16. duben 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Přidá se někdo? :)
já jsem ted v ŠOKU!!!!! :-o včera jsem zjistila že 16.04.2011 na Červeném hrádku je velikonoční jarmark!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten datum od 13.00 tam máme svatbu!!!! jsem fakt naštvaná nassss nasss nassss čekám do osmi a jdu volat!!! fakt mě to naštvalo kde se budeme fotit?? chtěla jsem v parku tam budou stánky s pivem! je to vůbec možný :-/// :-x nevim vůbec mám sto chutí to tam zrušit a na hodně rychlo někde něco sehnat :-//////
@cubykiwi Tyjo, tak to je fakt pech... to vám měli na matrice říct... většinou se v době, kdy je nějaká akce ani neoddává... a není možnost fotit se někde jinde? Držím palce, ať to dobře dopadne :-)
@cubykiwi ahoj,taky kde máme focení je velikonoční jarmark :-) neboj dobrej fotograf vykouzlí fotky,že ani nikdo nepozná ,že opodál stál stánek s pivem :-) my hned vedle máme park tak se prinejhorším přesunem tam:-)nestresuj se bude to o.k.
Zase je fakt, že jarmarky bývají pěkné - stánky, jídlo, řemesla... :) :) A fotka u pípy je originální :) Já zase počítám s tím, že nás budou při focení v parku oblejzat důchodci a turisti s foťákama... no nevybereš si :) :) Dnes je tam tak kráááásně :)
JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ DĚKUJU jste hodný a já z toho měla táááááááááááááááááááááááááááákovou depku až se mi chtělo včera bulet :-( volala jsem tam uklidnila mě pani že maji všechno ošetřený no ale skutečnost je pak jiná že :-D n na Hrádku je ten jarmark super vloni jsme tam byli ale svatba se tam fakt nekonala myslim si že se to někomu nepovedlo pani říkala že ten den maji jen dvě tak asi blbej datum :-/ hald to bude s obecenstvem párkama buřtama pivem pomlázkama :-))))))))))))))))) dík za podporu už je mi líp ale včera bych tu pani asi zakousla :-x jinak se to začíná měsíc před komplikovat ze všech stran: skoro manžel mi včera oznámil další tři hosty :-/ pro který nemám jmenovky ani místo u stolu njn..... pak do toho ten hrádek, pak jsem hrozně tlustá a bílá samozřejmě a samí negativa :-DD dnes jdu na solarko :-D A co VY??? jste táááááááááááák v pohodě nic vás nevykolejí nenaštve a deprese???? to se máte :-S :-S ;-) ;-) ;-)
@cubykiwi Deprese a svatba, to mi nejde dohromady :-) ;-) :-D Ale já už jsem v pohodě i z toho důvodu, že jsme defacko třikrát měnili termín... a nic TAK hrozného se v podstatě stát nemůže :) Věřím, že to naštve, jéé, to mě naštvalo za tu dobu věcí... třeba na jedné radnici nás nechěli oddat v pátek (teď to teda máme v sobotu), měla jsem napoprvé zamluvené krásné šaty, ale teď už bych se do nich nevlezla, pořád něco :) Netuším, jak se povede dort, kosmetička prohlásila, že se nemusí dělat zkouška a na závoji mám šílený peří, který nejde oddělat... :-D :-D Ale jsou to prkotiny, nejdůležitější je, aby si to ženich nerozmyslel ;-) ;-) Jo a pomlázky vůbec nemají chybu :) :) A aspoń se nebudou hosti nudit, zatímco se budete fotit... to my asi na hostinu půjdeme pěšky, protože tam prý na nás nebudou všichni čekat, než se vyfotíme ...]-( :-D :-S
@maroussia :-)) máš pravdu hlavně aby nám ted ty naši ženiši neprchli vid :-))) Je to půl hodinka a pak je všechno pryč..... nervíky :-) Dnes jdeme vybírat vestičku ženichovi, mě ještě chybí spodní prádlo :-N v pátek mám zkoušku šatu už se těšim 8-) Jinak také nebudeme dělat s kadeřnicí zkoušku a líčit se budu sama nadávat můžu sobě =-) A kašlu na jarmark už se nebudu rozčilovat a jen pěstit do dne D :-) Píšeš, že netušíš jak se povede dort? kdo Ti peče?? mě mamina :-)) je moooc šikovná :-p
