem a "výraz" naživo. Já se budu raději líčit sama.
Taky myslím, že líčení nemusí být přehnané - nejsme fotomodelky, ale nevěsty :) Aby se ženich nelekl - a samozřejmě platí, že buď výrazná pusa nebo výrazné oči... já to mám jasný - jelikož mám brýle a ještě budu mít francouzský závoj, tak potřebuju výrazné oči - zrovna dneska jdu na zkoušku, tak pak hodím nějaké fotky :)
Tak co, kočky, nějaké novinky? :-) :-) Už vbíháme do cílové rovinky :) :)
u nás zatím nic,po víkendu jdu na zkoušku líčení a na kosmetiku,holky kam jedete na svatební cestu? :-)
Tak jsem to nevydržela a "ukázala" jsem ženichovi svoje šaty... :) Respektive fotku na nevěstě, od které jsem je koupila... :-N Podle očekávání se mu "nelíbí" (on je prostě zatížený na ty princeznovské se širokou sukní), ale pak prohlásil, že bude stejně o svatbě tak mimo, že si ani nevšimne, co mám na sobě :-D :-p :-D Je to prostě zlatíčko :) Na svatební cestu nepojedeme nikam (nebo aspoň ne hned po svatbě)... zkusím vychytat nějaký pěkný last-minute v září...
Profilova fotka
Tak moje zkouška líčení dopadla takto :-D Když mě nalíčila, přišla jsem si strašně zmalovaná, ale na fotce to ani moc nevyniklo :-D A hlavně přes den se to pomaličku "ztrácelo", takže to snad bude OK :-D Jinak mi přítel oznámil, že chce tuhle písničku až nám budou svatebčani gratulovat :-D http://www.youtube.com/watch?v=co6WMz... A tím skončilo veškeré jeho snažení :-D :-D Domluvili jsme se, že si uděláme víkend před svatbou jen pro sebe (teď chodí ségře na barák a nemá na mě čas) a zajedeme koupit botky a případně i košili ;) Ještě řešíme takové dilema, že neteř má přítele (on má svoje 2 děti z prvního manželství, ale takový parchanty :-D) zprvu nechtěl jít, tak jsme s ním nepočítali, ale teď nám tam chce dotáhnout i ty svoje zlobivý děti!!! :-S ;-( (jestli je tam dotáhne, tak já na svatbu nejdu :-D) Tak jak je slušně poslat "do háje"?! ;-) A co mě dále ještě trápí je výzdoba aut... :( To vůbec nemám tušení jak to udělat :-( hodně věcí je sice krásných, ale taky docela drahých a na to už nějak nemám finance :-S
@bojaboja Ahoj, s tím přítelem jsme na tom stejně. Manžel mé budoucí švagrové má dceru z předchozího manželsví. Naprosto jasně jsme řekli, že na hostinu ne. (Já nezvu ani nevlastní sourozence.) On pak, že nepůjde, tak jsme mu řekli, at nechodí, ale že tím ublíží pouze své současné manželce. Na konec jsme udělali kompromis. Pokud chce, tak jeho dcera může dorazit až na raut. A prošlo to... :-) Líčení měla jsem mí zkoušku a paní do tohoněco vlezlo, tak hledám někoho, kdo mě nalíčí. Přece jen už to mám za pár...
