Menu Forum

16. duben 2011

(Zamčená)
12. kvě 2011
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
Registrovala se 17. července 2009 na beremese.cz. Přidala 721 příspěvků a 2 články. Má 36 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 16. dubna 2011
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
Registrovala se 17. července 2009 na beremese.cz. Přidala 721 příspěvků a 2 články. Má 36 přátel. Region Kolín.
    Region Kolín
 @cubykiwi Tyjo, tak to je fakt pech... to vám měli na matrice říct... většinou se v době, kdy je nějaká akce ani neoddává... a není možnost fotit se někde jinde? Držím palce, ať to dobře dopadne emoticon
15. bře 2011 v 09:36  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
Registrovala se 29. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 199 příspěvků a 3 alba. Má 5 přátel. Region Louny.
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
Registrovala se 29. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 199 příspěvků a 3 alba. Má 5 přátel. Region Louny.
 @cubykiwi ahoj,taky kde máme focení je velikonoční jarmark emoticon neboj dobrej fotograf vykouzlí fotky,že ani nikdo nepozná ,že opodál stál stánek s pivem emoticon my hned vedle máme park tak se prinejhorším přesunem tamemoticonnestresuj se bude to o.k.
15. bře 2011 v 09:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 Zase je fakt, že jarmarky bývají pěkné - stánky, jídlo, řemesla... emoticon emoticon A fotka u pípy je originální emoticon Já zase počítám s tím, že nás budou při focení v parku oblejzat důchodci a turisti s foťákama... no nevybereš si emoticon emoticon Dnes je tam tak kráááásně emoticon
15. bře 2011 ve 13:47  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
cubykiwi
1
Registrovala se 12. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Most.
fotoportrét
fotoportrét
cubykiwi
1
Registrovala se 12. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Most.
 JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ DĚKUJU
jste hodný a já z toho měla táááááááááááááááááááááááááááákovou depku až se mi chtělo včera bulet emoticon
volala jsem tam uklidnila mě pani že maji všechno ošetřený no ale skutečnost je pak jiná že emoticon n
na Hrádku je ten jarmark super vloni jsme tam byli ale svatba se tam fakt nekonala myslim si že se to někomu nepovedlo pani říkala že ten den maji jen dvě tak asi blbej datum :-/ hald to bude s obecenstvem párkama buřtama pivem pomlázkama emoticon))))))))))))))))
dík za podporu už je mi líp ale včera bych tu pani asi zakousla emoticon

jinak se to začíná měsíc před komplikovat ze všech stran: skoro manžel mi včera oznámil další tři hosty :-/ pro který nemám jmenovky ani místo u stolu njn..... pak do toho ten hrádek, pak jsem hrozně tlustá a bílá samozřejmě a samí negativa emoticonD dnes jdu na solarko emoticon

