Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo to určitě - máme známou v čedoku, takže ta všechny tyhle destinace procestovala, takže našim tenkrát poradila - a moc dobře :-) a kolik ono je to vyšlo s polopenzí?.... dávali jsem jim 10 tis. poukázky a dopláceli cca 20 tis.? bylo to na 10/11/12 dní - fakt si přivezli zážitky :-) Fakt, takže žádný turbulence? :-D
Odpovědět
Žádný turbulence, krásný to bylo a hlavně na zpáteční cestě jsem seděla u okýnka a ten výhled, prostě nádhera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, že se ti to líbilo :-D já jsem se na to poprvé hrozně moc těšila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
budu ti závidět barvičku 8-)
Odpovědět
Je to prostě takový pocit, který se nedá ani popsat :-D
Odpovědět
Já moc opálená nejsem, leželi jsme spíš pod slunečníkem, protože sluníčko strašně pálilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo :-)
Odpovědět
Jen tak chřipka se mě pořád drží, hlavně rýma, tu už mám snad 14 dní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sluníčko je sviňa - pálí to šíleně :-| ... já jsem ve stádiu loupání, vůbec to nechápu, mazala jsem se jak pitomá, a stejně jsem se připekla - ve vodě to holt pálí ještě víc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
vypadám jak když mám lepru :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jsi to dostala ze sluníčka co? :-(
Odpovědět
To jo, my se taky pořádně mazali, ani jsme se nespálili, ale taky se loupem :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Vůbec nevím, proč se mi ta rýma takhle rozjela, to jsem nikdy neměla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
takže jste taky leproni jo? :-D :-D včera mě Fanda obíral - říkal, že sem jak plesnivá :-p No, změna prostředí, sluníčko, jestli jsem měli na pokoji klima - to víš je to jedno s druhým, tak držím palečky, až tě to brzy přejde ;-)
Odpovědět
To my se loupem jen malinko, to není ani vidět :-D Klimatizaci jsme měli, asi změna, no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to víš, z normálu do vedra a zpátky - tak to snad brzy přejde ;-)
Odpovědět
Snad jo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, dneska to vůbec neutíká :-(
Odpovědět
To teda ne, si nemůžu nějak zvyknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D jo tak to věřím po 14 dnech 8-)
Odpovědět
A co tady, nějaké novinky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já o ničem nevím - u nás vše při starém, Marťa má taky po dovče, Janča vůbec nevím jestli už byli nebo pojedou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mažu znásilnit bankomat :-D
Odpovědět
jojo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jen docitam jak si uzivate dovoleny :-) pesul: tady na beremku novinky zadny, jen mi novacci se snazime z Vas dostat co nejvice informaci :-D
Odpovědět
Cutce, tak informací můžeš mít hromadu, ale realita je vždy jiná.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Míšo, u tebe už taky nastala krutá pracovní realita? Vítej zpátky, škoda, žes to odstonala, ale je mi divný, že se ti ta rýma u moře nepustila nadobro. Můj synovec měl totálně zastydlý dutiny - dva dny smrkal takovou tu hnusnou zelenou rýmu. Přitom tam jel zdravej - asi to měl v dutinách ještě ze zimy. A tam se krásně pročistil. A už zase dýchá nosem :-)
Odpovědět
Ahoj Marťo, jojo nastala. Ale já jsem ráda, že už jsem doma, dovolená byla fajn, ale prostě pro mě "doma je doma" :-) Nevím, proč se toho nemůžu zbavit, už to trvá 14 dní a pořád se toho nemůžu zbavit, takovouhle rýmu jsem v životě neměla. To já pořád funím jak medvědice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No a bereš na ní něco? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
O rýmě se přece říká, že neléčená trvá 7 dní a léčená týden. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?