14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Profilova fotka
To je pravda že je divná,vždycky když mě vidí ve dveřích hned mi nadává za barvu,jak mám zničené vlasy,atd.atd. :-( Problém je v tom že je to naše známá,20.června mě má zkusit učesat,tak uvidíme,jinak půjdu jinam,jestli mě někdo veme. Už na mně dávno mohla zkoušet,a nic. Chtěla bych nějaký drdol,nemám na sobě ráda rozpuštěné vlasy,ale jak to mají nějaké nevěsty je moc hezké,moc se mi líbí polorozpuštěný drdol.
Tak to já mám úžasnou kadeřnici, nemůžu si stěžovat. Vždycky mi něco vymejšlí a strávím u ní tak tři hodiny :-) někdy jezdí ona ke mě, někdy já k ní...Je o rok mladší, takže si rozumíme :-) Už se těším, až budeme zkoušet svatební účesy. Viděla bych to tak na příští středu. Lavazzzo, známá neznámá, na takovou bych se už dávno vybodla. Ke kadeřnici se máš chodit odreagovat a ne aby ses stresovala, za co Ti ještě vynadá!
Já taky nesnáším zbytečné kecy o zničených vlasech ap. 8-( Já jsem se právě vrátila z kosmetiky celá červená a pomačkaná, ale jinak ok 8-) Dávám si ke sváče jahůdky x-)
Profilova fotka
Ahoj holkyy :) jéé koukám, že tu máte krásné téma - kadeřnice :)))) chi.. já měla taky docela problém, než jsem nějakou na svatbu schrastila.. můj kadeřník bohužel účesy nedělá a jiné osvědčené kadeřnice mají na mou svatbu dovču ]-( ]-( ale snad jsem vybrala dobře.. arvetka: já tu mám třešinky :-D
Uf, já ty jahody za chvilku nebudu moct ani vidět :-p Před chvilkou nám došel košíček pro družičku, je úplně malounký, ale krásný x-) Klárka bude hvězda jasná ;-) No nic, musím se jít učiti 8-(
Ahoj holky. Tak včera jsme dostali zprávu, že prstýnky už jsou na cestě, já se tak těším :-). Konečně mám po pěti dnech práce volno...No volno musim se učit ]-( mně už je jen z toho pomyšlení špatně.Takže ode dneška 39 dní, no to uteče jako voda. Já jsem si řikala, když jsme 1.září zasnoubili, že to je hrozně daleko a nikdy se nedočkám, a šup, už je to tady...Tak arvetko, myslím, že máš dneska zkoušku tak držím palečky. Já se nakonec budu asi učit jen dneska a možná chvíli ve čtvrtek večer...Tak se mějte holky!
Ahoj, původně jsem tu zkoušku měla mít dneska, ale přesunuly jsme si to na zítra :-) Tak už 39, to je hrůza ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, arvetka : Ne ne 38 :-D =-)
Noí jo, 38 :-o Nysek je od den pozadu ;-)
no jo :-D neumím počítat :-) to je ale děsný... Jedu vytisknout oznámení. Doufám, že mě někde autí nenechá, protože nemám skoro žádný benzín, tak snad ten kousek k benzínce vydrží :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak naše počítadlo právě teď má 37 dní, 22 hodin atd. Už to bude fakt brzy. Co si necháte hrát při obřadu?
Profilova fotka
jj letí to :))) 14.6. se nám překulí měsíc a to pak teprv poletí :-N my si na obřadu necháváme zahrát klasický pochod.. Pak jsme vybrali něco od Beatles a jako hlavní (při podepisování a prstýnkování) máme Halellujah ze šreka :))) Tak jsem na to zvědavá :)
Článek se načítá
My máme ne příchod ženich Canon in D, k příchodu nevěsty pochod od Wagnera (u Mendelssohna si vždycky vybavív Blaženu a Milunu ze Slunce seno :-D , takže to fakt ne :-D ), k proslovu opět Canon in D, k prstýnokání Vodní hudbu od Händela a gratulace + odchod-Óda na radost (jak tématické ;-) ) a Vivaldiho Jaro. Budeme mít na obřadu houslové trio, takže to bude určitě pěkné a v kombinaci s akustikou kaple to bude mít super atmosféru x-) Takovou svatební :-D ;-)
Profilova fotka
Dostala jsem seznam z matriky, co tam většinou hrajou (samozřejmě si to můžeme upravit). Hrají tam na příchod klasiku a pak většinou přes celý obřad hraje Enya. Chtěli bychom něco svého a zatím víme určitě o písni Perfect Day na prstýnkování :-) A chtěli bychom také hudbu z Forresta Gumpa, asi na úplný začátek a na konec. Možná někam na básně a proslovy bychom dali skladby z pohádek Kráska a zvíře, a Panna a netvor. Poslouchám to pořád a je to naprosto úžasná hudba 8-) Ale nevíme přesně co a jak. Stejně nám každý řiká, že nic vnímat nebudem, tak že nám bude jedno, co budou hrát, ale určitě by to bylo hezké, až to uvidí na DVD nebo VHS :-D
