14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Profilova fotka
Ahojík, no s tím opálením to je u mě taky prekérka. Snažím se zatím dostat barvičku přírodně od sluníčka, ale nevím nevím. Stále sedím v práci a jsem spíše bílá než hnědá. :-)
Profilova fotka
Tak když tak sedím a koukám na kalendář, tak za 4 týdny už budeme vdané 8-) Teda to tak strašně rychle letí. Tak já na solárko nepůjdu, je to zbytečné, páč jsem se teď docela dobře opálila přírodně. Lavazzo: a tos musela přítele na solárko tahat nebo šel sám? Už vidím, jak ten můj jde na solárko :-D :-D
Profilova fotka
Kupodivu šel sám,on je fakt hrozně bílej :-D a na sluníčku nevydrží :-)
Tak to můj miláček ač má světlé vlasy, tak jen co vylezou první paprsky, tak je hned černý jak uhel. A já kvůli tomu chodím na solárko :-( Nicméně teď jsem asi měsíc nebyla, tak teď až budu mít čas tak tam budu muset být pečená vařená... Jenže horší je to, že já žádný čas nemám :-(
Ahoj holky, dneska jsem úsoěšně ukončila školu 8-) Ikdyž extra odvařená radostí nejsem, aspoň mě to vyburcovalo z letargie. Ve čtvrtek mám poslední zkoušku šatů
Arvetko gratuluji a moc závidím... Mě čekají státnice příští rok. Zítra poslední zkouška v tomto semestru, ale neumím vůbec nic :-( Už bych moc chtěla přestat myslet na školu. V práci totiž je taky docela stres a je toho na mě trochu moc. Ještě jsem ani nestihla zkoušku účesu, ale na to je ještě času dost a zkoušku šatů bych potřebovala co nejdřív...Ještě 24 dní, to snad ani není pravda...
nysek: Jojo, já taky žádnou zkoušku ještě nemám :-p Šatky teda zítra, ale s vlasama a make-upem, nevím, nevím...Jakooo na bradě se mi vyrazil humus obří opar, fuuuj! :-o Svědilo mě už celý minulý týden, ale pořád jsem si říkala, že opar může být jen na puse nebo u nosu a ejhle 8-(
Profilova fotka
Arvetko:Gratuluju! To já ještě na zkoušce šatů nebyla prý je dost času,kadeřnice má ten samý názor,takže stále nevím co budu mít na hlavě ]-( Ach jo!Dneska dám asi zase solárko,ať si zarelaxuju :-) Letí to čím dál tím rychlejc hrozný!Ale už se tak těším :-D
Jo, taky bych mohla zajít na soléro 8-) Dneska se vrací kámoš (svědek ženicha) z dovči, takže bude plný dojmů (byl poprvé u moře) a mám na celé odpoledne o zábavu postaráno ;-)
Profilova fotka
Ahojky, tak to já se s kadeřnicí uvidím až 5 dní před svatbou a že se uvidí, co s tím půjde, jak to dorostlo a tak. Ona nerada dělá zkoušky předem, protože pak v ten den se to stejně nepovede, udělá se to jinak, takže ona je zvyklá to dělat naostro a dle zkušeností s ní žádnej problém nebude :-D Zachvíli jdu domu z noční, chvilku jsem spala a takovej hroznej sen jsem fakt dlouho neměla, jsem si brala někoho úplně jiného, no ještě teď jsem z toho rozklepaná ]-( Ale což, jsou to jenom sny, ne? Ale teď už je to fakt zachvííííííli :-N
Profilova fotka
Já mám zkoušku u kadeřníka 10.7.bude mi dělat melír,dobarvovat a zrovna zkusíme ten účes.Taky chtěl aby mi to porůstlo,ale už se těším,až se po svatbě půjdu ostříhat :-) minule mě nestříhal zkrz tu svatbu a ty konečky jsou po těch melírech dost zničené :-| Ale krátí se nám to holky,co? :-D
Já mám zkoušku u kadeřnice 3.7., bude mi dělat barvu a melíry, zastřihne konečky a ofinu, a pak přijde zkoušení účesu. Jsem zvědavá, jak s sebou potáhnu ten můj dlouhý závoj, aby nepřišel k úhoně. Když mě objednávala, zdálo se mi to pozdě, ale jak jsem pak tady na beremese zjistila, je to úplně normální. Aby pak taky kadeřnice nezapomněla, co mi na té hlavě vlastně má udělat, že :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím, já jdu na 3. zkoušku účesu v pondělí. Češe mě má sestřička, což je super. Prý mě bude česat alespoň ještě 3x aby to natrénovala. Deucatko: já jdu také 3. 7. ke kedařenici na melíry. Mám strach, že je to brzo a na svatbě budu mít vidět odrosty. Ona má totiž pak dovolenou. No hrůůůůůza, už se docela těším, až bude vše za námi. Na zkoušku šatů půjdu už jen jednou a to asi 14 dní před svatbou. Opravdu to strašně rychle letí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hlavně ať nám neprší. Už se moooooooc těším!
