Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Taky už se těším až si dám něco dobrého :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky to jo - já jsem říkala manželovi, že jdu s Vámi do Řecký a smál se, že už mě vidí jak si objednávám "řecký salát a tzaziky" :-D :-D to jsme totiž jedli každý den v Řecku :-D :-D
Odpovědět
Já se musím krotit a dát si něco "normálního" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no steak bez přílohy :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky mažu na FÚ a potom na MM - za chvilku jsem zpět ;-)
Odpovědět
Luci, tak to určitě :-D
Odpovědět
Ty jo holky salát je příloha pamatujte dneska jdeme na masíčko:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak jsem zpět - to byl porod... jasně na masíčko se salátkem :-D
Odpovědět
Luci, to byla rychlost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no na FÚ jsem byla asi 30 vteřin a na magistrátu jsem seděla půl hodiny a měla jsem vyřízeno za 5 minut 8-(
Odpovědět
To je normální, čekáš jakou dobu a pak si venku tak rychle.
Odpovědět
Profilova fotka
jéééžiš mě to tady tak nebaví :-S
Odpovědět
Článek se načítá
mě taky ne, už aby byl zase víkend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, já jdu v pátek na zkoušku z účta, takže máš pravdu, už aby byl víkend :-D i když včera jsme jen leželi - nic se nám nechtělo a mě ještě není 100 % dobře :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no prostě jsme včera hnili :-D
Odpovědět
My jsme o víkendu taky nic nedělali, jen jsme se byli projít a tak. Tak snad Ti bude brzo líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo v sobotu to bylo bájo, byli jsme na zahradě, pak jsme jeli nakoupit... ale včera?... katastrofa :-S ... no rýma už je na ústupu, kašel taky, ale právě jsem dostala své dny, takže je mi blaženě 8-(
Odpovědět
Já byla včera u našich pro svíčkovou, takže jsem si udělala takový menší výlet, ale to počasí byla vážně katastrofa :-D Tak to věřím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jůůů svíčková... já dělala rajskou... pak jsem si s přestávkama četla a spala :-D
Odpovědět
Já taky vařila - vepřové na houbách, ale ještě jsem si zajela pro svíčkovou :-D Takže máme navařeno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mám novou registraci na icq, tak jsem si tě dala do autorizace - aby ses nelekla ;-)
Odpovědět
Jasně, já na to večer číhnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu něco dělat, přišly odpory, tak to napráskám do PC :-|
Odpovědět
Holky v kolik hodin budete v Akropolisu? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, Vás které máte svatbu na zámku Hluboká nad Vltavou. Budete mít vlastní hudbu na obřad? Pokud ano, musí mít ty písničky nějakou určitou délku nebo jim napíšu seznam, na co která píseň je a oni to budou přepínat? Ještě jedna věc, může to být mp3? Moc děkuji a omlouvám se za hloupé otázky :-)
Odpovědět
Ahojky terka23, my měli na obřad vlastní hudbu na CD a myslím, že byla dokonce ve formátu MP3 :-) Písničky byly seřazené za sebou a první hrála na příchod, potom dvě na obřad a čtvrtá byla na odchod.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko 8-)
Odpovědět
Dobré, dobré :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem jak po opici :-D
Odpovědět
Jak to? :-D Mně je po dlouhé době takhle po ránu úžasně, jen to vstávání mi teď po změně času dělá problém :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?