14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
nysek Nojonojo, vážně máme hodně společného ;-): "i kdyby nečekané, bude přesto chtěné"-teďka bych kecala, jestli s tím přišel první přítel nebo já, každopádně přesně tahle věta u nás už několikrát padla. S věkem na první baby s tebou taky naprosto souhlasím, jak už jsem psala, já osobně bych ráda okolo těch 25, ale jinak mi to do 30 připadá v klidu (podle mě, teda, jinak ať si každý dělá, co chce a kdy chce :-) ). A počasí mi náladu neskazí 8-) Není to přece o tom, jak je venku, ale jak jak je nám uvnitř ;-) Nejdůležitější je, koho si bereme a s kým ten den trávíme, ne? :-)
To máš pravdu, ale kvůli fotkám bych nechtěla aby pršelo, ale kdyžtak si řeknu že nám prší štěstí a bude to :-)
Profilova fotka
My už mimčo zkoušíme,ale bohužel to nějak nejde :-( Byla jsem už na operaci a máme za sebou různé testy a vše je v pořádku,ale prostě nic.Asi to chcem moc :-) To počasí má být v červenci špatné,ale 14.7.bude určitě krásně :-D
Profilova fotka
Tak my mimčo zatím neplánujem, možná tak až zadělávat příští rok. Od bráchy máme synovce od listopadu, a ségra čeká mimčo v říjnu, takže si užíváme hodně, a to ještě máme 8 letýho synovce a 6letou neteř, takže nám, teda mně, stačí zatím tyhle děti :-) No, jestli to počasí bude jako dnes a včera, tak to bude smutné. Venku před klášterem bývají hezké fotky, ale tak i zevnitř by byly hezké :-) Poslední dobou, léta, se počasí mění strašne moc. Dřív jsem dle známého plánovala dovču, protože mi řikal, že 4 dny a 4 dny po úplňku je nejhezčí počasí, a dříve to fakt vycházelo, a když vezmu že 14.7. bude opak úplňku, tak nevim nevim...Ale určitě si to užijem :-) Včera jsme domluvili hudbu k obřadu, domluvili konečně oběd v restauraci a že udělají výzdobu do oranžova a kytičky jsme domluvili. Tak už nám toho moc nechybí. A s mamkou jsem pekla cukroví, budeme mít 16 druhů, moje mamka to docela žere, tak se budem mít :-D
Chá, my už jsme komplet :-) Cukroví, kytky, hostina, šaty, hudba k obřadu i na pařbu...vcecko důležité je zařízené 8-) Můžu se vdávat ;-)
Profilova fotka
Tak my už se o mimi snažíme rok,tedy spíš tomu necháváme volný průběh ale pořád nic:(Já jsem koukala na internet na předpověď,červenec sice nic moc ale ten týden kdy je naše svatba tak má být 25,a polojasno,to je akorát :-) včera jsme skládaly s mamkou košíčky,je jich 60,hrůza :-) a zítra budou koláčky. v pondělí jdu na zkoušku šatů konečně:)
Ahojky kočky! Tak dneska jdu na zkoušku šatů, a na gyndu (další důležitá věc před svatbou :-) ) jelikož již rok a půl neberu antikoncepci, musím si nechat něco napsat abych to neměla na svatbu :-( . Pak jdu úplně změnit objednávku kytek, jediné co zůstane je moje svatební jinak budou velké změny :-) Švagrová mi chce zdobit autí, tak bude vše jinak :-) No a ve čtyři mám rande s kadeřnicí :-) strávím u ní minimálně tři hodiny :-) jo a taky bych dnes chtěla stihnout solárko, neboť jsem už zase bílá jak stěna. Cukroví pomalu peče babička, už máme asi 13 druhů. Budeme mít 22, protože to prý má být tolik druhů cukroví, kolik let je nevěstě (řikala babička a babičky maj vždycky pravdu ;-) ) Nejhorší bude to zdobení, to bude probíhat týden před svatbou...Mějte se!
Tak my se chceme s přítelem začít snažit o miminko tak příští rok. Je mi 31, příteli 35, takže už nemáme celkem na co čekat. Já mám s prvního manželství skoro jedenáctiletou dceru, tak se musíme nejprve trochu sžít ve třech a já se musím dostat do pohody, aby to šlo. Paní doktorka sice říkala, že ideální by bylo počkat dva tři roky, ale to se nám zdá dlouho vzhledem k našemu věku a vzhledem k předpokladu, že to nepůjde hned. Jinak už taky dolaďujeme poslední věci. Čeká mě příští týden zkouška účesu, pak už jen depilace a čištění pleti, ve čtvrtek nehty, v pátek udělat chlebíčky, vyzvednout dorty a cukroví a vše dovést do pensionu, kde bude hostina. Maminky případně dopečou nějaké cukroví. Koupíme posledních pár maličkostí a svatba může být. Mě čeká skládání košíčků nejspíš dneska, protože v sobotu budeme rozvážet koláčky a musíme vyrazit co nejdříve, abychom to vše stihli. Taky musím naobálkovat a nadepsat oznámení, máme dva druhy, originál pro příbuzné a dobré známé, černobílý tisk pro sousedy.