Profilova fotka
Já jdu ke kadeřnici dneska,budu to stíhat tak tak,a mamka jde na melíry,chudák musela táhnout závoj do práce.Beru tam všechno čelenky,závoj i kytku do vlasů,a dokonce pérka,malá a velká,která mi přikázala koupit. To snad musí mít ona ne? ]-( jestli mi zase bude říkat že mi nic nepůjde,jdu jinam ]-(
Profilova fotka
Holky co budete dávat jako ozdobu na auto?Já mám v salonu zamluvený prsteny,ale když vidím ty kytky jak vypadají pěkně na těch autech,tak přemýšlím o změně :-)
Já jsem původně měla mít na autě kytku, ale nakonec budu mít panenku. Přítel se bál, že by bylo teplo a květina by za tu půlhodinu na obřad, půl hodinu stání auta během obřadu, pak přesunu na hostinu, mohla zvadnout. Nakonec nám přítelova známá, která mi bude dělat řidičku, nabídla, že půjčí panenku a budu to mít od ní jako svatební dar. A tak bylo rozhodnuto, protože to znamená, že ušetříme 500kč. A u nás je to bohužel hodně o penězích.
Profilova fotka
Já jsem měla mít živou kytku z kal,ale když jsem se dozvěděla že by vyšla na 2000 tak jsem to zrušila.Nakoupila jsem si dekoraci a umělé(opravdu hezké)kytky,a udělala si ozdobu sama,pojedu bílým mercedesem,a kytku budu mít na masce auta.
Já budu mít srdce z myrty, ozdobené takovým tím droubonkým bílým, co nevím, jak se jmenuje ;-) Včera jsem naposledy odzkoušela svatební šaty :-)
Profilova fotka
Tak jak to zatim vypadá u nás, tak na mém autě bude panenka nevěsta a panenka ženich. Tak jsem na to zvědavá :-) Je to taková tradice :-D A už nám dokonce přišlo jedno blahopřání, ale ještě jsme ho neotevřeli, to až ve svatební den 8-) To si někdo ale pospíšil :-D
Profilova fotka
Ty jo to já jdu na zkoušku až v červenci,nato že jsem si je vybryly loni v prosinci :-D
Profilova fotka
Já si šaty byla zkoušet v únoru a na zkoušku už nejdu, vyzkouším si je až při převzetí :-D Stačí držet lajnu :-D 8-)
Profilova fotka
Šaty si radši zkoušet nejdu,abych pak nechtěla zase něco jiného :-D Kytky vadnou tak si radši nechám ty prsteny :-)
Profilova fotka
Poprvý jsem si vybrala úplně jiný šaty, pak se mi to rozleželo v hlavě a za 14 dní jela do salonu znova, že chci jiný. Tak tam už taky radši nechci vkročit, jedině až si půjdu vyzvednou mé šatky na svatbu. Bych tam začala pokukovat zase po jiných a už bych se z toho nevyhrabala :-)
Profilova fotka
A předpokládám, že si budete brát ženichovo příjmení...zkoušíte se podepisovat novým? Jak vám to jde?A nepřijde vám to trochu líto, že ztratíte původní příjmení? No, vsadím se, že zezačátku si to budu pléct, ty podpisy, ale doufám, že na nové přejdu rychle :-D A pro naše děti to bude dobré, teď mám příjmení od š, ale po svatbě ho budu mít od ú, tak se budou ve škole mít :-D :-D :-D
sonisek Mně nic líto být nemusí, já si nechávám i svoje příjmení 8-) Mám příjmení od B, takže celý život první v abecedě a nestěžuju si, všechno jsem měla první za sebou a když ostatní nervačili, já už jsem byla v klídku 8-) Dneska je to 20 dní, otřes, musím urychleně začít chodit normálně na solárko, už jsem bílá jako stěna :-x Kámoška (možná nová svědkyně) je teďky u moříčka, takže bude určitě krásně opálená bez práce 8-) A druhá kámoška (taky možná svědkyně, ale ta původní ;-) ) je bílá jako stěna, na solárko nechodí, k moři nejezdí (má radši poznávačky) a je spokojená :-)