A co VY??? jste táááááááááááák v pohodě nic vás nevykolejí nenaštve a deprese????
to se máte emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
15. bře 2011 v 16:32  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 @cubykiwi Deprese a svatba, to mi nejde dohromady emoticon emoticon emoticon Ale já už jsem v pohodě i z toho důvodu, že jsme defacko třikrát měnili termín... a nic TAK hrozného se v podstatě stát nemůže emoticon Věřím, že to naštve, jéé, to mě naštvalo za tu dobu věcí... třeba na jedné radnici nás nechěli oddat v pátek (teď to teda máme v sobotu), měla jsem napoprvé zamluvené krásné šaty, ale teď už bych se do nich nevlezla, pořád něco emoticon Netuším, jak se povede dort, kosmetička prohlásila, že se nemusí dělat zkouška a na závoji mám šílený peří, který nejde oddělat... emoticon emoticon Ale jsou to prkotiny, nejdůležitější je, aby si to ženich nerozmyslel emoticon emoticon Jo a pomlázky vůbec nemají chybu emoticon emoticon A aspoń se nebudou hosti nudit, zatímco se budete fotit... to my asi na hostinu půjdeme pěšky, protože tam prý na nás nebudou všichni čekat, než se vyfotíme ...emoticon emoticon emoticon
15. bře 2011 v 17:04  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
cubykiwi
1
fotoportrét
fotoportrét
cubykiwi
1
 @maroussia
emoticon) máš pravdu hlavně aby nám ted ty naši ženiši neprchli vid emoticon))
Je to půl hodinka a pak je všechno pryč..... nervíky emoticon
Dnes jdeme vybírat vestičku ženichovi, mě ještě chybí spodní prádlo emoticon
v pátek mám zkoušku šatu už se těšim emoticon
Jinak také nebudeme dělat s kadeřnicí zkoušku a líčit se budu sama nadávat můžu sobě emoticon
A kašlu na jarmark už se nebudu rozčilovat a jen pěstit do dne D emoticon
Píšeš, že netušíš jak se povede dort? kdo Ti peče?? mě mamina emoticon) je moooc šikovná emoticon
16. bře 2011 v 07:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
2
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 420 příspěvků. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
2
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 420 příspěvků. Má 11 přátel.
 Já nějak deprese nemám,ale hlava kolem mi z toho teda jde. Hlavně mám poslední dny o svatbě blbý sny..jako že nemám šaty a vdávám se ve spodním prádle..že mi nedovezly kytky,hudba že není žádná a tak emoticon takže v tomhle směru se už těšim až bude po všem..
taky se trochu bojim,že na něco zapomenu,protože mám právě podezřelý pocit klidu a že všechno hlavní mám emoticon
já na zkoušce líčení i účesu byla předevčírem a dobrý a zítra jdu na šaty emoticon se těšim jako blecha emoticon

No děvčata....už jen měsíc emoticon
16. bře 2011 ve 12:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 Mě se o svatbě zdálo spíš dřív, třeba i každej den... emoticon Už máme konečně zamluvené koláčky a vyřešený dort a už na to peču... jen oškubu svůj závojíček, odnesu si šaty na úpravu, vyrobím jmenovky, promyslím ubrousky a svíčky a hotovka emoticon emoticon Juj, a teď už jen čekat emoticon emoticon Dort pečou v cukrárně - teda vlastně v učňovské provozovně, ale neviděla jsem ho a ani nebyla žádná ochutnávka emoticon Jo a musíme zavolat kapele kvůli písničce na první tanec emoticon emoticon
16. bře 2011 v 18:23  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bojaboja (28 r.)
Registrovala se 25. února 2011 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 2 přátele. Region Mělník.
    Hrad Kokořín, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bojaboja (28 r.)
Registrovala se 25. února 2011 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 2 přátele. Region Mělník.
    Hrad Kokořín, Region Mělník
 Tak to já jsem zase na nervy emoticon emoticon
Včera jsem si byla zamluvit zákusky - 160 ks mě vyjde cca 1000,-- Kč, pak jsem si byla zamluvit oznámení (pouze že jsme se vzali, tak proto tak pozdě)...
Na šatech se začne snad pracovat dneska, svatební dort ještě nemáme zamluvený (spíš jsme se ještě pořádně nedomluvili), chci si koupit závoj z netu, ale zatím na to nemám prašulky, ale mám výzdobu (přišli mi balónky, perličky, organza, figurka na dort, mám ubrousky a vodní perly, skleničky na svíčky a zelený písek ...), tak si tak říkám, že se z toho zblázním emoticon
3. noc po sobě se v noci budím, utíkám přítelovi z postele a jdu se dívat na Shreka u kterýho na 100 % zaberu emoticon
No a jak to bude s líčením a účesem??? Tak to už vůbec nevím... Na účes musím jít až bude závoj a kdy bude závoj? Tak to taky nevím emoticon
Začínám být pěkně nervní a nevím jak se uklidnit emoticon
A kytky začnu řešit až příští týden a výzdobu aut asi mít nebudem, protože taky nevíme co tam dát :(
17. bře 2011 v 08:34  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
 @bojaboja ahoj,no ani ti nezávidím,ale držím palce at to zvladnete emoticon
já byla včera na zkoušce učesu jdu s rozpuštěnýma vlasama a dám si do nich čelenku emoticon pak jsme jeli se domluvit do restaurace co a jak tak máme zas něco vyřízený,ted domluvit schuzku s fotografem,jde to huř páč jsme všichni časově zaneprázdněný,ale snad se domluvíme emoticon
17. bře 2011 v 10:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
2
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
2
 Holky nebojte,všichni to tady zvládneme a doladíme do toho nejmenšího detailu k naší spokojenosti emoticon

