Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
tak to je neskutečný, to tam nikdo nebyl, že neví, to taky nechápu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo byly tam lidi, ale stalo se přesto to, co jsem čekala - každý si pomalu jede na svým :-S
Odpovědět
to je chování malých dětí a ne dospělých, vždyť tohle se nedělá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
právě, ale hlavně, že se každý podělí o svoje poznatky a tak, ale aby napsali - hele, tady jsou témata, pro ty co nebyli nebo nemohli dorazit... nic.... tak jsem psala vyučující, zda jsou nějaká zadaná a podle čeho si mám vybrat a že to asi nestihnu v pátek odevzdat, tak jsem zvědavá, co mi napíše.... 8-(
Odpovědět
Tak to máš zkušenost pro příště ;-) Snad bude vyučující normální a pochopí to.
Odpovědět
Profilova fotka
snad jo, svedla jsem to na pracovní povinnosti, že jsem se nemohla dostavit, tak uvidíme - snad to nebude žádná čúza... no kdyžtak začnu dneska psát a do čtvrtka to snad zvládnu - teda pokud budu vědět téma :-N
Odpovědět
Pokud je normální, tak to pochopí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdepak máme Renču? |-|
Odpovědět
Ta tady nedávno psala, že nemá moc čas a taky do toho škola :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, četla jsem, tak snad nakoukne :-)
Odpovědět
Včera jsem si koupila ten L-carnitin, tak jsem zvědavá, doufám, že mě netrefí, protože se mi ráno udělalo tak špatně, že to ještě teď rozdýchávám. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no a co ti tam teda řekli? Něco doporučili jiného, než jsme vyčetly? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Mám ten Gold :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám tu teď nějakou práci - pak se přihlásim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady jsem :-) Ahoj.. Vůbec nestíhám, finišuju s příznání na DPPO..
Odpovědět
Profilova fotka
V pondělí kafí nemůžu, nemám se tam jak dostat.. Manža jede autem na školení do Praglu..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, fakt už nemůžu - lidi jsou idioti ;-(
Odpovědět
Luci, copak?
Odpovědět
Profilova fotka
prosím tě, nevysvětlíš tady dole těm gumám, že OS je na Lidický :-( - co na to říct?....a když už jsem potom někdo přijde, protože ho za mnou pošlou, tak se tady lidi rozčilujou na mě, že proč jim to nevyřídím... .... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo co máš k obědu, musím něco vyběhnout koupit, ale nevím co,a bych neměla těžko v břichu :-N
Odpovědět
Ty jsou tam vážně asi jen od toho, aby tě nechali projít tím rámem. ]-(
Odpovědět
Já mám těstoviny se zeleninou a pak ještě tmavý rohlík s bylinkovou Lučinou a plátkovým sýrem. Rozhodně už žádné ovoce a už vůbec ne jogur, to mi stačilo minule :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to díky, tak to si dojdu koupit rohlík 8-) - teda, že se mi tam chce :-| ... ale nic tu v práci nemám - max. polívku do hrníčku.... to mi povídej minule - já myslela, že nedojedu domů - střeva dostaly záhul :-D
Odpovědět
no, když kouknu ven, radši bych brala tu polévku ;-) já měla zase opačný problém, měla jsem co dělat, aby dojela do Igy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jenže stejně musím, kolegyně má narozeniny, tak musím dojít koupit nějakou ňamku :-D
Odpovědět
tak Ty to máš do města docela kousíček ;-) koukala jsem, že v té cukrárně na rohu mají nabídku ze zeleninového baru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zpět, nakonec jsem nikam nešla - kantýna to pojistila :-)
Odpovědět
to je dobrý, já chci taky kantýnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no představ si, začali tady vařit 7 jídel - i dietní např saláty s kuř. masem, i smažený, např. smažák, květák a tak... to jsem čučela... já jsem si koupila vodu na cvíčo a kuřecí řízek :-D
Odpovědět
Tak to je dobrý, já chci taky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?