14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Ahoj holky, hlásím, že zkouška za jedna zvládnutá, nechápu jak jsem to dokázala :-) a chybí mi ještě jedna poslední. Oznámení už se rýsujou, doufám, že příští týden je budeme posílat. Jinak to teda fakt letí... Včera jsme vezli mého dědu do lázní a potkali jsme tři svatby :-) Za dvě hodinky vyrážíme na vodu, tak snad se neutopim :-D a když se nepohádáme, tak spolu budeme šťastně žít až do smrti :-D ... (Ještě 34 dní ?! to je strašný!!!! :-) )
Profilova fotka
Ahoj tak my už máme skoro všechno,šaty a boty pro mě,oblek pro miláška,šatky pro družičku,prstýnky... Zbývá jen kravata,spodní prádlo,botky pro družíčku,domluvit hostinu,kytka a u mě ještě kadeřník a můžem začít. Snad to všechno dopadne podle představ...
Profilova fotka
Ahojky holky, my už máme také všechno, jen zbývají malé milé povinnosti, jaké už zmínila arvetka :-D , potom ještě doladit kytičky a cukroví :-p Už jen 34 dní :-N
Ahoj holky, tak zítra jdeme hodit do květinářství obrázky kytic, tak snad se nějak dohodneme. Minulý týden jsem objednali dort a zítra večer máme přijet upřesnit, jakou chceme náplň. Takže dneska už 33? Hmmm, letí to, letí ;-) Takže od čtvrtka už jdeme pod měsíc? :-.
Profilova fotka
Ahojky tak se stal asi zázrak a šéf si tu dovolenou přehodil a jede(doufám,že to tak bude) až po mé svatbě na tu dovolenou. :-D Včera sem si odškrtla poslední věc co mi chyběla a mám vše-konečně! :-) Teď už budu snad v klidu :-N Jak jste některé psali,že se vám o svatbě zdá,tak včera mě to potkalo taky ;-) Nikdo na svatbu nepřišel,no hrůza :-( :-D
Profilova fotka
Fakt to hrozně letí,když to tak vemu tak za 14 dní začínáme roznášet oznámení,máme jich 88 tak fakt paráda :-) sama jsem zvědavá jak to všechno dopadne... a hlavně jak budu učesaná :-)
Ahoj holky, tak na vodě jsem se neutopila a ani jsme se nepohádali. Takže do toho jdu :-D Ve středu jdeme taky do květinářství a dneska už snad budeme mít oznámení a do konce týdne je všechny rozešleme...A už to snad bude taky vše...
Profilova fotka
Ahojky, já jsem právě vyřídila kytičky :-p , takže už jen cukroví. :-D
Holky, mezi samýma hezkýma věcma okolo svatby se budeme muset poprat s jednou smutnou. Ráno mi volala svědkyně, že její přítel včera při autonehodě zemřel. Tak nevím,jestli se Petra dá do měsíce do kupy, nebo požádám někoho jiného...Kolem poledne za ní ještě s jednou kámoškou jedeme podat první pomoc.
Profilova fotka
arvetka:tak na to ani nevím co říct,je to moc smutné.
Arvetko, to mě mrzí, to je strašné. My jsme zase byli minulý čtvrtek na pohřbu miláčkova trenéra fotbalu. To jsou věci, na který si člověk v životě nezvykne a které nám trochu pomůže překonat jen čas, ale nikdy to úplně nezmizí. A ta největší bolest ze ztráty blízkého člověka přechází až po roce, to jsme se učili v psychologii.
Profilova fotka
arvetko to je hrozný,je mi to moc líto.Ten život je někdy hrozně nespravedlivej! :-(
Článek se načítá
Holky díky. Byly jsme po obědě na kafi s tou druhou kámoškou (Renčou)-jsme všechny tři spolužačky ze střední a hodně se stýkáme. Probíraly jsme to s Renčou horem spodem, jenže stejně to ani jedna zatím nepobíráme...Obě jsme se shodly, že naše první reakce byla, jestli to v nemocnici nemohli splíst,k jestli to není nějakej omyl a po tom, co mi Petra volala, jsem pořád čekala, že zavolá znovu a řekne, že se to vysvětlilo...Vím, že je to blbost, ale pro mě je to pořád prostě neuvěřitelný, že už tady Peťan není. Jeli z práce po noční a ten idiot, co řídil, to valil 170, chtěl objet cyklistu a nějak mu to nevyšlo.Po rovince! Byli jsme se dívat na to auto-Petr seděl vzadu a je úplně jasný, proč byl na fleku mrtvej, protože ten zadek auta prostě není...Jen přední sedačky a zmáčklý "něco" za nima.