Já nějak deprese nemám,ale hlava kolem mi z toho teda jde. Hlavně mám poslední dny o svatbě blbý sny..jako že nemám šaty a vdávám se ve spodním prádle..že mi nedovezly kytky,hudba že není žádná a tak :-D takže v tomhle směru se už těšim až bude po všem.. taky se trochu bojim,že na něco zapomenu,protože mám právě podezřelý pocit klidu a že všechno hlavní mám :-N já na zkoušce líčení i účesu byla předevčírem a dobrý a zítra jdu na šaty :-D se těšim jako blecha :-) No děvčata....už jen měsíc 8-)
Mě se o svatbě zdálo spíš dřív, třeba i každej den... :) Už máme konečně zamluvené koláčky a vyřešený dort a už na to peču... jen oškubu svůj závojíček, odnesu si šaty na úpravu, vyrobím jmenovky, promyslím ubrousky a svíčky a hotovka :) :) Juj, a teď už jen čekat :) :) Dort pečou v cukrárně - teda vlastně v učňovské provozovně, ale neviděla jsem ho a ani nebyla žádná ochutnávka :) Jo a musíme zavolat kapele kvůli písničce na první tanec :-N =-)
Profilova fotka
Tak to já jsem zase na nervy :-D :-| Včera jsem si byla zamluvit zákusky - 160 ks mě vyjde cca 1000,-- Kč, pak jsem si byla zamluvit oznámení (pouze že jsme se vzali, tak proto tak pozdě)... Na šatech se začne snad pracovat dneska, svatební dort ještě nemáme zamluvený (spíš jsme se ještě pořádně nedomluvili), chci si koupit závoj z netu, ale zatím na to nemám prašulky, ale mám výzdobu (přišli mi balónky, perličky, organza, figurka na dort, mám ubrousky a vodní perly, skleničky na svíčky a zelený písek ...), tak si tak říkám, že se z toho zblázním :-D 3. noc po sobě se v noci budím, utíkám přítelovi z postele a jdu se dívat na Shreka u kterýho na 100 % zaberu :-D No a jak to bude s líčením a účesem??? Tak to už vůbec nevím... Na účes musím jít až bude závoj a kdy bude závoj? Tak to taky nevím :-D Začínám být pěkně nervní a nevím jak se uklidnit ;-( A kytky začnu řešit až příští týden a výzdobu aut asi mít nebudem, protože taky nevíme co tam dát :(
@bojaboja ahoj,no ani ti nezávidím,ale držím palce at to zvladnete ;-) já byla včera na zkoušce učesu jdu s rozpuštěnýma vlasama a dám si do nich čelenku :-) pak jsme jeli se domluvit do restaurace co a jak tak máme zas něco vyřízený,ted domluvit schuzku s fotografem,jde to huř páč jsme všichni časově zaneprázdněný,ale snad se domluvíme :-)
Holky nebojte,všichni to tady zvládneme a doladíme do toho nejmenšího detailu k naší spokojenosti :-) My dnes byli na zkoušce v salonu..šatičky ohromný :-D a to mé svatby už je nikdo mít půjčený nebude,jen prostě budou na zkoušení ale žádná nevěsta už ne,páč mi řikala že šaty mají jen omezený počet půjčení aby se zase tak nezrasovaly...což jsem jedině ráda,že maximálně si je někdo oblíkne na chvíli ale nestihnou se zničit :-) Dokoupila jsem si tam punčochy a ženichovi kravatu do barvy a synovi vyzkoušeli vestičku...hold je ve stádiu pohybu,kdy by jim kalhoty s frakem zničil a na košile to zase není k jeho velikost...takže seženu obyčejný bílý triko nebo smetanový a dá se mu jen tu vestičku, k tomu džínečky :-) i tak mu to bude děsně slušet prďolkovi mýmu x-) chlapovi se musela objednat prodloužená košile a snad už máme ohledně oblečení vše... Já mám u šatů tak zdobený dekolt že si na krk už dávat nic nebudu ale musim vyřešit uši...ale jsem alergik na bižu a stříbro,takže výběr mám zúžený ]-( Už musim definitivně vyřešit náplně dortu,jen se jich tam musim zeptat jaký je rozdíl mezi máslovou a šlehačkovou variantou a jestli to lze spojit nebo může být jen šlehačková nebo to druhý...chci totiž každé patro jiné a i korpus chci mít double 8-) v pondělí jdu objednat kytky..na to se taky moc těšim :-)