My dnes byli na zkoušce v salonu..šatičky ohromný emoticon a to mé svatby už je nikdo mít půjčený nebude,jen prostě budou na zkoušení ale žádná nevěsta už ne,páč mi řikala že šaty mají jen omezený počet půjčení aby se zase tak nezrasovaly...což jsem jedině ráda,že maximálně si je někdo oblíkne na chvíli ale nestihnou se zničit emoticon
Dokoupila jsem si tam punčochy a ženichovi kravatu do barvy a synovi vyzkoušeli vestičku...hold je ve stádiu pohybu,kdy by jim kalhoty s frakem zničil a na košile to zase není k jeho velikost...takže seženu obyčejný bílý triko nebo smetanový a dá se mu jen tu vestičku, k tomu džínečky emoticon i tak mu to bude děsně slušet prďolkovi mýmu emoticon chlapovi se musela objednat prodloužená košile a snad už máme ohledně oblečení vše...
Já mám u šatů tak zdobený dekolt že si na krk už dávat nic nebudu ale musim vyřešit uši...ale jsem alergik na bižu a stříbro,takže výběr mám zúžený emoticon

Už musim definitivně vyřešit náplně dortu,jen se jich tam musim zeptat jaký je rozdíl mezi máslovou a šlehačkovou variantou a jestli to lze spojit nebo může být jen šlehačková nebo to druhý...chci totiž každé patro jiné a i korpus chci mít double emoticon