Profilova fotka
To je opravdu hrozný, úplně mě z toho mrazí v zádech. Je to fakt nespravedlivý. Vždycky říkám, že hajzlům kteří způsobují utrpení druhým se nikdy nic nestane ... Mrzí mě to, chce to asi opravdu moc času, než to přebolí...
Profilova fotka
Arvetko, je mi to moc líto, občas si říkám, že ten, kdo toto všechno ovlivňuje je hrozně nespravedlivej...!!! Mrzí mě to! Musí to být pro tvoji svědkyni hrozný...
Profilova fotka
Ahojky, tak dovcu jsme meli kratkou, ale krasnou, putovani po Morave a Moravskem Krasu, no nadhera, i pocasi nam vyslo na jednicku.Teda dovca nam jeste nekonci, ted jsme na skok doma, ale zitra jeste frcime za rodicema, takze se jeste budem povalovat tam na zapade Cech 8-) A zitra uz bude svatba za mesic, to uz to utece hoodne rychle :-D
Holky děkuju za účast. Petru uvidím až zítra na pohřbu. Večer pak jdeme ještě s dalšíma lidma sednout do jeho oblíbené hospody... No a trochu veselejší zpráva, ať vás tady pořád nerozesmutňuju - hmmmmmmmm, takže 30 přesně :-. Včera jsme vymalovali pokoj-na sytě růžovou :-D Fakt jak u Barbie v kuchyni ;-) Jsem vzhůru už od 6, musela jsem si hned na youtube.com pustit klip s Joshem Hollowayem, poslala mi to kemoška někdy o víkendu a kukla jsem na to až včera v noci, no a teďka jsem si musela pustit repete (někdy se fakt chovám jak puberťačka a to je mi skoro 22):-x x-) 8-)
Profilova fotka
už za měsíííííííííííííííííííííííííííííííííc:)ani bych si to neuvědomila,kdyby mi to kolegyně nepřipoměly:)
Profilova fotka
Ahoj holky: tééda arvetko, tak to mě fakt mrzí co se uvás stalo.. Musí to pro tu holčinu být hrozné.. chjo.. jojooo.. už jen měsíc.. jen čtyři týdny.. fííha.. to už uteče jak nic.. my včera taky zařídili kytičky, tak snad se povedou přesně podle našich představ :-D já se jen modlím, aby vyšlo počásko.. aby ten svět nebyl celý převrácený a ted nebylo léto a v létě zima.. chjooooo... ]-(
Ach jo, teďka jsem si uvědomila, že jsme trochu ve skluzu, kytky jsme měli objednat tenhle týden a už to nestihneme a do cukrárny jsme měli jet v pondělí, na to jsem samozřejmě úplně zapomněla :-S A vůbec se mi to nechce řešit.
Ahojky holky! Tak já už nevím, přijde mi že takhle ten čas nikdy neutíkal! Dneska bratránek úspěšně zakončil školu a je z něj Ing. Poraďte co mu koupit??? já fakt nevím! Včera jsme objednali kytičky, myslím, že to bude pěkná pálka za to, co jsem si vše naporoučela ;-) ale je to jednou za život a miláček byl tak milej, když říkal ať si řeknu vše co chci... No a dneska dodělám oznámení a zítra rozešlu... To brzo co? :-) Dnes jsem byla na školení v novém hotelu v centru Prahy, bylo to tam nádherný, ale školení nudný :-) Jeden den jsem taky mohla mít volno a musela jsem na školení, ach jo... Holky já už nemůžu z toho počasí. Kdybych mohla aspoň někam k vodě, učit se a celej den se opalovat, to by bylo super, ale když musím bejt v práci nebo v rozpařeným autě, to je děs...a taky v noci se vůbec nedá spát :-(((( No tak jsem si pěkně postěžovala, mějte se v rámci možností co nejlépe, papa!
