11.6.2010

Profilova fotka
najde se tu taky někdo?:)
1
2
5
Já jsem taky zakládala téma 11. 6. 2010... asi před třemi dny... a nic... tak to jsem ráda, že vidím aspoň jednu další nevěstu :-D
A koukám... vdáváme se i ve stejnou hodinu, to nemá chybu ;-)
Profilova fotka
Taky se mezi vás hlásím :)
sheinka: Ty se budeš vdávat na Libeňském zámečku? :-) A nejsi náhodou přímo z Prahy 8? Já tu totiž bydlím, ale my se budeme brát na Štiříně ;-)
Profilova fotka
m.belko: Ano budu, ale jsme z Prahy 4
sheinka: tak to jo ;-) Libeňský zámeček je pěkný, vdávala se tam sestřenka před pár lety.
Profilova fotka
my to budeme mit u nas v zamecke zahrade:-) Co vsechno mate holky uz zarizeny?:)
kamisek2000: nám dneska dorazí konečně vytisknuté oznámení, zítra jdeme zaplatit zálohu na obřad, máme pár věcí na výzdobu, já mám náušnice, zařízenou fotografku, vizážistku a kadeřnici, místo na hostinu máme taky vybrané, ale jsme první náhradníci, tak doufáme, že si to ten první zájemce rozmyslí ;-) Nejhorší je to asi se šaty. Přítel se bude ženit v uniformě, takže už má pořízenou fungl novou, rozhodně ho to vyjde o hodně levněji než mě :-D Zato já nejsem schopná si vybrat ty pravé... budu si je nechávat šít, ale neumím si představit, že si dokážu vybrat :-N
Profilova fotka
Mno nám oznámení přišlo dneska:-), fotografa si musíme jít zaplatit, mam už nšco na výzdobu aut, zamluvenou hostinu, obřad už taky zaplacenej, a prstýnky se nám dělají:-) Jen pořád pořádně nevím kdy se mam jít juknout na šaty, myslela jsem asi až v březnu ale jak jsem tak pročítala ty diskuse tak bšici blázněj už teďka:) A to to mají třeba až tak v červenci v srpnu:-) Tak fakt nevim, aby pak něco měli... přeci jen velikostí na hrochy se moc nedělá :-D
No já z těch šatů taky začínám trochu psychotit :o) Teď jsem si dala na chvíli pauzu, byli jsme na koncertě Depeche Mode, to je moje další životní láska, takže jsem svatbu úplně vypustila, ale už abych se zase začala nervovat, které že šaty si nechám ušít :-D
Profilova fotka
A co že si je necháváš šít? Chces nějaký spešl jo?':-) Ty brdo ja jsem uplne hotova, vcera nebo spis dneska rano jsme prisli ve 3 domu a uz v 7 me vzbudil nas pejsek :-D Ja myslela ze ho v tu chvili zabim .-) Ja jsem uz pokrocila ze mame sjednanyho kameramana, muziku a kytky uz asi taky vim kde si budu delat:-D Ach jo at uz je cerven... ale stejne zarizujem to pres pul roku a pak ti to behem jednoho okamziku, behem jednoho dnes utece :D Uz vis pisnicky na obrad? Ja vubec :( Jen na gratulaci chceme zaradit Uz nejsem volna... :-)
Profilova fotka
Ahoj holky :) My máme zamluvený obřad, místo hostiny i rautu, kapelu, fotografku, kameramana, mám výzdoby na autíka, šaty už máme taky zaplacenou zálohu.. Teď řešíme svatební cestu a na veletrhu bychom chtěli vybrat prstýnky
Článek se načítá
Profilova fotka
Ooooo svatebni cestu?.-) tu my nejak zatim nevymysleli ... skoncime na chate a bude to :-D
Tak to my už máme taky jasno... můj nastávající se rozhodl, že mi splní můj životní sen - Finsko... takže to bude úplně úžasný! Mě to táhne spíš na sever :-D
Profilova fotka
no u nás zatím vede plavba na lodi po západním středomoří s tím že předtím ještě budeme pár dní v hotelu abychom si užili Barcelony
Profilova fotka
mnoooo .-) vy se holky mate:-)
sheinka: to zní taky skvěle! Já si taky asi loď užiju... mám panický strach z lítání - klaustrofobie a strach z výšek (i když paradoxně výhledy z výšky miluju), takže budeme muset trajektem z Německa a to je na 22 hodin :-D
Profilova fotka
aaaaaa to je doba :-) abys nemela ponorku :-d
No spíš mořskou nemoc :-D
Profilova fotka
Hehehehehehehehehe :-D Tak to nezavidim.....
