11.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
najde se tu taky někdo?:)
Profilova fotka
to ja musim sehnat mnejaky baleriny, pritel je nizsi nez ja, tam nemuzu podpatky:-)
já mám opačný problém - měřím 160 a přítel dva metry =-) takže sháním s vysokými podpadky, ale taky aby byly pohodlné
Profilova fotka
Jj preci jen v tom budes cely den :-) co uz mate vsechno zarizeno ?:-)
kamisek: no když dělám takovou rychlou rekapitulaci, tak máme místo obřadu i hostiny, je zaplacená záloha, zamluven fotograf, pastor, DJ, šaty, kadeřnice, v pondělí jdeme vybrat prstýnky a příští týden snad i oznámení - chybí botky, doplňky, květiny, dort, možná nějaká ozdoba auta.
Profilova fotka
tak toho uz mate taky dosti :-)
kamisek: dořešíme teď jen to oznámení a pak dáme pauzu a vrhneme se na zbytek až v dubnu
Profilova fotka
jj nam pak uz jen taky chybi jen vse na objednani... kytky, dorty.. atd
Tak já to s těma šatama měla jako vy... je to spíš trauma... teda poprvé jsem to obrečela... před pár lety jsem měla ještě o 20 kg míň... ach jo ;-( Ale i tak mě to táhne ještě nějaké si zkusit...
Já jsem se bála, aby mi něco vůbec bylo - žádný prsa, široký boky, prostě nic moc :-S po zkoušce prvních úděsných šatů, kdy jsem vypadala jako rozteklá šlehačka, jsem se chtěla otočit a jít domů. Ale pak paní začala nosit už takové "normálnější" šaty, tak jsem se trochu uklidnila...
spaghi: tak to chápu tvé pocity... já jsem s odstupem času už taky koukala na ty fotky jinak, už to nebyl tak úděsný pohled, pak se budu modlit, abych vypadala hezky v těch šatech, co si objednám :-)
Profilova fotka
urcite budes :-) kazde nevesta vypada krasne :-)
holky, už máte vyřešený oznámení? jak budete rozesílat? budete mít i elektronickou podobu na poslání emailem?
Článek se načítá
spaghi: my už máme oznámko doma, bylo to drama vybrat to správné... a když u jsme vybrali, tak jsme zjistili, že má ve skutečnosti úplně jinou barvu :-| Ještě že posílají náhled, tam to bylo vidět... ale nakonec jsme vybrali to pravé. Akorát budu muset vyřešit, jak k tomu napsat místo hostiny, přidat mapu... a to ještě nemůžu, protože místo pro hostinu jsme taky museli hledat jiné a teprve tam pojedeme se podívat a definitivně zamluvit. Kdy ho budete posílat? Všude jsem četla tak dva měsíce předem, ale já myslím, že ty tři jsou akorát ;-)
m.belko: já bych to posílala tak během března, budeme potřebovat vědět, kolik lidí tam bude chtít spát, abychom zamluvili pokoje (nejsou zrovna nejlevnější :-| )
spaghi: ježiši no jo, vždyť já jsem si vlastně říkala, že musím to oznámení poslat nejlíp hned, protože už se mě taky ptají na spaní... já už taky nepřemýšlím, dneska toho na mě bylo nějak moc v tý práci a melu bláboly :-D
Profilova fotka
My oznameni doma mame uz taky :-) ale rozvazet to budeme az tak mesic predem.. na hostinu mame stejne jen rodinu... tak je to jedno... :-) Uz takhle nas je 35 a mit tam jeste kamose.. to by jsme se asi nedoplatili :-)
kamisek2000: no s těma penězma je to tragický, co si budeme povídat, to by člověk nevěřil, co taková svatba stojí, viď? :-D Tak dneska jdu ještě zkoušet nějaké šaty a příští týden už se asi vydám si je dát ušít ;-)
Profilova fotka
Tak jak si dopadla se zkousenim ?.) mas taky nejaky fotecky satu ?.)
