14.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najdu tady spřízněnou dušičku, která se bude vdávat ve stejný den? :-)
1
4
5
Profilova fotka
No, zrovna mi volal nastávající, že je to v pr.. Šel se domlouvat na místní zámeček, jestli by nás při špatném počasí nepustili se vyfotit do jednoho z historických pokojů a bohužel je celý zámeček obsazený jinou svatbou:-(. Takže teď jsem s rozumem v koncích:-(
vasha, to je mi lito. doufam, ze nas na mistni zamek v pripade deste pusti. aspon nam to posledne slibovali... mely bychom se zacit spolecne modlit, aby nam ten nahore dopral aspon hodinku bez deste...to by na par dobrych fotek melo stacit ne? :) V kolik hodin mate mit obrad vy? My az ve 13... tak se to snad vyprsi rano, a odpol to bude lepsi...nebo naopak? :(
Profilova fotka
Raději ať neprší vůbec :-) . A nebo když tak až od 4 odpoledne. My to máme v 11:20. Budeme se modlit, budeme ... :-D
Profilova fotka
Ahoj, tak já nejsem na nervy jenom z počasí ale hlavně teď řeším zasedací pořádek (jeden nechce sedět vedle toho, další zase vedle tamtoho) - děs běs. Ženich je samozřejmě v klidu - proč prý se stresovat s takovýma blbostma :-. . Jen jsem zvědavá jak se bude tvářit při focení až budeme zmoklý jako slepice. Chtěli jsme se fotit venku a žádné náhradní pěkné focení v záloze. Tak snad to vyjde a pršet nebude.
Holky, pred chvili mi volala mamka, ze zvedli drobne teploty - udajne na 18-21 (puvodne 15-18) a hlasi jen prehanky! Takze hlavu vzhuru, prece nam neproprsi cely den! A par kapek to bude to stesti ;-) Jinak my jsme z toho spatni oba. A Renculo, zasedaci poradek si udelej jak myslis, prece ti do toho nebude nekdo mluvit, ne? Ja jsem to resila jen s pritelem, ostatni maji trochu smulu... ;-)
Profilova fotka
Teď jsem jukla na aktualizaci počasí tak nevím nevím. Zasedací pořádek už je hotový a komu se to nebude líbit má smůlu. Člověk se nemůže zavděčit všem. Týden před obřadem jsme se dozvěděli, že ani jeden muzikant co hraje na klávesy nebude k dispozici, takže jsem ještě musela mixnout CD s hudbou ale myslím, že se mi to povedlo, tak už snad vše bude OK. x-)
No ja nevim, predpoved CHMI (ceskeho hydrometeorologickeho ustavu) je jen 16 stupnu :( brrrrr. Ale ta teplota by snad tak nevadila...hlavne at neprsi co? no jo, nezbyva nam nez verit... ale ja uz se pro jistotu zacinam...teda spis pokousim smirit s tim, ze budu svou vlecku tahat kaluzema... :(
16C je dost malo, ale ja verim, ze bude vic. A pokud nebude prset (zatim hlasili jen prehanky), tak bych to nevidela tak cerne... ;-)
ja prochazim denne nekolik serveru s predpovedi pocasi, a vsude je to jinak. Nekde hlasi 14 stupnu, jinde az 19. Nekde vytrvaly dest, jinde prehanky. Myslim, ze az do dne D a hodiny H nebudeme mit nic jiste. tesim se, az se tu sejdeme po nedeli a povykladame si, jak to nakonec dopadlo :)
Profilova fotka
Holky to pocasi co hlasi je dost blby co?Ja jsem hroznej zmrzlik takze 16stupnu je dost malo ale hlavne ta neprsi od 11-14hodin..mame obrad tak napul venku a pak hlavne kvuli fotkam..no musime se modlit..at vamn to vsem vyjde podle vasich predstav.. :-)
Ahoj holky a jak jste na tom s nervama? Já jsem zatím úplně v klidu....vůbec mi nepřijde, že za dny už bude svatba :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak se nám to pěkně blíží ;-) , počasí snad bude dobré, hlavně aby nepršelo podouska, taky jsem zatím v klidu, myslela jsem, že budu bláznit a nic :-) ale stres předpokládám přijde zítra večer :-D , myslím, že ani nebudu spát
Článek se načítá
My jdeme zítra na Votvírák na Kabáty od 22 = 23,30 takže mám jistotu, že potom budu spát jako zabitá a jelikož vstávám až v 8 ráno, tak snad budu vyspaná :-)
tak nám vyšlo krásný počasí :-)
Profilova fotka
Nevim jak jinde, ale v Praze bylo naprosto idealni pocasi, Ani vedro ani zima. Doufam, ze jste si to taky uzily jako ja, zitra s manzelem odjizdime na dovolenou, fotky dam az se vratime :-)
Profilova fotka
Ahoj mladé paní, všem vám gratuluji a doufám, že jste si užily také tak nádhernou svatbu jako my :-D
Profilova fotka
Ahoj všem, u nás taky ideální počasí... ráno mě vytáhlo z postele sluníčko a celý den byl úžasný... Všem gratuluji a přeji hodně štěstí
Profilova fotka
Ahoj holky x-) , byl to nádherný den, tak rychle to uteklo, kdybych to věděla, užívám si každou vteřinu x-)
Ahojky, bylo to nádherný...hned bych se vdávala znovu :-) hlavně že nám vyšlo to počasí. Všem přeji hodně štěstí a pohodu ;-)
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Profilova fotka
Ahoj, přeji nám všem, které jsme v manželství už rok "vydržely", hodně lásky a štěstíčka. Doufám, že jste včerejší výročí oslavili tak pěkně jako my :-)
1
4
5

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?