Holky mně se dneska zdál brutální sen- že jsem si dělala těhotenský test a byly tam dvě čárky a já jsem jásala "jsem těhotná!!!!!!" :-D :-D :-D :-p Snad to není znamení =-) ;-) Ale pravda je, že když jsem byly v září u kartářky, tak mi říkala, že mi vychází hodně karet těhotenství a mateřství :-N ;-)
Holky, to byste nevěřily, jaký jsem dnes měla den ve znamení změn :-) Nejdřív jsem tam úplně zpřeházela ty kytky, pak jsem si vybrala jiné šaty a cítím se v nich naprosto úžasně !!!(Hurá, konečně se na to těším!!!) A pak jsem si proti svému rozhodnutí mít polorozpuštěné vlasy nechala u kadeřnice vyčesat vlasy nahoru a byla jsem spokojená :-)
Profilova fotka
Tak za čtrnáct dní už budu mít doma šatičky a budu se vracet od kosmetičky :-) Toto letí, to snad ani není možný. Hlavně, když jsem dneska v novinách četla článek o počasí, tak to na žádný zázračný počasí nevypadá :-(, no tak uvidíme. Vedro by být nemuselo, ale pršet by taky nemuselo. Holky, budete mít silonky? A v jaké barvě? Já si je nakonec radši vezmu, ale prý si bílé brát nemám, že to pak vypadá, jak kdybych měla zafačované nohy :-( Tak asi klasické tělové budou nejlepší, možná s nějakým leskem.
Já mám samodržící s krajkou champagne. Ono to stejně pod těmi šaty nebude vidět :-) Jen si je beru kvůli botkám. Mám je na hodně vysokém podpatku do špičky (viz album) a asi bych to jinak nepřežila naboso... Koupila jsem si pro jistotu ještě Party Feet :-D Ode dneška musím přestat kouřit, protože probíhá proces bělení zubů :-( ještě že víno piju jen bílý a to zakázaný nemám :-)
Článek se načítá
Já budu mít samodržící tělové. Paní v obchodě mě přesvědčovala, že jako nevěsta si mám koupit bílé, ale já už byla rozhodnutá. Pokud je nezničím, tak je potom aspoň unosím, bílé by se mi těžko k něčemu hodily. Holky, budete si brát náhradní punčochy? A taky samodržky nebo obyčejné punčocháče?
Já si náhradní brát určitě nebudu. Ty co mám jsou dost pevné a pokud by se náhodou stalo, že by teklo oko, tak to vidět nebude a nebo je sundám, já stejně silonky úplně nesnáším :-( to je děs, když si je musím vzít...
Ahoj holky, tak jak tady čtu tak asi budete mít všichni velkou svatbu vidte?? ;-) to mi jen 20lidí, chceme malou . Už jsem byla i na nástřiku ale nic moc, někde mám místěčka světlejší, někde zase tmavší ale co mi zbývá, na solárko nemůžu a jinak hnědá asi nebudu :-( Holky a máte objednaný kosmetičky? , já se budu malovat sama a nehty taky, nebudu mít nic šílenýho ani french manikuru ne takže jen obyč podkladovej lak a na to trochu třpytky, myslíte že je lepší dělat si nehty den předem, nebo až v den svatby??
Ahojky, já budu mít na oběd 50 lidí a večer jich ještě tak 30 přijde. Já mám objednanou vizážistku z Berouna, 5.7. k ní jedu na zkoušku, už se těším. Nehty mám umělé, být bez nich prostě nemůžu ;-) nemusím se o ně moc starat a to se mi při mém nedostatku času jedině hodí... Myslím si, že by sis nehty měla udělat den předem. V den svatby budeš chvátat abys vše stihla, budou se Ti třást ruce a čekat než zaschne lak, pak si do toho stejně omylem sahneš...
