Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mňam taky máme na mražáku
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: tu měla dneska eli taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, no co to tady čtu?Člověk tu den není a my babinec se nám mezitím rozmnožil :-) Gratuluju Simi k Victorce, je to bojovnice, uvidíš. Nejdůležitější je, že jsou orgány v pohodě, že sama dýchá a že váží, kolik váží. Hlavně myslete pozitivně a fakt na netu nic nehledej, zbytečně se budeš užírat něčím, co se tě ani netýká. A to tě tak rychle pustili domů?Já myslela,že tu první zprávu psal manžel, páč to bylo hnedka ten večer...
Odpovědět
Ahoj holky,ja jen zrychla. Dneska mi dali malou drzet,tak to bylo uzasne,poprve jsem si drzela miminko svoje,tak mi konecne doslo,ze i nejake mam. Mela jsem ji hodku a pul a zpivala ji a je to mala zavislacka na dudliku,tusim ze asi jedina na oddeleni. Porad dudla,porad sebou mele a dokonce se ze spani chlame,tak nevim co se ji zda. Vypada stejne jako Verunka,jen o dve kila lehci. Jinak mam desne fofry,odstrikavam mliko co dve hodky z obou prs najednou,mam doma na to masinu ,pak rano padim do nemocnice,tam hned odsrikavam,pak za malou a zas odstrikavam a zas domu za vErunkou,no jsem totalne vyrizena. Ale je supr,protoze se mi dneskas zacina poradne tvroit mliko a to je pro malou hodne dulezite. Jinak teda uz neni na nicem,jen ma intubaci do nosa na krmeni,tak snad to je dobre znameni. Na net teda uz nekoukam,tam psali jen jake bude mit ne moci,postizeni apod,nic dobreho. Podle doktora je zatim vporadku vsechno a za tri dny by ji meli prevezt do jine ne mocnice,tam kde spadame. Zhubla asi deset gramu,coz pry je normalni. Kuki posli nejake info nebo aspon co se deje at vim trochu. Jinak z nemocncie jsem sla hned ten den po porodu,kdyz si reknes,takoni te pusti,aspon jsme mohla rano hned za malou ona byla v jine nemocnici a zitra prijde ke me porodni sestra a ta me zkontroluje. Dneska jsem ji teprve zavolala.TAkze nikde litat nemusim,oni pridjou domu ke me,jeste nez rano vyjedu. No nic,letim,doficela mikrovlnka,tak jdu strikat,jsem jak dojan krava a bradavky boli jak prase. A snad zvladnu sprchu,protoze jsem od vcera zadnou nemala,nebo dokonce od nedele po porodu,ani nevi co je za den :-N
Odpovědět
Profilova fotka
SImi tak to jsem ráda že to malá Viki tak zvládá. Je to fakt super, že sis ji mohla pochovat, to musel být super pocit ji držet v náručí. Teď už to bude jen a jen dobré uvidíš. Až budeš mít chvilku tak zase písni nějaké info. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi držte se mám radost s každé zprávy!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky :-) simi: drž se!!!! je to jistě krááásný pocit držet své miminko v náručí ;-) pořád na tebe myslím .. teda na vás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jak to bude dneska bude svítit oskar nebo ne??? já doufám, že ano, já chci sluníčko !!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tyn já si myslím že nebude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky hlasim se jiz z ceska. SImi- hrozne moc moc moc drzim palecky, nebo vlastne ne palecky a le pesticky, ale kdyz uz toto vsechno dela a neni na nicem uz,t ak to je dobra a statecna. Krome toho myslim, ze to jmeno jste vybrali primo na ni. Viktorka, coz je Viktory ne??? Vitezstvi,takze vidis je to silak. Hodne teda stesti Jinak nase cesta hmm docela usla, bala jsem se jen kdyz byly turbulence a blesky ale jinak dobry. Jen Sohie zvracela a byla nejaka nevim, asi na ni neco leze. Jinak je tu teda pekna kosa,takze deckam i klepou zuby. Dnes jsme vsichni spali az do 12.08 takze jsem se vzbudili na obed. Sila co?? Decka v noci plakali a jamei tak dluoho ze jsem ho nemohla utisit a ani uspat. Lezeli semnou a musim rict, i me bylo hrozne moc a moc smutno. Ale to ej asi ta prvni noc atd. Jamie moc myslel na tatinka,ale tatinek to ma doma horsi, protzoe je tam chudacek sam a nema se ke komu tulit, ja se mackala s deckama div jsem dychat nemohla. Ma to tatka ted tezke. NO tak ja jdu vybalovat a neco snist. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
jeee Lucy to tak rychle uteklo- už jste tady! No počasí nic moc to máš pravdu, snad se oteply.
