Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: tak pokud se jenom přetáčí tak to je ještě v poho, počkej až začne lozit a pak bude vstávat, to bude ještě lepší zábava :-D a pak ještě jak začnou mluvit no tak to je taky fajné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) pan: tak taky gratuluju k náušničkám :-) Máš na koníkovi fotku? Musím se kouknout. simi: néé svítit nebudu :-D, nebudu to lámat přes koleno, nechám ho ať si sám najde polohu, jak chce být. Tak Viki už je malá zubajda :-) kuki: jééé tak už je Ella občánek :-) Vítání je fajn, jednou jsem na tom byla neteři. A neplakala? Už se těším na naše vítání...No kuki...manžel mi už jednou (z legrace) huboval, ať neblázním a tolik toho nepořizuju, že běda, jak to malý nevynosí :-D :-D berryl: daří se dobře, jen často funím a musím odpočívat...a večer mě strašně tlačí hrudní kost a žebra...jinak dobrý :-) Kukni na koníka na fotku :-) Jooo konečně to taje...fuj sníh, ať už je pryč...mám ho plné zuby na několik let dobředu :-D Ríša je šikulka. Koukám, že Peťka od pandamy se taky přetáčí :-) zofi: nazdar mamčo :-) lucyka: jak je v za mořem?
Odpovědět
Profilova fotka
LENIČKO VŠECHNO NEJ NEJ NEJ K SVÁTKU :-D A jinak to funění znám taky a moc dobře. Včera normálně přišla Eli za mnou a sama od sebe mi vhrla tričko a ukazovala na břicho a říká MIMI. NO ta byla sladkáááááááááááááááááááááááááááááááááá. Zrovna te´d tady lítá krade manžovi snídani ;-) :-D a má z toho děsnou prču :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: děkuju moc za přání x-) x-) x-) No to muselo být hezoučké a co teprve až bude bráška na světě x-) Krade mu snídani?! :-D :-D :-D To je ale potvůrka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni dodatečně vše nej Leni mě děsně bolely pipinkové kosti, ale fakt strašně jak se roztahovaly a připravovaly na porod a po porodu pak bolely taky, ale to už jsem neměla čas řešit, měla jsem jiné starosti :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=Kooo3Z...
Odpovědět
Profilova fotka
Tynko: děkujuuu :-) Tak tady ty kosti mě zatím vůbec nebolí...doufám, že to neva...a že malý projde skrz :-D Ale večer ty žebra to je někdy maras...jak se mi to tam všechno stlačuje a bolí. Jééé Ríša je úplně super...jak se snažil, aby se přetočil a pak ten krásný úsměv, že se mu to povedlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď už se přetáčí jako profík tam a zpátky :o) na tom videu byl zrovna nemocný, tak špatně dýchal bobeček
Odpovědět
Profilova fotka
Leni ode mě taky trošku opožděná gratulace :-) berryl: jéé tam i zpátky.. tak to jste fakt šikulové !!! jinak holky hlásím, že jsem v OV :-) nezakočárkujem zas? simi: nejsi tu též?
Odpovědět
Profilova fotka
pan:no teda ty jsi v Ově, Já dneska musím do školy, ale pak už mám čas ;-) Ale až odpoledne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: budu tu 14dní tak se jistě domluvíme, těším se
Odpovědět
Profilova fotka
jojo napíšu i Kuki a domluvíme se ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Pan,nejsem.letime 24.brezna,tak jeste mame cas,to ty uz zase budes v praze :-D My se taky tocimejak na grilu,mame 4zuby,krasne zase papame,bronchtitida vypada,ze je na ustupu a snad nemocnice nas fakt mine-tuk,tuk,tuk. Ja vcera plicni a taky dobre. Viki zvatla ruze dada,baba,blabla apod. Zitra mame fyzio,tak uvidime co nam rekne na jeji vyvoj. Zatim to vypada,ze neni vubec pozadu s jejimy vrstevniky (6mesicu),vsichni rikaji,na to ze je skoro o 3mesice driv,ze se ji vede neuveritelne dobre. Tak snad to i zitra potvrdi. jo a tady krasnejaro tedka,veru se uci na bruslich,ja taky. Akorat ze verunka nevypada tak trapne jako ja. Dneska jsem byhla poprve a muzu jen pred domem,protoze neumim brzdit,tak skacu na lampu nebo travu,k tomu to tu je vsude z kopce jsem zjistila,tak to pak fici moc rychle.............pak pisnu az bude prvni uraz. Asi si fakt poridim helmu. Jo a vykvetli mi pred domem uz i kytky x-) Snad to pocasi uz vydrzi. Cesko hlasi snih a mraz cely brezen-bleeee,snad nas to uz mine
