11.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
najde se tu taky někdo?:)
kamisek200: wow, jsou moc pěkný! Jsou trojbarevný, viď? To je fakt hezký ;-) No s těma kravinkama mi to povídej, já do toho taky ještě aspoň dva až tři tisíce nacpu, uff :-S
Profilova fotka
Jj jsou to ty trojbarevny, my puvodne chteli chirurgickou.. ale zase jsem si rikala ze ted sice nosim stribro, ale pak budu chtit jednou treba zlato a to by se mi k tomu moc nehpdilo... tak vyhralo 3barevny.... to muzes vzit ke vsemu :-)
kamisek2000: jsou vážně krásný! Navíc my máme společné prstýnky z chirurgické oceli - pořídili jsme si je k seznámení, máme tam vyryté jména a datum seznámení, ale byly s tím problémy, objednala jsem špatnou velikost a chirurgická ocel nejde upravovat, tak jsem musela objednat další... taky kdyby Ti otekl prst nebo Ti byl časem menší či větší, tak by to už nešlo upravit... na to je vážně lepší zlato ;-)
Profilova fotka
Vidis ja myslela ze to upravovat jde:-)
kamisek2000: to já si právě taky myslela... tak dneska jsem si přečetla mail, že nám Čertousy na hostinu nevyšli... byli jsme první náhradníci... chlápek, co si to zamluvil už někdy v srpnu, potvrdil termín... z toho jsem fakt hodně smutná ;-(
Profilova fotka
jee takm to me mrzi.... ale urco najdete neco jinyho a mozna to bude i hezci... :-)
Tak máme další tip - Selský mlýn - zatím to vypadá super, brzy se tam pojedeme podívat, ale předběžně jsme si blokli náš termín, tak uvidíme...
Ahoj holky, tak se hlásím také ke společnému termínu :-) Líbilo se nám, jak to datum vypadá. A koukám, obě jste z PHA.
spaghi: ahojky, vítej mezi námi ;-) My jsme se seznámili na 11. 9., takové lehce tragické datum... chtěli jsme svatbu na jaře, hned nám padl do oka 1. květen, ale na Štiříně, kde chceme obřad, bohužel prvního neoddávají, takže jsme hledali dál... nakonec jsme jen obrátili devítku vzhůru nohama a jedničkám zůstali věrní ;-)
m.belko - já mám zase kamarádku z práce, která se bude letos vdávat 11.9. :-) A jak jste na tom s přípravami? Přítel zrovna zítra dělá státnice, takže teď šla svatba do pozadí a držím mu palce, aby se ženil jako Ing. :-)
spaghi: wow, tak to taky držím palečky ;-) Nám ještě chybí dohodnout hostinu, květiny, já si musím objednat ušití šatů a dortík... jinak snad všechno máme ;-) Teda ještě budu muset objednat nějakou výzdobu na hostinu :-)
Profilova fotka
Ahojky spaghi :-) my zase puvodne chteli 19.6 :-) ale pritele segra mela jet 20. k mori tak by to asi nedali :-) tak jsme to posunuli a oni nakonec jedou az 26 :-D ale nechtelo se nam to uz menit, kdyz mame skoro vse zarizeny... :-) a navic 11.6. je preci jen o tyden driv:-D
Článek se načítá
spaghi: dívala jsem se do fotek... jste moc krásný pár!! ;-) A ta fotka z hor... to je náádhera, miluju hory a takové výhledy! To musela být romantika ;-) Kde máte obřad?