Ahoj holky. Tak dneska dorazily prstýnky...Jsem nadšená a hlavně mi taky spadl kamen ze srdce. Oznámka už se taky rýsují, takže se to pomalu dává do kupy. Jsem fakt ráda, tak za dvě a půl hodiny už za 37 :-D snad už počítám dobře... ;-)
Holky teďka jsem se dodívala na dr. Kateřinu a odcvičila jsem si svých 45 minutek na orbitreku 8-) Pořád přemýšlím, jestli mám objednat na židle na hostinu vlizelín, jako na vytvarování mašlí...Vypadalo by to hezky, ale stejně by to začalo určitě za nějakou chvilku padat a vyhazovat zbytečně penízky se mi nechce (najednou se u mně začala projevovat šetrnost, zázrak! :-D )
Profilova fotka
arvetko: taky jsme včera o těch vlizelínech uvažovali, byli jsme totiž v hotelu domluvit podrobnosti a paní se nás na to ptala.. ale řekla, že na jednu židli jsou potřeba tak dva metry což vyjde na 20 kaček a při 60ti lidí je to už znát a přesně jak říkáš.. taky musíme na nečem ušetřit.. Ale zase je pravda, že to moc hezky vypadá :-| Takže máme dalšího brouka v hlavě :)))) nysek: tak doufám, že dáš prstýnky do alba at se můžem podívat :)))))
ywonn: Prstýnky v albu mám, tak jak jsou prezentovány na internetu. Mně nejdou moc dobře vyfotit. Ale na tohle je odborník miláček, tak pak řeknu jemu. Jsou fakt nádherný. Jenže on je chce přede mnou schovat abych se na ně pořád nekoukala a nezkoušela si ho :-) jinak je máme ale ve žlutém zlatě. Tak holky, zítra jdu na zkoušku a nic neumim za chvíli musím na pohřeb 8-( já to tak nemám ráda...Tak se mějte!
Profilova fotka
nysek: jsou moc krásné, takové jemné.. hi.. taky si ten můj často zkouším.. :-N Tak držím palečky at zkoušku zvládneš na jedničku!!!
No spíš si udělám výlet do Budějovic ještě jednou. Ach jo ]-(
Profilova fotka
jujky, vůbec ti nezávidím, já bych na todle už neměla.. ale ty to určo zvládneš ;-)
Já už na to taky nemám :-) nevím, co se tam vůbec zdržuju. No už aby to bylo za mnou a mohla jsem se jen těšit na svatbu.
Profilova fotka
a kdypak končíš?? Uvidíš že to zvládneš a budeš za to moc ráda ;-)
Čau holky, tak já mám konečně po zkoušce, kupodivu jsem ji dala :-p Včera jsem se dohodla s kámoškama na 30.6. na takovou mini-rozlučku se svobodou, nic velkého, prostě jen zajdem pokecat a pak zatancovat, jako vždycky ;-) Svědkyně říkala, že mě hlavně musí pořádně zapít, no to bude zajímavé, když ona je opilá po dvou vinných střicích =-) :-x :-D A Jájův (ženichův ;-) ) kámoš mi vnucoval, že mě na obřad přiveze na motorce, blázen :-D No a za kolik, že to dneska vůbec máme?....Mrknu a uvidím....
Ježiši, to jsem se radši neměla dívat, to číslo je pořád menší a menší :-N =-) No, takže za 36, milé nevěsty 8-)
Páni, já dneska jedu-během 5 minut 3 příspěvky :-x :-. Skleróza je mrcha ;-) Teďky jsem si ještě vzpomněla, že 29.6. malujeme (jenom náš pokoj, naštěstí jsme celý barák malovali loni), takže to bude nabitý víkend.....
Profilova fotka
arvetko, my právě domalovali obývák a dali novou podlahu a ještě máme úplně novou kuchyn.. jojo svatba dělá divi a naši se chtěj asi blejsknout :-D
Profilova fotka
No, vida, tak jeste 35 dnů a 14 hodin, to to teda utika...A pozítří už frčíme pryč, to bude paráda. Aspoň si od toho netu chvíli oddechnu, jsem na tom už závislá, sem chodit :-D Myslím ale, že po dvou dnech už mi ten net bude stejně chybět, jak se znám ]-( Konečně jsem zařídila kosmetičku, tak ona i kadeřnice mě přijedou zkrášlovat domu - aspoň nebudu muset nikam jezdit, to jsem ráda :-N
Profilova fotka
Hrozně rychle to utíká, začínám být pěkně nervózní, v pondělí teprve budeme posílat oznámení a je ještě tolik věcí, co je potřeba upřesnit atd. Mám hlavu jak balón.... :-(
My už máme skoro všechno nachystané, ještě příští týden dořešit kytky a fertig. Pak už jen starosti typu solárko, kosmetika, parfém, šaty na převlečení... ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?