@bojaboja já ohledně zdobení to vyřešila tak,že si ze salonu půjčim dva medvídky me to you za 350,- a vystaráno :-D okolo nějaká mašle či organza a nazdar bazar..do okýnek dáme pouze do dvou (oken každého auta) to myrthové kolečko Jako kytka by se mi líbila,ale to je dalších tisích korun a to si raději koupím něco na sebe :-)
Já věděla že se něco potentuje :-S asi budu muset teď na rychlo měnit restauraci. Jak jsem psala že kvůli naší malé svatbě jsem povolila jště jednu,tak ona si tam začíná vyskakovat. Hudba už od půl pátý a nechtějí ustoupit. Takže buť to dopadne tak že já radši půjdu hledat dál nebo oni půjdou. Ale jelikož my jsme ti nezajímaví finančně tak to vypadá na nás ]-( v životě už nebudu dělat dobrej skutek,fakt ne...my máme obřad od 14h na oběd se dostaneme tak v 15:30 a hlasitá kapela by nám měla začít hrát už za hodinu na to...no to ještě nebudu ani naobědvaná |-| paní provozní psala,že se pokusí umluvit kapelu aby hráli na minimum,ale to stejně bude hlasitý a přijde ženich,řekne kapele hrajte nahlas a je vymalování ]-( Takže teď se ukáže,jak moc solidní je to podnik a komu dá přednost...já tam mám rezervačku už z konce roku a oni mi ke konci února volali jestli by mi tam nevadila jiná svatba...jenže mi bylo slíbeno,že jim kapela začne hrát tak nejdřív od 18h a ne od 16:30 :-(
Tak se to nečekaně rychle dořešilo..pan provozní té druhé svatbě řekl že kapela stejně dříve nemůže takže se hrát bude od půl šestý...tak aspoň že tak :-) já už byla připravená na nejhorší variantu ]-( docela mě mile překvapilo to vedení restaurace...tak samozřejmě je pro ně lepší dvě svatby než jedna..každá koruna je v dnešní době dobrá To jsou nervy A do toho mi táta včera volal,že prý brácha řekl že mu nepomůže sehnat oblek či co,že je to moje svatba... Na svatbu se těšim,ale taky už chci mít ty starosti z krku...vše si zařizuju sama,žádná pomoc od nikoho a ještě se to komplikuje
Profilova fotka
@pavcik Já si taky zařizuju skoro všechno sama, jen když mám známou, která má známou a ta mi to udělá levněji, tak jí zaúkoluju :-D Nejdřív se nabízela budoucí švagrová, že mi pomůže a že to uděláme takhle a takhle a mělo by být po jejím, tak to jsem řekla že ne, že si to radši udělám sama! ;) a jsem celkem vysmátá, nikdo mi neříká jak to musí být, nebo že ten můj nápad je blbej.. ;) Jinak už se taky těším až bude po, protože ty nervy jsou hrozný :-(
tak ono je lepší že mi do toho nikdo nekecá,ale tak třeba pomoc v podobě hlídání prcka by se taky šikla :-N
@bojaboja jinak to tvoje líčení je dobrý...jestli sis připadala zmalovaná,tak jak vidíš,na fotce to vůbec nevypadá :-D
Hlásím novinky - budu mít krásné jmenovky - větrníčky, přišly šaty na převlečení, zítra snad konečně pošlu oznámka těm, co jsou zdaleka a mamka už začala péct svatební cukroví, krásně to u ní doma voní :) :) A mám sjednanou zkoušku u jiné paní na líčení, šaty jsou u švadleny (přešívá tu pohřební stuhu :)), tak už to je snad všechno :) :)
tak jsem po kosmetice,zítra solárko :-) za 6 dní zkouška líčení :-) druhý den na zkoušku šatiček :-) holky po svatbě se trochu rozmazlím ted už to totiž nestíhám,kupuji pernamentku na ultra.liposukci a předtím mám dohodnuté 3 navštěvy na lymfatické masáže tak jsem zvědavá na výsledky ;-) jinak o víkendu se začíná péct svat.cukroví a pak už jen čekat...
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-) taky se k Vám přidávám. Zavidím Vám, že už vše máte nachystané. My jsme se rozhodli pro svatbu na rychlo. Takže jsem v polovině března zavolala na matriku, kdy v dubnu mají termín a bylo to :-D měla to být svatba jen o čtyřech lidech, takže ani moc zařizování by nebylo, jenže se do toho vložila tchýně a najednou je na nás 18+ 3 děti. Takže si dovedete představit co mám teď za frmol :-D
@caliopka vítej...já taky původně měla mít malou svatbu a nejdnou nás je 19 + 2 děti :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?