v pondělí jdu objednat kytky..na to se taky moc těšim emoticon

17. bře 2011 ve 13:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 Teda holky, to zařizování "na poslední chvíli" vám moc nezávidím emoticon Mě už se teď ani nechce moc na svatbu myslet, abych nezačala bláznit emoticon Akorát že všechny ostatní to zrovna teď začalo zajímat emoticon emoticon Dneska jsem viděla v papírnictví krásný svatební fotoalbum, skoro lituju, že jsem si ho napsala do seznamu svatebních darů emoticon emoticon
17. bře 2011 ve 14:12  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
2
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
2
 tak konečně i já jsem si tu založila album emoticon to to ale trvalo emoticon
17. bře 2011 v 17:28  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 @pavcik Šikulka emoticon emoticon Tak už máme definitivně objednaný dort emoticon
17. bře 2011 v 19:49  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
 tak jsme konečně domluvili schuzku s fotografem emoticon hned domluvili zkoušku líčení,ted potřebuji někam vtěsnat kosmetiku a solarko,jo a návštěvu obřadního místa no máme 2 děti,ten můj minimum času tak nevím jak to vymyslet emoticon emoticon
18. bře 2011 v 09:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 Dneska jsem si zkoušela pěkný bolerko k šatům... emoticon A vytočila jsem se diskuzí na téma komu dávat oznámení a koláčky... nejradši bych se na to vybodla emoticon emoticon emoticon
18. bře 2011 v 19:51  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kajusska87
Registrovala se 30. září 2010 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 1 album.
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
kajusska87
Registrovala se 30. září 2010 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 1 album.
    Region Ostrava
 holky, co je lepší? jako první líčení a pak kadeřnice a nebo naopak? děkujuemoticon
21. bře 2011 v 16:40  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
katykejt
1
Registrovala se 28. června 2010 na beremese.cz. Přidala 93 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 2. dubna 2011
    Blovice, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
katykejt
1
Registrovala se 28. června 2010 na beremese.cz. Přidala 93 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 2. dubna 2011
    Blovice, Region Plzeň
 No záleží, zda Ti bude hlavu umývat , třeba, když Ti bude natáčet vlasy atd....když hlavu mýt nebude, je lepší, když se nejdřív necháš namalovat a pak ke kadeřnici. Pokud Ti hlavu bude mýt, tak nejdříve kadeřnice a poté vizážistka.
21. bře 2011 v 17:31  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
 no já se nechám nejdřív nalíčit a pak učesat,takhle jsme domluvené,mám vyhodu,že bude u nas doma takže když něco opraví se to emoticon byly jsme vybrat brýle pro dceru a svědkyni tak zase něco nového,malá má hotovej svetřík a klobouček bude fešanda,dodělali jsme vývazky,měla jsem nakupovací manii tak jsem oblékla segru a obula na svatbuemoticon emoticon
21. bře 2011 v 17:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 Koupila jsem si krajkové bolerko k šatům, fotografka psala, že se jí moc líbí naše místo na focení, pozvali jsme konečně babičku a někdo mi přetočil počítadlo na číslo 26!!! Hrůza! emoticon emoticon emoticon Jo a zvažuju šaty na převlečení, ale nevím jaké... dnes jsem viděla takové krásné za výlohou salonu... ale nevím, jestli mi nebude líto si ty svatební sundat... tak abych je pak nekupovala/nepůjčovala zbytečně... a mám vybraný účes, jupí emoticon
21. bře 2011 ve 21:09  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
2
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
2
 U mě to bude tak,že vizážistka a kadeřnice je 2v1 a já si ráno sama umyju hlavu...ona mi jí natočí,během natáček mě nalíčí a pak učeše...šaty prý v pohodě oblíkne dolejškem,takže se nic neponičí emoticon no holky,fakt to letííííí...my dnes dojednali kytky konečně
21. bře 2011 ve 21:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 Já se možná budu česat a líčit v šatech - účes bude tak 15 minut a líčení taky emoticon emoticon
21. bře 2011 ve 21:27  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
 @pavcik já jsem na tom jako ty emoticon akorát saty musim oblect přes hlavu emoticon
21. bře 2011 ve 22:10  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
2
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
2
 No u mne vizážistka řikala,že to bude trvat hodinu a pů plus půl hoďky oblíkání do šatů emoticon tak nevim co mi tam bude tvořit emoticon asi úplně novýho člověka emoticon
22. bře 2011 v 08:04  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
 @pavcik emoticon asi jo,ženich bude čubrnět emoticon
22. bře 2011 v 10:51  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
2
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
2
 @apvj to doufám emoticon asi i já budu čubrnět emoticon Teď ještě musim dát trochu do pucu pleť tak čistim,opečovávám,tak snad to k něčemu bude emoticon
22. bře 2011 v 11:17  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
 @pavcik určo se výsledek dostaví,já se nemůžu urvat na kosmetiku a solarko,nemám hlídaní,a když je chlap doma musíme pořád něco zařizovat okolo emoticon naštěstí pak já učes nemákm složitej a nalíčit mě jí dá trochu práce,ale snad to bude o.k. emoticon
22. bře 2011 v 11:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
2
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
2
 @apvj jo o solárku už řikám měsíc a něco a ještě ani jednou jsem nebyla emoticon to já si ty kosmetický srágory patlám na ksicht sama emoticon na kosmetiku mi taky čas nezbývá emoticon
22. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
 @pavcik já bych nešla na solárko,ale mám na zádech vypáleny tílko emoticon emoticon jestli se neurvu jdu s ním emoticon já se taky patlám sama,ale na kosmetiku jdu aspon mě pořádně vyčistí pleť,a člověk tam trochu vypne a odpočine si emoticon
22. bře 2011 ve 22:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 @apvj Tak si vem závoj nebo bolerko emoticon Já jsem zase zjistila, že moje svědkyně si vyprala svoje šaty... které se ale prát nesmí...no, šatům se to moc nelíbilo emoticon Přítelovi rodiče zase budou mít barevnou sestavu mamka - černobílé šaty, táta - fialová kravata... a ženichův svěděk prý asi půjde v růžové košili... já už nechci nic vědět :D :D Příští týden pečení a rozvážení koláčků emoticon Ještě bych potřebovala zkoušku make-upu, ale nejsou lidi emoticon
@pavcik To se na tobě pořádně vyřádí, ta vizážistka emoticon Já mám takový tušení, že budu účes ještě vylepšovat za pochodu přímo ve svatební den emoticon
23. bře 2011 v 06:55  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.