Ahojky holky, tak mi jsme začali včera péct cukroví a řeknu Vám že už mám všeho plné zuby! Ze všeho nejvíc se těším na dovolenou :-) Jo jinak, zkoušku jsem zvládla na dvě, tak jsem hrozně moc ráda, že už mám ukončený druhý ročník a už mám jen tu svatbu a práci... V pátek jsem si byla sednout se svědkyní, ale tak mě všechno hrozně otrávilo, že jsem radši měla zůstat doma. Představte si, že její máma se kterou se vidím opravdu málo kdy, se cítila dotčená a přišlo jí nedůstojné, že jsem jí nepozvala na oběd, ale až odpoledne na raut. A to samý nějakého jejího přítele, kterého jsem nikdy neviděla a s kterým je asi 2 měsíce, no urazila se a už od dvěří na mě vykřikovala že mi na svatbu nejde ... Ať nechodí je to můj den a přece tam nebudu mít úplně cizí lidi!!! Jinak ponesu manželovo příjmení, ale ještě jsem ho netrénovala, to si švihnu premiéru až u oltáře :-) Jo a objednala jsem si u zubaře bělení zubů, prý to stihneme do svatby :-) no to abych ale přestala kouřit :-(
Profilova fotka
Ta paní je teda pekně divná!Mě jde za svědka kámoška a s její maminkou jsem v pohodě,ale na svatbu ji nezvu.A vůbec se nad tím nikdo nepozastavuje. :-) Na svatbu se zve rodina a dobří znamí,kdyby si měla zvát každou maminku od kámošek-no nevím :-) Myslím,že může být ráda,že vůbec byla pozvaná
Právě, nezveme ani některé dobré známé, natož tam mít neznámé lidi! Dost mě to vytočilo, je ale možné, že ještě několikrát změní názor, ona už je prostě taková. Chtěla jsem jí pozvat na odpoledne, když už bude hrát kapela, protože mi jí sháněla. Ale radši ať nechodí, pěkně mě otrávila!
Holky, teď jsem četla na jiné diskuzi, že další holčina bude nevěsta 2v1 ;-) Vím, že už to před čáskem psala ještě jedna, tak mě napadlo, jak jste na to s plánováním rodiny vy? Já už mívám teda občas pocit, že bych už miminko chtěla, ale to jsou jen spíš takové "záchvěvy" :-D Jinak, když si představím, že bych se musela 24 hodin v kuse starat o mrňousa, rychle mě veškeré mateřské rozněžnění přejde ;-) Zatím jsme domluvení, že se začneme pokoušet tak za 2 ročky, aby byl junior na světě do mých 25. A často přemýšlím, co bysme udělali, kdybych otěhotněla neplánovaně někdy teď... :-.
arvetko my plánujeme zadělávat na mimčo příští září, až budu mít po státnicích a abych se nemusela tahat s pupkem přes léto :-) ale nic se nemá plánovat, takže až to přijde tak to přijde. :-) i kdyby nečekané, bude přesto chtěné :-D Osobně si myslím, že první mimčo by mělo být do 30 let, ideálně kolem 25. Jinak včera jsem měla na návštěvě švagrovou a říkala, že nám nechce kazit náladu, ale že prý mají být celý červenec přeháňky a moc tepla být prý taky nemá, ale tyhle dlouhodobé předpovědi se stejně většinou mění, tak uvidíme...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?