11.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
najde se tu taky někdo?:)
Profilova fotka
ten uz mam vymyslenej:-)
sheinka: vím, že je to risk... ale taky vím, že kvůli těmhle šatům do Brna nepojedu... vím přesně, co se mi líbí, ale taky vím, že je minimální šance, že takové šaty potkám v některém ze salonů a ještě budou mít moji velikost, abych si je mohla vyzkoušet... ještě určitě půjdu, tak kdo ví, třeba mi padnou ještě nějaké do oka, uvidíme...
kamisek2000: když se mrkneš do alb z příprav, tak je má v albu slečna s nickem "katajarek". Já už teda náušnice mám... jsou štrasové, jednoduché... neodolala jsem a koupila je ;-)
Profilova fotka
Satky tam ma hezky :-) Ach jo ja uz chci tu sobotu... :-)
kamisek2000: dáš pak nějaké fotečky do alba? Taky se těším, až ještě půjdu zkoušet ;-)
Profilova fotka
JJ jestli me bude mt kdo fotit:) mela bych jit s pritelouvou segrou... tak snad si to nerozmysli.. sama jit mi prijde blby, ptz ti nema kdo rict jak v tom vypadas:-)
kamisek2000: to je fakt, někoho to chce ;-) Já byla se svou ségrou a příště bych možná šla taky z budoucí švagrovou... ale bydlí mimo Prahu, tak nevím, jestli by to vyšlo... klidně bych šla sama, ale právě bych taky chtěla fotky, což je problém ;-)
Profilova fotka
jedine si rict ty pani:-) Ja to mam taky pekne blby, muzu chodit zkouset jen soboty... v tydnu delam do pul 6 a vsude zaviraji v 5 :"( Tak to me taky pekne stve.. :"(
kamisek2000: no to chápu.. já mám teda většinou do čtyř, ale taky asi příště půjdu v sobotu... poprvé jsem byla v pondělí hned jako první v deset dopoledne - ale měla jsem dovču před Vánoci :-D
Profilova fotka
Mno :-) Tu ja mela v lednu ale zarizovala jsem fotografa, kupovala veci atd... takze jsem nestihala:-) Pristi tyden si musim naplanovat dovcu uz na ten cerven, tak doufam ze mi ji da:-) Jinak je to tak ze v den svatby a den predtim mame paragraf ze? nekde jsem to cetla...
kamisek2000: no já zatím nevím, jestli budu v současném zaměstnání nebo někde jinde nebo bez práce, případně jestli nebudu podnikat... moje budoucnost je pracovně nejistá, takže to moc neřeším ;-) Každopádně máme přesně ty dva dny paragraf, jak říkáš ;-)
Profilova fotka
a co ted delas?:) nebo v cem bys chtela podnikat??:)
Článek se načítá
kamisek2000: teď jsem recepční... což jsem nikdy neplánovala a ani jí být nechci... mám právní specializaci ve veřejné správě... s tím podnikáním je to těžký... člověk musí hledat díry na trhu... všeho je už hodně, je to risk... takže zatím netuším.
Profilova fotka
Jj to jo.. ja bych do toho nesla asi bych mela strach :-) ale zase kdyz se pak chytis muze to bejt fakt dobry.. :_)
No to já mám taky strach a dost, proto jsem sama zvědavá, jestli ho překonám a hlavně jestli přijdu na to, s čím podnikat a někdy začnu... jednoduchý to asi nebude, ale zase odpadne denní stereotyp - nadřízenost a podřízenost... to je krásná představa ;-)
Profilova fotka
Jj to je :-) Tak dnes jsem se byla podivat po par satech.. a hnedka jsem si vybrala.. dam je do albicka... sice na fotkach vypdadam jak debil.. ale v realu se mi moc libili :-)
Profilova fotka
kamisek2000: šup sem s nimi..třeba uhodneme které byly ty pravé .)
Profilova fotka
jsou tam :-)
Profilova fotka
kamisek2000: teda..vybrala jsi pěkné..hlavně zezadu vypadají úplně božsky x-)
Profilova fotka
dekuju :-) ja z nich taky byla unesena ':-) jen by to jeste chtelo pak kilicek dolu a bylo by to dokonaly:-)
Profilova fotka
kamisek2000: zkoušela jsi jen ty dvoje šatky?
Profilova fotka
Jj... ja se do tehlech proste zamilovala... a ja se jentak nekam nedostanu kvuli blbe praci... a bala jsem se aby si je pak nezamluvil nekdo jinej.. v tech vetsich velikostech se takovejch satu moc nedela.. a delaj spis verzi tech prvnich co jsem mela... a to se mi moc nelibi... ja jsem chtela tu vlecku.. a tu tyhle meli :-) tak jsem spokojena...
Téda, jsou moc pěkné! Takové jednoduché a elegantní a vypadají takové lehoučké ;-) Ty první se mi moc nelíbí, já nejsem zrovna přívrženec ramínek, nelíbí se mi ani na těch modelkách, co bývají na fotkách... prostě klasické korzetové bez ramínek... super! Za kolik je půjčovné?
Profilova fotka
Dekujuu :-) Mno to se radsi ani neptej... i ze zavojem zaplatim 7 610... 7000 saty, 350 zavoj a 260 nejaky cisteni ci co to tam bylo napsano.... no des, kdyz to vezmes ze to mas na sobe par hodin :-D
Noo, to mi povídej :-D Já jsem tohle vědomí nemohla unést, proto si je nechám ušít... ale zase zaplatím ty nervy z toho, jak mi pak budou slušet, to je holt risk :-N
Profilova fotka
Jj to jo :-) ja si dneska byla pro prstynky, uz nam je udelali a jsou uzasnyyy :-) koupila jsem si hnedka i bizu a korunku, tak jsem spokojena:-)
Jůůů, super, dáš je do albíčka? My je budeme mít příští týden, čekáme na ně už 4 měsíce, jsou na zakázku, tak se taky hrozně těším!!! ;-)
Profilova fotka
Jj dam je tam zitra, dneska se sem uz asi nedostanu, ptz to tu obsadi jako vzdy pritel a ja sem muzu jen na skok :'( tak zitra po obede si k tomu sednu ja a pridam to sem :-)
Super, tak se budu těšit ;-) Já musím dát taky do alba spoustu věcí, ale taky jsem se k tomu ještě nedostala :-N
Profilova fotka
Tak jsem to tam dala, ale je to blba kvalita, je to jen pres telefon tak nic moc no :-) dneska jsem si jeste dokoupila ubrousky do kosicku.. :-) mam jich 100 a 350kc to je des, za takovy kravinky, stejne to pak kazdej vezme a vyhodi :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?