Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na to se nikdo nemůže odvolávat - spíš jde o to, že jsou tady lidi, kteří se sem dostali protekčně a místo aby pomohli těm ostatním tak tady do 1.11. budou sedět, koukat do zdi a brát za to plat. Se pak nemůžeme divit, že R a usn mají skluz, protože to holky prostě nestíhají přepisovat.... a nebo jsou pak oddělení, kde jim je to fuk :-N
Odpovědět
Je to bordel a není to jen u Vás. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo je mi to jasný ]-( jak jsi vůbec dopadla s tím finančákem? :-(
Odpovědět
Na magistrátu mi zrušila ŽL a pak na finančáku zrušili evidenci. Řeknu Ti, že je to pěkný bordel. Na takových úřadech by měli sedět lidi, co tomu rozumí.
Odpovědět
Profilova fotka
bohužel, takhle to je malákde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bože "málokde" :-D
Odpovědět
To je a pak to u nás vypadá tak, jak to vypadá ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
svatá pravda velebnosti, svatá pravda :-D
Odpovědět
Jojo, pravda to je, ale to je tak všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my dvě s tím nic neuděláme :-( a jaký byl víkendík?.... ;-)
Odpovědět
To ne :-D Byli jsme s našima na chatě, takže byl fajn. :-)
Odpovědět
A co u Vás, pokračujete s domečkem, nebo máte pauzu? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
takže odpočinkově... no my byli v pátek koncertě v holkově, v sobotu se dělal chodník - v pátek Fanda s bráchou připravili a vyndali zámkovku a v sobotu celý den vypodkládali, dusali a zase pokládali zpět - takže máme rovný chodníček :-D no a doma teď o dovče vymalujeme, položíme lino, přestěhujeme ložnici a pak se nějak na podzim vrhneme na ten obývák.... stále je co dělat :-)
Odpovědět
Takže to bude pracovní dovolená :-) To věřím, že je stále co dělat.
Odpovědět
Já teď opět zase pošilhávám po koupelnách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no na tři dny pojedeme na Nové Hrady a pak uvidíme, tak vymalováno máme za den snad i s tapetou (pokud si nějakou konečně vyberu, ale ta se může dát i dodatečně) - nejhorší bude vystěhovat ten nábytek a nastěhovat jiný - skříně jsem těžký jak prase :-|
Odpovědět
A to budete stěhovat jen vy dva nebo Vám s tím někdo pomůže?
Odpovědět
Profilova fotka
no naši jedou na dovču, takže bratr s přítelkyní - doufám 8-)
Odpovědět
Určitě, přeci by Vás to nenechali tahat samotný. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no asi bychom to zvládli, ale museli bychom to víc rozebrat, takhle dva chlapi to urvou, já bych se pod tím trochu lámala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě teda musíme vybrat to lino 8-)
Odpovědět
A už jste po nějakém koukali? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo docela se mi líbilo v tom Lišově, ale teď mějí docela pěkný i v tom novým baumaxu u tesca, ale ještě to musíme jednou objet, znáš to, radši si to projdu 2x - a máme třešňový nábytek, takže bych radši něco světlejšího ;-)
Odpovědět
To je jasný, je lepší to pořádně promyslet a okouknout, než vybrat něco, co se Ti potom nebude líbit. Prý je to v tom novém baumaxu pěkné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj koukám, že dnes se komunikuje. :-) Jdu vás dočíst.
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo mamča tam právě byla s babičkou a moc se jim tam lino líbilo a za super cenu - takže by nás vyšlo na 3 tis., to u toho strnada bychom dali min. 5 tis. - což je rozdíl... takže asi vyhraje baumax, ale ještě zajedu na Lidickou ke Kohoutovi - tam jsme kupovali všechny lina co máme v domě, a uvidím co tam bude mít 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda to je hned rozhořčení při pondělku. :-(
Odpovědět
No, tak dva tisíce k dobru, to je pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, barva taky bude něco stát a tapeta taky :-)
Odpovědět
A ke všemu, dneska už to ani není o kvalitě ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?