Odpovědět
Profilova fotka
no teda holky kde jste? Luci vítám tě v ČR ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No teda holky ja mam fakt smulu. Loni jsem meli vsichni chripkove onemocneni a litali po doktorech atd. Dneska jsem sla rano s deckama k dr. a hned nas poslala sanitkou na fakultku na infekcni udelat testy proti chripce,protoze prej vp ondeli nekdo zrovna prijel z usa nakazenej a Jamie ma zanet spojivek a sophie ma zanet prudusek. NO tak zitra budeme vedet, zatim jsem doma v karantene. NO a co me se nestalo?Stojim v kuchyni a pripravuju ze budeme konecne jsit, od rana jsem nejedli a to bylo neco po 1 hodine. No a tak stojim a bez jakehokoliv varovani sem se normalne posrala az ke kolenum. Teklo to jak voda . Brr. NO co to je?? Jeste zase chytnu neco jak loni. To jsem srali vsichni a mamka mi dokonce omdlela v sprchovem koute tenkrat ja byla uplne hotova. Tak to jsuo me dosavadni zazitky . Dobry ne?? Mela jsem jet vybrat recepty,no nejedu nikam radsi budu sedet doma, at se nepodelam v obchode nebo v autobuse
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka...tak to je mazec,jak jsi to napsala,se tu řehtám jako kůn :-D :-D :-D :-D :-D promiň :-N Ale s těma děckama ve fakultce je to mazec, já to četla na netu, že někdo takový dojel, a že bych hendka na testech myslím, takže se ani nedivím, že vás tam poslali. Spíše máte nějaký vir něco jako střevní chřipku nebo tak, páč to může být třeba jinou vodou, jídlem a tak,no. Snad to nebude tak hrozné, jako jsi psala,že to bylo loni -ať máš na česko aspoň dobré vzpomínky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda Lucy to je síla, snad se Vám co nejdříve uleví a to je dneska tak pěkně :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) simi: mám radost z dobrých zpráv :-) Tak jen tak dál. lucy: ty jsi už doma? To jsem ti ani nestačila přát šťastnou cestu letadlem domů. Juj a hned takové události :-( Snad budete všichni brzo OK. Teda ale to co se ti stalo...být někde jinde než doma... :-N...to by bylo horší. Tak aspoň, že tak. Problémy se střevama to je hnus...taky jsem si užila (zrovna loni touhle dobou to bylo). Tynko: no dneska bylo fajně, tak akorát. Teď se tam ale podezřele honí mraky...tak kdoví, jestli nesprchne... ...ráno jsem si dala pořádný sprint na tramvaj - jéé jak já nesnáším běh :-D Pak jsem to rozdýchávala 2 zastávky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: no to se pěkně skulilo a už jsi v ČR, tak to je fajn... a už jste se zahřáli? no ty máš ale věci... to teda musí být zažitek :-| a je už ti líp? To je nějaká viroza asi.. no tu tak pěkně není ... no nebo semo tamo... ráno pršelo, pak vysvitlo sluníčko, pak hromy blesky, stromy se ohývaly v pase, a ted zase sluníčko... no jak aprílové počasí.. mam strach dat pradlo na balkon, uz jednou jsem ho sundavala.. snad bude v so pěkně, jdeme známým na svatbu.. tak snad počásko vyjde, jsem jim ho objednala, tak snad nezklame. A od neděle má být úžasně a v od PO prý přes 30C tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
PAN- no moc jsem se nezahrala, zatim je porad pekna kosa teda . Drkotame zoubkama JARO- ja loni ne touto doubou ale tak o mesic pozdeji taky mela takoveto prihody . Ale cela rodina. Byla jsem i v nemocnci s malou na infekcnim a pak mamka. BYlo to fakt hrozne. Jo a to jak rikas, ze jeste ze doma ane nekde jinde,tak toto uz mam taky za sebou o tom bych mohla taky vypravet. :-D Ted uz se smeju, tenkrat jsem brecela . Trapas jak brno,ale to nezastavis, kdyz ti neco je.