Článek se načítá
Teda holky, to zařizování "na poslední chvíli" vám moc nezávidím :) Mě už se teď ani nechce moc na svatbu myslet, abych nezačala bláznit :) Akorát že všechny ostatní to zrovna teď začalo zajímat :-D :-D Dneska jsem viděla v papírnictví krásný svatební fotoalbum, skoro lituju, že jsem si ho napsala do seznamu svatebních darů :) :)
tak konečně i já jsem si tu založila album 8-) to to ale trvalo :-D
@pavcik Šikulka :) :) Tak už máme definitivně objednaný dort :-N
tak jsme konečně domluvili schuzku s fotografem :-) hned domluvili zkoušku líčení,ted potřebuji někam vtěsnat kosmetiku a solarko,jo a návštěvu obřadního místa no máme 2 děti,ten můj minimum času tak nevím jak to vymyslet :-) :-)
Dneska jsem si zkoušela pěkný bolerko k šatům... :-) A vytočila jsem se diskuzí na téma komu dávat oznámení a koláčky... nejradši bych se na to vybodla :-( :-| 8-(
holky, co je lepší? jako první líčení a pak kadeřnice a nebo naopak? děkuju:)
Profilova fotka
No záleží, zda Ti bude hlavu umývat , třeba, když Ti bude natáčet vlasy atd....když hlavu mýt nebude, je lepší, když se nejdřív necháš namalovat a pak ke kadeřnici. Pokud Ti hlavu bude mýt, tak nejdříve kadeřnice a poté vizážistka.
no já se nechám nejdřív nalíčit a pak učesat,takhle jsme domluvené,mám vyhodu,že bude u nas doma takže když něco opraví se to :-) byly jsme vybrat brýle pro dceru a svědkyni tak zase něco nového,malá má hotovej svetřík a klobouček bude fešanda,dodělali jsme vývazky,měla jsem nakupovací manii tak jsem oblékla segru a obula na svatbu:-) :-)
Koupila jsem si krajkové bolerko k šatům, fotografka psala, že se jí moc líbí naše místo na focení, pozvali jsme konečně babičku a někdo mi přetočil počítadlo na číslo 26!!! Hrůza! :-D :-D :-D Jo a zvažuju šaty na převlečení, ale nevím jaké... dnes jsem viděla takové krásné za výlohou salonu... ale nevím, jestli mi nebude líto si ty svatební sundat... tak abych je pak nekupovala/nepůjčovala zbytečně... a mám vybraný účes, jupí :)
U mě to bude tak,že vizážistka a kadeřnice je 2v1 a já si ráno sama umyju hlavu...ona mi jí natočí,během natáček mě nalíčí a pak učeše...šaty prý v pohodě oblíkne dolejškem,takže se nic neponičí 8-) no holky,fakt to letííííí...my dnes dojednali kytky konečně
Já se možná budu česat a líčit v šatech - účes bude tak 15 minut a líčení taky :-) :-)
@pavcik já jsem na tom jako ty :-) akorát saty musim oblect přes hlavu :-)
No u mne vizážistka řikala,že to bude trvat hodinu a pů plus půl hoďky oblíkání do šatů :-D tak nevim co mi tam bude tvořit :-N asi úplně novýho člověka 8-)
@pavcik :-) asi jo,ženich bude čubrnět ;-)
@apvj to doufám :-D asi i já budu čubrnět :-D Teď ještě musim dát trochu do pucu pleť tak čistim,opečovávám,tak snad to k něčemu bude 8-)
@pavcik určo se výsledek dostaví,já se nemůžu urvat na kosmetiku a solarko,nemám hlídaní,a když je chlap doma musíme pořád něco zařizovat okolo :-) naštěstí pak já učes nemákm složitej a nalíčit mě jí dá trochu práce,ale snad to bude o.k. :-)
@apvj jo o solárku už řikám měsíc a něco a ještě ani jednou jsem nebyla :-D to já si ty kosmetický srágory patlám na ksicht sama :-D na kosmetiku mi taky čas nezbývá :-|
@pavcik já bych nešla na solárko,ale mám na zádech vypáleny tílko :-D :-D jestli se neurvu jdu s ním :-) já se taky patlám sama,ale na kosmetiku jdu aspon mě pořádně vyčistí pleť,a člověk tam trochu vypne a odpočine si ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?