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: jasně, pak mi dejte vědět na mobil... nejsem moc na netu ;-) ale spíš bych to viděla na příští týden ;-) simi: jj to budu :-| to nás čeká očkování.. a jak to máte s tou pomocí od letiste k vlaku? jéé tak to je viki mmoooc šikovná, to my ještě tak nežvatláme :-( a to máme příští týden 6měs. Tak je to holka šikovná :-) a neprovokuj s tím počasím jo? Tu dnes dopo taky krásně, uplne jaro, tak odpo jsem dala malé o vrstvu míň a bála jsem se, zda mi neumrzne :-D a nebuď škaredá s tim sněhem a mrazem jo? hihi .. přej a bude ti přáno... no znáš to ne? ;-) :-D :-D :-D zítra jdem na profi fotky tak jsem na to zvědavá, jinak v OV parádně, no co ti budu vykládat. Ale dnes mě ti tak chytly záda, že mám pocit, že znovu porodím, v neděli jdu na masáž tak se těším. A příští týden ostříhat se, ale není tam moje holička, ta prý nastoupila na MD tak mě předala k někomu o které fakt nevím jak stříhá :-| tak to risknu a příště už tam nepujdu no.. tak se měj krásně, jdu do hajan papa
Odpovědět
Pan co vam budou ockovat? Tady je vse ve trech mesicih uz naockovane,i mening.plicni infekce-to davaji vsem. A cesku si to ted muzes zaplatit. Jeste z letiste nevim vubec,kdyz tak ti dam vedet a muzes nas prepravit ;-) by jsme byli jak defa haha. Asi tchan nebo zznami. Tadydneska uz taky kosa do riti. Dnes ta velka kontrola,byli na rehabce hodinu a jsme perfektni!!!! Zadne cviceni,zadna vojtovka,je presne jak ma byt,svaly a vse ok. neni vubec pozadu z 6ti mesicnima-to je jeji korig.vek,tak jsem moc rada. Je to nase vel ika sikula. Me ted strihala kamoska a jsem uplne spokojena,mam to zarovno nad ramena,tak se mi to nekrouti nic a lehce se to zehli kdyz chci
Odpovědět
Profilova fotka
simi: posled.dávka synflorixu. Tak tu dnes opět nasněženo ]-( Jééé tak to velká GRATULACÉÉÉÉ, furt jsem na vás myslela :-) jdu vytáhnout babi z vany..
Odpovědět
čus bus leni se ti to krátí :-o :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: no ahojky, jak se máš?
Odpovědět
fajně co vy? Sára lítá o dušu, ted budem kupvat skluzavku a podobné bebechy na zahradu a doděláme ten koutek, v létě to bude luxus x-) x-) x-) takže nás čeká dost práce
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek Luciku, že se taky objevíš :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pandi: Neprocházela ses náhodou včera (tuším že dopo) po Hlavní třídě? Já jsem jela busem a jak tak furt okukuju kočárky na ulici, tak najednou mi jedna maminka s kočárkem přišla povědomá :-N Ale bylo to zdálky, no ale hned jsem si na tebe vzpomněla. :-) Všechny moc zdravím, nemám teď skoro vůbec čas, trápí mě škola a rozběhla se rekonstrukce bytu, takže starostí nad hlavu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj pan: díky :-) lucenek: noooo, ještě chvilku a prcek bude venku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: vcera to bylo co za den jak jsi me potkala? Ale jako je to možné, protože já se asi neprocházím jinudy :D jaro: a jak to s tebou vypada? co zitra dopo nemáš čas?
Odpovědět
Profilova fotka
panda: "Včera" bylo 5.3., pátek. To je fajn, že býváš občas v Ostravě :-) Já teď tak nestíhám, že se asi ani nenaděju a budu mít prcka doma. :-N
Odpovědět
čus bus to počasí je na prd co?
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda jooooooooooooooooooo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: no já tu jezdím raz za čas, příště asi květen / červen. lucenek: no přesně jak píšeš ]-( holky, tak já si uhnala zánět střed.ucha... dostala jsem i atb. Takted nechodím ani ven, protože trošku chladu a ucho zase píchá,je to děs jaká je to bolest :-( ke všemu jak mě bolely min.týden kříže, tak jsem byla 2x na masáži a místo kříží mi masírovali krk (přesto že jsem několikrát apelovala) a výsledek? Otáčela jsem se celým tělem, ale k dnešnímu dni už taky lepší, dostala jsem nějaké léky taktéž na pohotovosti a pichanec do zadku, tak to ted polevilo, ale trpěla jsem jako kun, ke všemu sjem to poprvé po dlouhé době zase dostala.. no když se poštěstí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, už ať je teplo, jsem z toho počasí nějaká unavená, už přemrzlá či co :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: neboj už se to má prý zlepšovat tak jsem zvědavá. Mě to počasí taky už leze na mozek, ale co se dá dělat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já doufám !!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?