kamisek: já myslím, že jste udělali dobře :-) fakt je to super datum a holky, abych to nezakřikla - náš fotograf má zrovna v den naší svatby narozeniny a říkal, že nepamatuje, že by někdy na jeho narozky pršelo :-) m.belko: díky :-) taky máme moc rádi hory, v létě i v zimě... obřad budeme mít v zahradě hotelu Okoř
Profilova fotka
No ja doufam ze taky nebude prset':-) mame to venku a kdyz by prselo, daj nam to do radnice a tam to nechcem.. to je hrozny tam :-)
spaghi: jéééžiš, tak to by bylo úúžasný, fakt se deště hrozně bojíme... máme to na tom Štiříně v zahradě a kaplička se nám zrovna moc nezamlouvá, tak kéž by to vyšlo!!! Jéé, na Okoři, taky venku... tak to bude nádherný! Musíme se modlit za to počasí! Nás ten obřad stojí 15.000,- to je hrůůza! Brr... už jsme platili zálohu 5.000,- a teprve v tu chvíli jsem si uvědomila, jak šílené jsou to peníze... takže déšť absolutně zamítám!! :-D
Tak koukám, jsme na tom s tím deštěm stejně :-D Budeme se za sluníčko modlit všechny, moc tří :-D
Profilova fotka
Looool tak to je moc drahy... ale stoji to za to :-) snad je to jednou v zivote ne?:-) my za obrad dali 4200:-)
m.belko: dívala jsem se na fotky Štiřína a je to nádhera, to budete mít moc pěkný fotečky :-) No my platíme pronájem celé zahrady a prvního patra hotelu (tedy hotýlku) a uvidíme, kolik si řekne za obřad pan pastor. Ale už taky platíme zálohy apod. a naskakuje to pěkně. Jinak jsem koukala, že si byla taky v Adině, já si tam vybrala hned při první návštěvě x-)
Profilova fotka
holky, kupujete si treba ty svatebni spz? ja nevim jestli to neni zbytecnost.. ale me se to desne libi :-) nebo jsem tady narazila ze tu hodne lidi ma ty svatebni bublifuky.. co myslite?
kamisek: záleží na každém, ale pro mě to jsou vyhozený peníze - raději si připlatím za dobrého fotografa, pěkné album nebo lepší prstýnky, tyhle kravinky tě vyjdou taky na nějaký peníze a je to zbytečnost, když jsem jen okrajově přemýšlela o kamínkách na stole, tak přítel řekl: to tak, stejně to hosté smetou ze stolu a pak po tom někdo uklouzne a zlomí si nohu :-D
Profilova fotka
jj tak nejak.. to je to samy s tema spz, meli by jsme to na par minut a vyhozeny penize:-)
Profilova fotka
i kdyz je to hezky, to se musi nechat:-)
kamisek: aby vás s tím pak nechytili policisti :-) při mém štěstí mě by se to podařilo a ještě bychom dostali pokutu :-D
kamisek2000: já budu pořizovat obojí ;-) Kravinky to jsou, ale tak jednou za život, hm? ;-) spaghi: jj, v Adině jsem taky byla hned na poprvé... chci si nechat šatky za tu cenu ušít, ale stejně jdu ještě zkoušet, abych tak věděla, co mi sedí a taky si to chci užít... to už jen tak asi nezažiju ;-)
Profilova fotka
mno my je tam na ty svatbe i budeme mit:-D tetka tam dela.. :-D
spaghi: tak to já se policajtů nebojím... můj budoucí manžel je nadporučík, bude tam tlupa jeho kolegů v uniformě a možná i policejní vůz, takže jsem v klidu :-D :-D
tak koukám, že samá policejní společnost ;-) všechny nevěsty si zkoušení šatů užívaly, jen já z toho měla nervy, nemám moc ráda to oblékání, převlékání a vůbec se mi do toho nechtělo, proto první, co mi sedly a cítila jsem se v nich dobře, jsem prostě vzala, k mému štěstí byly i podle mého vkusu :-)
Profilova fotka
tak to jsme na tom stejen, ja se desila ze na me nic mit nebudou :-) a meli.. a hnedka 2. jsem si vzala :-)
teď ještě sháním nějaké pěkné botky - chystám se na svatební veletrh do Diplomatu, tak třeba tam bude inspirace ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?