14.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najdu tady spřízněnou dušičku, která se bude vdávat ve stejný den? :-)
Profilova fotka
To ti teda závidím, já tu jsem min. do pěti :-(
beru: dík za gratulaci :-D Můžeš vyrazit klidně i sama, já jsem tam taky byla sama, vůbec jsem to neměla v plánu :-N Ještě než jsem tam vešla, tak jsem si říkala, že v žádným případě zkoušet nic nebudu! Aspoň vím, jakej typ šatů vybírat, jiný už nechci :-D S kámoškou půjdu v sobotu, budu vědět, po čem sáhnout a třeba nám zbyde ještě čas na kávičku :-D K tomu termínu - nejdřív jsme chtěli 14.6., proto píšu sem, ale nakonec to nejspíš bude pátek 13.6. Paní prodavačka říkala, že mi fandí - vdávat se v pátek 13. :-D
Profilova fotka
Robin: my to měli naopak, toužili jsme po pátku 13., nejlépe září, ale to bylo v roce 2002 a pak až 2013. Moji rodiče se totiž brali taky 13. v pátek. No a další varianta byl 13. červen. Ale vzhledem k tomu, že pátky jsou komplikovanější, že by si svatební hosté museli brát dovolenou z práce a my bychom tam měli rádi spousty kamarádů, tak jsme to přesunuli na sobotu 14. ;-)
Ahoj holky, taky jsem se chtěla vdávat v pátek 13. ale bohužel je můj přítel pověrčivý :-( a přitom jsme se dali dohromady v pátek 13...
Ahojky, tak jsem pěkně zklamaná...v pátek jsem byla ve 3 zlatnictví a nikde jsem nenašla nic podle našich představ :-( nakonec budeme muset zajet do Prahy. A to jsem se byla podívat ještě na šaty a ty jsem taky bohužel nenašla...no v sobotu jdu zkusit ještě jednu půjčovnu, tak snad budu mít větší štěstí ;-)
Ahoj podousko, a jaký šaty bys asi tak chtěla? Já jsem si vybrala docela jednoduchý, ne moc zdobený a protože nemám žádný prsa, tak s ramínkama :-D možná budu mít i závoj ale to pořeším asi až s kadeřnicí... no hlavně že šaty jsou vybraný 8-)
Ahojky holky, tak co, jak vám pokračují přípravy, já nějak dostávám asi přípravovou horečku, nějak to moc rychle utítká.
Profilova fotka
Ahoj, já jsem zavalená prací, takže přípravy zanedbávám :-(
Ahoj, taky mi připadne, že to utíká rychleji než by mělo... :-N Já mám zatím jenom zamluvený šaty a restauraci. Jinak nic
Profilova fotka
Já mám sepsán termín na matrice, předběžně restauraci na rodinný oběd (ale o svatbě ani slovo - zatím), pak jsem náhodou koupila svatební album na fotky a mám domluvenou kamarádku kadeřnici. Na šaty se ještě nedostalo, ale doufám, že to brzy napravím. Ale jinak co se týká svatby, tak spousta nápadů a plánů by bylo, jen je realizovat ;-)
Tak já jsem toho stihla už docela dost. Koláče, šaty koupené, závoj doma, voničky vyrobeny, prstýnky koupeny, restaurace zajednána i se zálohou, zítra obřad. Ale co kytky, alkohol, ženichův oblek, bižuterie, dort. No fuj .... je toho pořád moc.
Profilova fotka
No oblek pro ženicha, to je taky moje noční můra - sháníme oblek už dva roky, ale zatím bez úspěchu.
Článek se načítá
Tak oblek určitě pojedeme kupovat do Polska, kamarádka tam oblékla svého manžílka od hlavy až k patě cca 4500 Kč, což si myslím je super. Jinak má tady album, takže mrkněte Pekika. Já jsem tam koupila svatební šaty za 2500 Kč - takže doporučuji. I když je to třeba pro některé z vás daleko a vyžaduje to dost času - neváhala bych.
Ahoj Robin, chtěla bych šaty bez ramínek a vcelku ne korzet a sukni...to jsem měla na maturitním plese a korzet se mi pořád odchlipoval ;-( jinak už máme alespon návrh na svatební oznámení, už jsem si objednala postavičky na dort a stuhy na auto...tak alespon něco. Jo a v pátek jdeme omrknout se svědkyní ještě jednu půjčovnu šatů a v sobotu jedeme do Prahy omrknout prstýnky. Co se týče obleku ženicha, tak jsme s tím měli problém jelikož je vysoký a hubený, ale nakonec jsme se včera domluvili se švadlenou, která mu ušije oblek na míru a se vším všudy se vejdeme do 3tis. :-)
Ahoj, ja mam taky termin 14.6.08 a koukam, ze je docela popularni. zacala jsem minuly tyden obchazet salony na saty a byla jsem v soku, ze uz byla vetsina hezkych satu na tento termin zamluvena!! Ale nastesti chci saty "za krk", ktery neslusi kazde a tak tenhle typ jeste maji. Ale jeste nemam nic jineho - kytku, kadernici, liceni... No musim sebou hodit :)
Ahoj holky, my jsme byli včera v Praze v ráji prstenů a koupili si konečně prstýnky, ale byla to fuška...vůbec jsme se nemohli s přítelem shodnout :-( ale nakonec jsme naštěstí udělali kompromis a vybrali si. :-) chudák paní prodavačka...
Profilova fotka
ahoj holky, tak koukám, že už je nás tady víc, super :-D jinak termín už máme zamluvený, na začátku února jdu omrknout šaty, budoucí manža oblek, pak hned zařídíme prstýnky a pak to další... je toho strašně moc, snad to krásně stihneme
Profilova fotka
ještě jsem zapomněla napsat, že obřad se bude konat v 11,00 hod. Snad to není moc brzy
Ahoj Jity,my máme obřad v 10:30 :-) a znám lidi co měli obřad i v 10 hodin a v pohodě to stihli, tak se nemusíš bát ;-)
Profilova fotka
podouska ahojky x-) , asi je to tak akorát, je fakt, že to vyjde hezky i na hostinu
Ahoj holky, včera už jsem si konečně vybrala šaty :-) a jsem úplně nadšená....a za celý komplet jsem zaplatila jen 3.600kč :-D
Profilova fotka
podouska ahojky, to je super, že už máš vybránu já půjdu na začátku února a mám strach, že nebudou mít výběr, dám vědět, jak pak dopadnu
Profilova fotka
ahoj holky zdravím vás:Dpřidávám se k vám do diskuze pokud to nevadí chtěli jsme taky 14.6. ale není tento termín vyhlášen tak máme 21.6. první letní den to je taky hezký ikdyž 14.6 mame výročí tak proto jsme chtěli toto datum :-)
Profilova fotka
ahoj Barči, 21.6. je také moc hezký termnín, gratuluji ke svatbě :-)
Profilova fotka
tak to děkuji a já zas gratuluji k tvé:D
ahoj, koukám kdo má stejný termín..taky máme 14.6. v Náchodě....chci se zeptatk, zda nemáte někdo zkušenosti s pujčovnami šatů v hradci králové????? díky
Ahoj Jity, určitě nějaké pěkné šaty vybereš ;-) pak je šoupni když tak do alba at se můžu juknout :-)
Jo a holky, v pátek jsem konečně dostala figurky na dort, které mám v albu a musím říct, že jsou super....když je přítel viděl tak se smál jako blázen... :-D
podouska - kde se dají sehnat takové figurky?
Ahoj Robin, koupila jsem je na internetovém obhodě za 295kč.... svatbadekor

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?