Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, jdeš na ty nehýtky nebo jsi se ještě nerozmyslela? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, teda vy tu taky moc nebýváte! :-)
Odpovědět
Tam je hic, fuj :-D Luci, pořád váhám, teď přemýšlím o tom, co když mi na dovče nějaký upadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo teď jsem přišla - fuj, spařená jsem jak mařena :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, mě právě docela naštvala nehtařka, takže bych ráda jinam, ale nevím kam - neví kde je dělají pěkné a za kolik.... tápu :-(
Odpovědět
Já se musela doma převléknout, jaký mi byl hic :-D V Chelčické mají nové za 700 a doplnění za 500, jmenuje se to New body :-)
Odpovědět
Co Ti nechtařka provedla?
Odpovědět
Jinak na nehty jsem taky koukala na Harmonii, jsou pěkné, ale ty ceny, to je děs :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no provedla - včera dopoledne jsem jí psala, zda bych se mohla jeden den vtírnout na doplnění - bez odezvy... chápu, že má mimčo, ale napsat smsku je snad problém?.... vždycky jsem se přizpůsobila, ale už mě to začíná štvát, to je každý měsíc :-( ... v new body nemají fotky, tam jsem jukala, takže nemám představu jak to tam dělají... :-| ještě jsem rozhodila sítě tady po kolegyních.... :-)
Odpovědět
Přesně tak, dá se pochopit, že má mimčo, ale taky když to chce dělat, tak by měla taky trochu spolupracovat. Se Ti ani nedivím, to je jak doprošovat se pořád. :-| Právě, že tam nemají fotky, ale Jarka říkala, že je šikovná, doufám, že jsme mluvily o té samé :-D
Odpovědět
Jenže fotky taky nejsou všechno, dají Ti na stránky povedené nehty a realita je úplně něco jiného :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to máš pravdu, ale neznám právě nikoho, kdo by tam chodil.... Harmonie má slušný pálky :-N
Odpovědět
Článek se načítá
To jo, to radši žádný nehty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidím, no kdyžtak je sundám, a nechám s udělat jen regeneraci a potom jen potažení 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
počkám schválně do zítra do večera, zda se ozve :-|
Odpovědět
Já jsem právě taky myslela je nechat potáhnout tím gelem, jenže teď mám jeden ulomený, ale není to moc. Jenže taky jsem někde četla, že to moc nedrží, tak nevím :-|
Odpovědět
Pokud se neozve, tak se na ní vyprdni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, nebudu se přece doprošovat :-( akorát budu potřebovat sundat gely, tak uvidím 8-(
Odpovědět
A to nejde nějak zkrátit a nechat odrůst?
Odpovědět
Profilova fotka
to asi jo, ale stejně bych to radši odborně sundala, abych si nestrhla lůžka :-(
Odpovědět
To je sraní s nehtama :-|
Odpovědět
Dobré ránko při pondělku :-)
Odpovědět
Ahoj, cetla jsem si vase trapeni s nehtikama a krasny nehty dela jedna holcina ve Factory Pro... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, koukám, že nám nějak nezbývá čas sem nakouknout. Jsme ani nezavzpomínaly, na roční výročí Janči a Renči. To to letí. :-) Mějte se hezky, snad se dočkáme léta a užijeme si dovolené. My jedeme už v pátek. Pak pokud vím, tak Míše se to taky už pomalu a jistě blíží. Snad nám klapne počasí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak moji spolužáci už to mají taky za sebou. Dám vás sem odkaz jejich krásných fotek - on je taky fotograf, fotil nám svatbu a ona sem taky párkrát napsala. Tak se pokochejte: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Ahojky holky, chtěla bych se zeptat těch, co měli obřad v obřadní síni na zámku Hluboká a měli svojí vlastní hudbu, zda to bylo všechno v pohodě. Kolik jste měli písniček a jak byli dlouhé? Díky moc, Tereza
Odpovědět
Profilova fotka
tery: dobry dotaz, take by me to zajimalo. Koukali jsme na pisnicky, co nam muzou zahrat ale nejak se mi moc nelibi. Ktera jste mela varhanika a jak hral?
Odpovědět
Ahojík, Marťo teď nějak není čas, finišujem před dovolenou. Dneska jsem v práci naposled a letíme už ve čtvrtek. :-) Tak přeji krásné dovolené :-)
Odpovědět
Ahoj Terko, my měli vlastní hudbu na obřad a probíhalo to v pohodě. Písničky byly 4, seřazené na CD, délku každé písničky Ti neřeknu, měli jsme to udělané cca na 20 minut, takže to hrálo během obřadu.
Odpovědět
pesulka: a mohla by si mi prosímtě napsat, jaké jste měli písničky? Moc děkuji!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?