kamisek2000: šaty byly docela hezké, ale čistě bílé měli minimálně a já chci určitě bílé... taky byl problém s velikostí, protože všechny, co se mi líbily sice byly v č. 44, ale všechny na zip, takže mi skutečně sedly jen jedny :-S Nejlepší byly asi šaty v ceně 35.000,- :-D Půjčovné nějakých 14.500,- prostě hrůůůza :-N Ale byly těžké a asi bych se v nich v červnu upekla =-) No každopádně to moc nedopadlo a když jsem se zase viděla v tom zrcadle... brrr... od pondělí nasazuju drsnou dietu, musím do června shodit 10 kg minimálně, i kdybych je pak měla zase nabrat, ale jak začnu, tak vím, že to bude ok... kdybych nepotkala Davida, tak jsem už měla o ty kila míň, byla jsem najetá na dietu a zvykla jsem si, jenže on rád mlsá a může si to dovolit a já jsem polevila a bylo to v háji :-D Jenže je to jen moje vina, moje slabá vůle, že jsem se přestala hlídat, ale na druhou stranu - kdybych ho nepotkala, tak teď zase neřeším hubnutí do šatů... i když zhubnout chci i bez svatby ;-) Uvidím, co se mi podaří shodit, docela se na to těším, mám velký důvod pro snahu :-) Zítra jedeme oznamovat rodičům, tak to bude veselá sobota, jsem zvědavá na jejich reakce =-)
Profilova fotka
Mno to jsem zvědavá taky, jak dopadnete ?:) Nám se to snažili vymlouvat, ale my se nedali :-) Jo já kdybych nepotkala Míru tak mám tak o 10-15kg taky míň :-) Ale jak jsme spolu začali bydlet, to bylo pravidelná večeře.. sem mlska tam mlska a už to lezlo a dneska vypadám jak vypadám... Taky bych chtěla zhubnout, aby si pak za čas neřekl co to má doma za hrošici a navíc chceme mimčo a tim taky hodně přiberu... Tak nevím... jen u mě je problém v tom že já tu vůli nemam, a teď už vůbec, jak vim že šaty mam, že mi seděj dobře .. tak jsem v pytli... :( Navíc hubnout sama mně nebaví... ráda bych chodila třeba na spinnink, jen nemám s kým... :'( a to mě pěkně štve.. a zase samotný se mi nechce.. ve dvou je ve dvou :"(
Já jsem tu teď našla tu dietu v tématech "Krása" od Ing. Havlíčka, líbí se mi, že je to tam rozepsané na šedesát dní myslím, takže člověk jede podle plánu, to by mi mohlo pomoct, navíc co jsem viděla jiné diety, tak tahle proti nim není tak drastická, ale lidi tam píšou, že třeba za měsíc shodili těch 8 kg, což by bylo super... mám relativně dost času, kdybych to zvládla - což teď rozhodně hodlám - tak bych do svatby aspoň těch 10 kg dolů dala, to je můj limit, prostě musím! Holt si nechám ušít šaty, budou na šněrovačku, kdybych zázračně hodně zhubla, tak se s tím dá vždycky něco udělat... navíc v pondělí je prvního, líbí se mi, že začnu přesně od nového měsíce, když mám pořádný důvod a záleží mi na tom, tak tu vůli posbírám... Já jsem nikdy na chození na cvičení nebyla, i když bych to taky potřebovala... spíš sázím na to, že až bude hezčí počasí, tak budeme chodit na procházky s pejskama a na výlety a mám doma stepper, tak bych ho taky mohla oprášit ;-)
Profilova fotka
Jo jo :-) kdyz je teplo tak to jde lip :-) mas pak i lepsi naladu na to a vice moznosti... :-) ja se na to pak taky schvalne podivam :-)
Profilova fotka
tak jak si sopadla?.)
No hele, u rodičů Davida jsme to nejdřív říct neměli odvahu, navíc jeho táta po telefonu vypadal nějak podrážděně, nakonec to bylo fajn a panovala dobrá nálada... jenže než to David stihl říct, tak přijel jeho kamarád a před ním už to bylo nevhodný. Tak příští týden... S našima a mou ségrou jsme šli pak na véču... řekla jsem: "My vám musíme něco říct..." a podala jsem jí obálku... a ona se začala usmívat a říká: "...no ona nám snad dává svatební oznámení..." :-D Měla hroznou radost, dala si tři panáky na oslavu, dneska už mi volala, jak to máme s hostinou a s kytkama, že jak dělá jedné paní účetnictví, tak to je květinářka a vozí kytky z Holandska, měla bych je zaručeně čerstvé a krásné... takže super, reakce naprosto úžasná, prostě skvělý :-N
Profilova fotka
Mno tak to je uzasny :-) :-) u nas to bylo tak ze mirdi se nejdriv zeptal nasich jestli me smi pozadat o ruku.. :-) a pak o narozky to udelal... a bylo to prekvapko jak pro me tak pro jeho rodice :-D
kamisek2000: to je taky hezký ;-) Nám se oběma dost ulevilo, i když já věděla, že u nás to bude v pohodě a bude radost, ale u jeho rodičů čekám spíš poznámky o tom, že je to zbytečně brzy a tak... no uvidíme ;-)
Profilova fotka
Jj tak nějak reagovali Miry rodice.. :-) Ale i nasi :-D
kamisek2000: přitom musí vědět, že je to už naprosto zbytečný :-D
Profilova fotka
jj to jo, vymluvit si to fakt nedame :-) a navic je to nase vec, ne ?:)
Přesně tak... není nám přece sedmnáct, takže tohle už bysme si měli rozhodnout sami a nést sami následky :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?