Ahoj holky, mi máme taky tohle datum, takže je nás víc:-)
mi toho ještě taky spoustu nemáme, kytky, přítel oblek, a pozvánky taky ještě nemáme rozeslané . tak myslím , že jsem tady největší skluzmen :-D . Holky jakej máte vybranej parfémek? já se furt nemůžu rozhodnout a na solárko nejdu, jdu na nástřik samoopalovací emulzí tak doufám , že to bude ok, docela se toho bojím :-|
A tak to já na solárko jojo :-) To já můžu... Já mám vybraný parfém Channel Chance-zlatý, protože ho hrozně miluju :-D Můj miláček se včera konečně milostivě rozmyslel, kdo mu půjde za svědka, za tři týdny, vlastně necelý už mám štando, no holky, za chvíli je to tu! ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky už se nám to pěkně krátí.Když sme začali s přípravama tak to svatba byla skoro až za rok a teď ani ne měsíc... Je to asi blbé,ale nemáte někdo strach jestli si berete toho pravýho? :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak ja si myslim, ze si toho pravyho beru, jinak bych se přeci pro svatbu nerozhodla. Vztah s mym budoucim manzelem je naprosto perfektni a jiz bych nemenila.
Já jsem si taky výběrem manžela jistá 8-) Akorát jsem měla sto chutí svatbu vzhledem k okolnostem odložit. Ale neuděláme to, a svědkyni snad taky jinou mít nebudu. Petra je holka statečná a bere to realisticky. Sice ta atmosféra na svatbě bude stopro poznamenená nepřítomností někoho, kdo tam být měl (mám pro něj už i vytisklou jmenovku :-( ) a nebude pro ni lehký být tam bez něho... Každopádně jsem ráda, že už máme všechno zařízené, protože nálada na nějaké přípravy a vůbec mě absolutně opustila (když si vzpomenu, jak jsem pořád řešila hlouposti, jestli potahy na židle jo nebo ne apod., tak si připadám tak malicherná, že bych si nejradši nafackovala...).
Profilova fotka
Ahoj, tento víkend jsme roznášeli koláčky. Oznámení budu zítra posílat a také jedeme na matriku dojednat hudbu na obřad atd.... Je šílené, jak rychle to letí. Dnes to máme za 27 dní. Vše důležité máme zařízené, jen musíme dokoupit nějakou tu dekoraci a ještě pár zkoušek účesu a líčení. Myslím, že se přípravy pomalu blíží ke konci. Nemohu se dočkat, začíná to pomalu na mě dolíhat. Až teď si uvědomuji, že se budu opravdu vdávat. Tak přeji mnoho zdraru!!!!!
Ahojky holky. Tak já jsem si s výběrem manžela 100% jistá. Celý náš vztah probíhal od počátků úplně jinak a už od začátku jsem věděla že on bude ten pravý. Proto jsem se k němu už po dvou měsících nebála nastěhovat :-). Jednou to bude ten nejlepší táta našich dětí :-D My jsme včera objeli příbuzné z miláčkovy strany a rozdali oznámení...Samozřejmě se to hrozně protáhlo a tak jsem se nestihla nic naučit :-( ach jo já už chci mít tu zkoušku za sebou. No alespoň jsme se včera s babičkou dohodly na cukroví, prý začínáme péct tenhle víkend. No už se hrozně moc těším :-( Snad to nějak přežiju...
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsem byla v pátek poprvé na solárku,na 8 minut a docela to zabralo ;-) krásně jsem zhnědla,tak jsem včera miláčka vytáhla taky,vypadá jak albínek :-) šel na 5 minut ale vidět to není,a já šla tentokrát na deset, a to už bylo moc :-( ale naštěstí to zhnědlo,jen jsem nemohla spát. O víkendu jsme od mamky dostali dárky,parfémy Beckham,fakt krásně voní,hlavně ta pánská,a od miláčka jsem dostala krásné hodinky,jaké má šinkorka v ordinaci :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?