14.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najdu tady spřízněnou dušičku, která se bude vdávat ve stejný den? :-)
Profilova fotka
ahoj holky x-) , podouska, ty svatební firgurky jsou super ;-) :-D jinak zatím jsme se byli podívat na prstýnky, zatím jsem ještě ty pravé nenašla a obešla jsem všechna zlatnictví u nás ve městě, tak nevím :-( dále se nám již podařilo zamluvit svatební cestu, fotečku mám v albíku, už se moc těšíme příští týden mě čeká vybírání svatebních šatů, tak jsem zvědavá, jak pochodím, určitě písnu
Ahoj Jity, co se týče prstýnků, tak jsem pro ně musela do Prahy.....u nás jsem si taky žádný nevybrala :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, taky máme svatbu 14.6.08. Šaty už mám zamluvené, obřad taky, ale s hostinou si nevíme rady. :-| Ještě se zeptám, máte někdo v plánu, pustit si při obřadu své CD nebo to necháte na nich.
Ahojky,my si necháme pustit svoji hudbu...chtěla bych na příchod písničku od Bryana Adamse :-) co se týče hostiny, tak tu nakonec uděláme na chatě na zahradě, brácha je kuchař tak nám tam uvaří polévku a asi svíčkovou...Chtěli jsme jít do restaurace, ale přišlo nám to zbytečně drahý....tak jsme to nakonec vymysleli takhle...alespon tam pojedeme rovnou s obřadu a nebudeme muset jezdit zvlášt na oběd a potom na chatu ;-)
Ahoj holky, my budeme mit hudebni trio na obrad, reprodukova hudba by znamenala sehnat nejakou "aparaturu" a cloveka, ktery by to poustel... :-)
Profilova fotka
Ahoj, my asi budeme kombinovat jejich hudbu s našim CD. Na večer chceme kapelu. Jinak přípravy u nás trochu pokročily: o víkendu jsme se byli inspirovat na veletrhu, ve čtvrtek mám schůzku s fotografem a na pátek máme v plánu zkoušení šatů.
Ahojky, my už máme taky vcelku všechno zařízeno...ted už jenom drobnosti jako objednat kytky a tak... :-)
Profilova fotka
Ahojky, no tak to jsi úspěšnější než já, my teď řešíme oznámení a prstýnky. Mám spousta plánů a představ, ještě by to chtělo mít víc času ;-)
Profilova fotka
Ahojky..my na veletrhu taky poridili prstynky a ted resime oznameni :-) Ale treba hudbu stale jeste nemame zarizenou a zenich ma zatim jednom kravatu..Ale uz se to docela pekne rysuje ;-)
Profilova fotka
U nás je to taky tak, ženich má zatím jen kravatu (ale ještě o ní neví ;-) )
Ahojky, my jsme chtěli originální oznámení a tak jsme si ho nakonec udělali sami... :-) zaplatíme si jen tisk což nás vyjde asi na necelých 400kč...a co se týče kravaty tak tu ještě nemáme, ale nejvíc by se mi líbilo, kdyby kravatu neměl...
Vím, že máte ještě hodně času, ale svatba stojí spoustu peněz, takže pokud už začínáte zařizovat, mám pro Vás malou nabídku. Podívejte se do mého alba, mám tam některé návrhy, které jsem dělala a pokud budete mít zájem, ráda Vám vyrobím jmenovky(čokolády), etikety na víno , menu, atd..., dle Vašich požadavků, ceny jsou dle domluvy a dle aktuální ceny papíru. Tisknu na obyčejný, barevný i metalický papír. Možno odebrat jen výtisky jmenovek a etiket bez vín či čokolád.
Článek se načítá
Profilova fotka
Podouska: máte moc hezké oznámení, my asi taky budeme mít hand made a nechat někde vytisknout, mám ho v albíčku, ale stále řešíme, jaký text dáme na druhou stranu.
Ahoj Bereberuu, musím říct, že máte oznámení opravdu originální :-) jen tam chybí čas :-|
Profilova fotka
Podouska: díky za pochvalu, oficiální text bude na druhé straně včetně všech podrobností (jména, adresy, čas .......)
Tak to jo :-)
Profilova fotka
Ahojky,holky.Mame taky termin 14.6.Docela jste me ted vydesili,protoze mi mame domluveny jen kostel.Na saty chci jit az za 14dni tak snad na me jeste neco zbude.ja myslela ze je jeste cas,ale vetsina z vas uz ma vsechno zarizeny.S hostinou si hlavu nelamu,udelame si prasatko na zahradce.Ale jinak nemame nic.
Profilova fotka
Badik: ahoj, vítám tě do klubu ;-) neboj, já taky nemám zařízené šaty, ale jednou už jsem byla zkoušet a je to fakt nevšední zážitek, už se těším na další návštěvu salónu :-)
Profilova fotka
Tak uz jsem zacala taky jednat.Mam domluveny cukrovy a kadernici.Taky mame video ale s fotografem mame problem.ten co chcem nemuze a jini jsou drazi.Na saty jdu 18.uz se tesim,jsou to takovy hezky starosti.Vsechno to uplne prozivam.
Profilova fotka
Tak uz mame i fotografa za hezkou cenu a dela krasny fotky.Tak jsem stastna ,ze jsme nakonec sehnali.
Profilova fotka
Badik: ty jsi ale šikulka, kolik toho už máš zařízeno. A kdy se pochlubíš nějakými fotkami v albíčku? :-)
Profilova fotka
Ahoj, taky mame svatbu 14.06.08, doufam, ze se vydari pocasko. Jak jste na tom s pripravami???
Ahoj Verunko, my máme zamluvený místo obřadu, máme šaty, prstýnky, oznámko a zamluvenou chatu a hlavně svatební cestu ;-) , a to je zatím všechno...ale myslím, že je ještě dost času. Hlavně aby vyšlo počasí, protože máme obřad venku :-)
Ahoj holky, koukam, ze pripravy docela pokrocily. My mame uz skoro vsechno vyjma doladeni kytek + vyzdoby a rozpoctu na hostinu (mame slibeno). Vcera jsem vyzvedla i oznameni, prstynky jsou uz taky doma, saty zamluveny... Ted jen objednat to krasne pocasi na ten nas termin! Nemate nekdo nejake konexe? :-D
Profilova fotka
Ahoj, zdravím všechny :-) My jsme nově zaplatili zálohu na prstýnky, taky v květinářství, koupili ženichovi botky, a taky jsem snad našla své svatební šaty - musí se zvětšit korzet, příští týden bych měla jet na zkoušku a když bude vše OK, tak si je zamluvím ;-) No a svatební cestu teprve vybíráme, máme spoustu katalogů..... a kam se chystáte na svatebku vy?
Profilova fotka
Jo a taky už máme domluvenou kapelu na večerní country bál ;-)
Ahoj bereberuu, my jedeme do Českého ráje do takového malého útulného pensionku s bazénkem :-) a už se nemůžu dočkat až se budu celý týden válet u bazénu na lehátku 8-) a užívat si s manžílkem své manželské povinnosti ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, také se k Vám přidávám s obřadem 14.6.2008 :-) - ČB
Holky, nam tu nejak vazne? Kde jste vsechny??? :-)
Profilova fotka
... kdepak jsme? No já tedy usilovně zařizuju ;-) Koupili jsme ženichovi oblek a já už mám taky zamluvené šatičky - zvětšení korzetu se náramně povedlo, tak jsem dnes zaplatila zálohu. Teď sháním závoj, radši bych si ho koupila než půjčila. Lucianek: vítám tě mezi námi.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?