Teď jsem si teprve všimla, že jsi se ptala na písničky na obřad a na šaty... Myslím, že nějak spešl šaty mít nebudu... ale co většina pěkných šatů je v podstatě za stejné, často i za mnohem větší půjčovné, než mi je ušijí, a to si můžu vymyslet, jakékoli si jen budu přát a budou jen a jen moje ;-) Co se týče písniček, tak už vymyšlené máme... milujeme Depeche Mode, takže určitě budou od nich :-)
Profilova fotka
tak to jo :-) My pisnicky vubec nevime, mame tu nejaky cd tak neco vybereme, ale ani jeden moc neumime anglicky, tak se bojim aby nam tam pak nezpivali nejaky kraviny:-))) Ja se jdu juknout na saty v sobotu, tak uvidime:-) snad mi neco bude... :-)
Tak to jsi mě rozesmála s těma písničkama :-D Ale je to fakt, to by pak asi vypadalo divně :-D A kam se chystáš pro šatky? Já až si nějaké vyberu, tak se mi vážně uleví, už z toho mám spíš trauma než radost :-S
Profilova fotka
m.belko: trauma si nepřipouštěj..já z toho byla poprvé taková nesvá ale každé další zkoušení už jsem si užívala celkem dobře :)
Profilova fotka
To mi povidej.. a to jsem jeste nikde nebyla... ja se bojim, ze na me nic mit nebudou,.. a kdyz budou tak jen hrozny :"( Mno chci se mrknout tady po Kladne... Je tu par salonu tak uvidime:-)
Tak holky, už jsem si vybrala šaty, jsem fakt šťastnááááá :-D Už jsem to chtěla vzdát... pak jsem otevřela album jedné holčiny a zamilovala jsem se do jejích šatů, co si vybrala v jednom saloně v Brně, jsou krásný a přesně splňují všechno, co jsem si přála! Sice si je nezkusím, jak by mi slušely, ale snad v nich budu vypadat dobře ;-) Ale stejně taky ještě půjdu někam zkoušet, než je objednám... kolikrát to člověk zažije, že? Tak ať si to užiju... i když s mou postavou to není žádná sláva :-D
Profilova fotka
Mas nekde ten odkaz na ty saty'?:) jsem zvedava:)
Profilova fotka
kamisek2000: ale budou..výběry mívají celkem fajn a ve všech velikostech .) m.belko: no nechci ti kazit náladu z té úžasnosti, ale nedoporučovala bych kupovat šaty, které ani nevyzkoušíš. Moje zkušenost je taková, že šaty co se mi úplně pekelně líbili mi pak ve finále vůbec nesedly a ani neslušely..ono je rozdíl vidět je na někom jiném a na sobě. Nakonec mám zamluvené šaty, kterých jsem si v katalogu ani nevšimla..ale milá slečna je přinesla, že si myslela že by se mi mohly líbit. Asi tak..rozhodně tě od otho nechci odrazovat..jen to chce pořádně promyslet .)
Profilova fotka
Vybirate si sperky podle satu ze? je asi nesmyskl to kupovat driv nez mam saty...
Profilova fotka
kamisek2000: záleží na tom :) ale asi je to rozumnější..stejně jako boty a účes třeba
1
2
5

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?