14.6.2008

Profilova fotka
Najdu tady spřízněnou dušičku, která se bude vdávat ve stejný den? :-)
1
2
5
Profilova fotka
ahoj lenycka, já se budu vdávat ve stejný den, právě dnes jmse vybrali termín x-)
Profilova fotka
ahoj holky, najde se ještě některá, která bude mít svatbu také 14.6. 2008 ? :-) :-) :-)
Ahoj! taky mam svatebni termin "nahlaseny" na stejny den! Doufam, ze budeme mit pekny pocasi...nekdo by to mel zamluvit :-)
Profilova fotka
ahooj Mihule, už jsem si myslela, že tu zůstanu sama x-) počasí musí vyjít, červen to snad jistí, bude nám určitě krásně svítit sluníčko :-D
Profilova fotka
Ahojky, dneska jsme se rozhodli pro stejný termín, tak ještě domluvit to na matrice :-)
Profilova fotka
Ahojky my mame take vybrany tento datum..nahodou na Vinicnim altanu na Praze 2 to nejaka nemate?
Profilova fotka
My se chystáme na hrad Karlštejn.
Profilova fotka
ahoj holky :-D x-) , my také ještě nemáme zamluvený termín, ale toto datum se nám zdá ideální x-) jak probíhají vaše přípravy? já zatím jen tak pokoukávám
Ahoj holky, my jsme take vybrali toto datum, pro zmenu na Dobrisi... My mame zamluvene misto na obrad, na hostinu, floristku, fotografa, vizazistu a ja mam predbezne zamluvene saty :-) Jak jste na tom s pripravama vy?
Profilova fotka
My mame misto,hostinu,muziku a mozna i fotografa ale jeste mi nenapsal predbeznou cenu i kdyz ho o to prosim jiz tak mesic takze nevim jestli se nerozhlidnu po nekom jinem..taky mame jmenovky na stul a vyzdobu na moje auto a saty uz mam tez vybrany akorat zalohu pujdu dat az v lednu..ted pred Vanoci uz nevim za co ty penize davat driv :-| jo a jeste vlastne dorty a kolace jelikoz moje mamca je cukrarka takze o dobroty bude postarano :-)
Profilova fotka
teda holky, to já jsem normální ostuda, nemám vůbec nic :-S , jen představu, ale je fakt, že v nejbližší době půjdeme zamluvit termín a pak už přípravy pozvolna rozjedu x-)
Profilova fotka
Ahoj, tak už to máme oficiálně sepsáno na matrice :-) Doufám, že bude hezky, protože jsme se rozhodli pro obřad na louce s nádherným výhledem na hrad Karlštejn. Zatím máme zamluvenou jen restauraci na "rodinný oběd", jsme z malé vesnice a protože rodičům chceme oznámit, že se budem brát, až na Štědrý večer, tak musíme zatím maskovat x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
beru, tak to budete mít krásné místo a rodiče dostanou krásný dárek k Vánocům x-)
Ahoj budouci nevesty, take js zvolili termin 14.6. Jen se mi zda, ze nas tu je jeste celkem malo. Snad to je stastny termin:) Nevite nahodou někdo, co na to rika numerologie?
Profilova fotka
ahojky osinka, vítej x-) x-) x-) , určitě je to šťastný termín ;-) ;-) ;-) , co na to říká numerologie, bohužel nevím
Profilova fotka
Ahoj holky, kdepak jste se všechny ztratily? Snad jste nezměnily termín svatby??? :-D
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěstinky 14.6.2008 :-)
Ahoj holky, před týdnem jsem byla konečně na matrice a máme taky termín na 14.06.08 v 10:30 v zámeckým parku v Lysé nad Labem. Mám jen trochu strach s počasí :-( ale musím se přiznat, že kromě termínu ještě nic zařízeného nemám :-| ale jak tak na Vás koukám asi bych měla začít ;-)
Ahoj podousko, my taky plánujem červen a ještě taky nic zařízenýho nemáme, nestresuj. Podle mě - čím dýl to zařizuješ, tím víc se ti toho může pokazit :-) Myslím, že pokud nebudeš chtít svatbu na nějakým žádaným místě v nějakým termínu, kterej chtějí všichni (právě proto bych se nevdávala třeba 8.8.08 - všude bude přesvatbováno), tak můžeš v klídku pomalu začínat s přípravama až teď. Já půjdu v sobotu omrknout šaty :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jasně, taky si myslím, že není kam spěchat ;-)
Ahojky, možná se už v sobotu taky kouknu po něakých šatech :-)
Profilova fotka
To ja po satech koukala uz v listopadu ale spis jen proto abych si udelala predstavu co mi slusi a co naopak ne..pak jsem to nechala tak mesic ulezet a ted na zacatku ledna jsem si je dosla zamluvit..casu je urcite jeste spousta ale ja to pak nechci resit vse najednou.. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, už se taky chystám v nejbližší době podívat se někam po šatech a vyzkoušet, jaký styl by mi slušel. ;-)
Ahoj holky, tak jsem dneska byla něco zařizovat ve městě a šla jsem kolem svatebního salonu :-N Neodolala jsem a vlezla tam, že se jenom tak orientačně mrknu... =-) Samozřejmě mě paní překecala, ať si nějaké šaty zkusím. Tak jsem vyzkoušela a zamilovala jsem se x-) Hned ty první šaty mi padly do oka, fakt pěkný. Jiný už jsem nezkoušela, nechám to až na sobotu, ale myslím, že zůstanu u těch prvních...No uvidíme :-) Radost mi nepatrně zkazila holčina, která do salonu přišla s matkou a jak mě viděla v těch šatech, tak se hned ptala, kdy máme termín, že ona je chce taky :-S
Ahoj Robin, tak to je skvělé ;-) hlavně aby ti je nikdo nevyfoukl :-|
Při mým štěstí bych se ani nedivila... :-| Ale jsem zvědavá i na další, už jsem si nějaký vyhlídla :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás z pracovního procesu ;-)
Ahoj, já jsem taky v práci ;-)
Profilova fotka
Robin: gratuluji k lásce na první pohled (myslím šaty ;-) ) Já ještě nikde nebyla, ale už mám hrozný nutkání vyrazit někam do salonu. Jenže všechny kamarádky jsou buď nemocné nebo nemají čas a samotný se mi tam nechce, tak musím počkat. Už máte stanovený termín? A kde plánujete svatbu?
Ahojky, já eště 45 minut a jdu domů :-D
1
2
5

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?