Odpovědět
Profilova fotka
jaro to já vždycky než se rozhodnu jestli poběžím nebo ne, tak už je pozdě :-D :-D :-D no a teď už neběhám aby mi náhodou prcek nevypadnul Lucy prď na to :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky už jste po večeři? A co s načatým večerem? Já budu koukat asi na seriál a pak do postele, zitra naposled v praci v tomto tydnu, už aby tu byl víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, tak kde jste?
Odpovědět
Profilova fotka
no kde tady přeci. Dobré ránko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tady je mrtvo! Já jsem ráno lítala po obchodech a teď po obědě odpocívám, k večeru povezeme známé na letiště, letí do Řecka tak jim tiše závidím, pořád nás přemlouvali at jedeme taky. Cítím se dobře, ale nechci riskovat. Mám strach.
Odpovědět
Profilova fotka
No ja nepisu,protoze mrznu. Teda takova kosa hruza. Dneska jsem videla na netu ze ma byt 20 ale to se nekdo omesic asi spletl. Rano snad bylo pod nulou :-D Jdeme dnes na den deti v plesne,tak ted vylezlo slunko,tak doufam, ze zustane venku. Sice necekam ze bude ta 20tka ale at aspon sviti Jo chci se zeptat, nevite udela mi nekdo takvoe svatebni oznameni jake by jsem chtela?? NEbo nekdo fotak nebo tak nekdo nedela neco takoveho?? Muj mily az ted prisel s napadem. Dobry ne?? My jeste ani nemame objednane svat. oznameni
Odpovědět
Profilova fotka
lucy tak to fakt nevím, známý mají tiskárnu a dělají oznámení,ale takovou tu klasiku,bez foto. My jsme si dělali oznámení,ale obrázek jsme vytiskli. Tak to fakt neporadim. Neboj zítra už bude pěkně!
Odpovědět
Ahoj holky,male se dari porad dobre,teda ason se darilo vcera. Tak snad to tak pujde. ALe vcera chlapeckovi vedle nas davali kyslik a minule co byl jeden taky s nama na pokoji,tak umrel a inkubator byl prazdny,tak to je fakt horzne a halvne to pipani tam tech pristroju. Mam ji cele dny na rukach,tak se porad tulime. A pro facebookovky,mame fotky na face booku,ta prvni je hned po porodu,dali ji do nejakeho pytliku a pak jsou uz z nemocnice a ta jak se smeje je ze vcera. Videa jsou ale lepsi.
Odpovědět
Profilova fotka
Simi fotečky jsem viděla a jsou moc pěkné, neboj malá bude v pořádku, ale musí to být nepříjemné, když příjdeš za malou a vedle už neleží miminko, musíš se hodně obrnit a snažit se to nevnímat!!! Pořád na Vás myslíme!!! já jsem se vzbudila, protože si ze mě prcek dělá trampolínu, skáče mi pořád v břichu, no určo to bude sportovec, je hodně živý :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj :-) Tak venku je konečně jak v červnu :-D lucy: my jsme si objednávali přes internet a tady jsem našla, že dělají i s fotkou. http://www.4m.cz/katalog-detail.asp?t... Jinak v Ostravě jsou ještě nějaké firmy, co dělají oznámení. Ale zkušenosti s nima nemám. S tím "4m" to bylo v pohodě a byli jsme spokojení. A jak jste se včera měli na dni dětí? My jsme měli takovou malou rodinnou oslavičku a bylo fajn :-) tynko: :-D mimčo si z tebe udělalo trampolínu?! :-D To mě pobavilo :-) simi: čau čau, to je super, že jste spolu tak často, na fotečky se jdu hned podívat :-) Taky na vás myslím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo: fotky jsou super, Viktorka je tak maličká a roztomilá. Už je tam vidět podoba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my jsme byli na chatě, bylo super, konečně pěkné počasí, ale nějak mě to sluníčko unavilo :o))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?