Profilova fotka
to sisip: my taky žádnou velkou svatbu dělat nebudeme, máme 24 lidí, z toho teda jsou 3 děti. Nic velkýho jsme nechtěli. Budeme mít akorát společný oběd v restauraci, a pak se přesunem domů a bude se doslavovat venku :-) Tak snad bude počasí OK 8-)
Profilova fotka
Tak copak asi budeme dělat za 14 dní v tuto dobu??? Myslím, že budu mít slepený oči z toho, jak jsem se nevyspala :-) A možná na mě začne padat nervozita....Teď jsem ještě docela v poho, to Marťa začíná být docela nervní, na mě je to znát tak den předem nebo v ten den, tak uvidíme. Teď mám po noční, tak jedu k rodičům a budu se asi celý víkend patlat s cukrovím :-D A v neděli ještě budem absolvovat poslední, no spíš předposlední setkání rodičů, aby se dojednali detaily atd :-D :-D
Holky, je to vůbec možné, že to tak letí? Za 14 dní touhle dobou budu stát před oltářem :-) to je hrozně zvláštní pocit. Teď ve čtvrtek se budu loučit se svobodou a jedu na zkoušku líčení...Už se nemůžu dočkat!!!
Profilova fotka
My budeme mít na svatbě taky tak 50lidí-plus-mínus :-) Tak holky já mám loučení se svobodou za sebou :-D Dělali jsme ho s přítlem včera společně a bylo to moooc fajn :-) Přes den jsme všechno zařizovali,vařili a chystali a pak sem byla kolem 23h tak utahaná,že nemět ty lidi takovou chuť se bavit tak jdu hajat :-D Ale vydržela jsem nakonec do 4h.A co vy?
Já teda loučení se svobodou mám sama s holkama a můj miláček další den s chlapama. Až budu mít dámskou jízdu tak tam chlapi nesmí a já také nesmim mezi ně :-) Bude nás tam asi deset holek, původně jsem měla mít striptéra, ale nebylo kde to s ním uspořádat, tak asi budu bez něj ;-) uvidíme co na mě ty potvory vymyslej!
Profilova fotka
Máme hodně společných známých a taky jsme tam chtěli mít rodinu,tak jsme to sfoukli dohromady :-) Dámskou jízdu budu mít při únosu nevěsty :-D
Já zase nechci aby mě unášeli. Najednu stranu by to možná bylo dobrý, ale podle mého názoru tam pak na hostině upadne zábava, všichni tam jsou ten den kvůli nevěstě a ženichovi a pak když tam nejsou, tak je to takový divný. Zažila jsem svatbu, kde unesli jak nevěstu, tak ženicha a když si pak pro tu nevěstu po dvou a půl hodině ženich totálně zpitej přišel, nevěsta byla zralá na rozvod :-) Nehledě na to, že ženich tam přišel pouze v trenýrkách, protože prý kalhoty někde propil, a večer skočil do rybníka a ztratil snubní prstýnek :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, po dlouhé době se ozývám... :-D Teď už si budu užívat plnými doušky přípravičky na svatbičku :-) :-N Jen tak jsem projížděla, co jste řešily :-), Arvetko dodatečně gratuluji, mě to čeká příští rok, ale to už budu vdaná paní :-D . Jinak miminko plánujeme tak za 2-3roky, uvidíme, třeba to příjde dřív :-) Lidí na svatbu budeme mít kolem 30-40. Holky, já se bojím, že nám bude pršet, máme obřad venku :-( . Na 14. není zrovna příznivá předpověď. Co vy na to? :-(
Já jsem právě doumývala okna, konečně je to za mnou :-p Teďka už se budu vyloženě jen poflakovat, čumět celé dny na Lost a chodit na solárko 8-) A únos nevěsty rozhodně neplánujeme, jsme oba zásadně proti.
Arvetko to snad není ani možný :-) právě sedím v práci a dokoukávám poslední dva díly třetí série LOST :-) Okna mě čekají v úterý a pak už mám dovolenou a budu se taky jen flákat a chodit na solárko :-)
Profilova fotka
Jej, taky asi budu muset umýt okna =-)
Tchýně už s úklidem plaší 14 dní, už má všechno hotový. No jo, jenže ona je doma skoro pořád. Dělá do tří a já jezdím domu až kolem deváté :-( Ale ono by se to stejně nezbláznilo. No nic. V úterý to vezmu všechno z gruntu a nikdo to tam nepozná :-D
Profilova fotka
To znám, ono se to lehce řekne, když někdo má každej den v týdnu odpolene volno, to já pomalu začínám v práci... :-( To zvládneme ]-(
Jo určitě to zvládneme. Já když se do toho pak jeden den pustim, tak to stihnu všechno. Když jsem doma sama, tak si k tomu pustim na plný pecky nějakou muziku, nejraději Robbieho :-) a dokonce mě to i baví...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?