Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
muzes me simono vysvetlit jak jsem shodila celou CR?
Odpovědět
Profilova fotka
simi -- to že tu lhala a dělala z nás debili je to co mě sere nejvíc,,,, to i Helenka si stála za svýma názorama a z jejích fotek je vidět, že ta svatba za to stála,,,
Odpovědět
tak se na sebe v té TV podívej, ježiši ty ani nevím co jsi říkala :-D a nereaguj už na mě, končím ;-)
Odpovědět
romi v cem jsem lhala a delal az vas debili? aspon jeden konkretni pripad prosim
Odpovědět
simono tys me zacala vypisovat nechutnosti po ICQ, ja ne
Odpovědět
Mne by tedy zajímalo, čím Gábina shodila ČR také, já tam nic takového nepostřehla :D..........tady už se trošku přehání, na svatbě jsem sice nebyla, ale pořad jsem viděla. ČR shazuje a v minulosti shodila spousta lidí, ale proboha Gábina v pořadu o svatbách, který uvidí pár lidí? Nepřehánějme tu, to už fakt zavání slepým fanatismem :-p .
Odpovědět
lollia: vis ja nejak nejsem schopna se ani dozvedet jednu jeidnou vec ve ktere jsemlhala, nikdo me na to neni schopen odpovedet
Odpovědět
:-D fakt je to tu k smííchu :-D
Odpovědět
Mitote, ty stejně vše popřeš jako např.kapelu :-N u nás je takovej zvyk, že se čeká do večera na zábavu :-D hrůzaq, už to nebudu komentovat, nemá to cenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gábi - všechny tovje předchozí příspěvky už z dřívějška jsou nadřazené, nechtěla bys kapelu za 5 000,- protože je to moc obyč, svíčková za 90,- je taky obyč., prstýnky za 6000,- jsou taky obyč. , oblek za 5000,- je taky obyč,,, já nevím,ale prostě všechno je obyč, promiň,ale vůbec by mi nevadilo, kdybych si brala Lukáše v obleku od Vietnamců,, mají je stejně tak pěkné jako od Versaceho,,,, už es mi na to vůbec nechce reagovat,,,,
Odpovědět
simono to jsem nerekla pockej ja naopak o svickove za 150Kc rikala ze je draha...o obleku jsem nemluvila... ae to porad eni nic v cem bych lhala, tkaze v cem romi?
Odpovědět
Profilova fotka
Jáj tak som si tu prečítala diskusiu a pozrela včerajší diel svadby v divadle, s Gábinou sme si písali v inej téme, mala som svadbu chvílu pred ňou. Už vtedy sa chválila že to bude v telke. No Gábi, radšej keby to nebolo, lebo si si narobila viac nepriatelov než priatelov... podla mňa tie 3 slovenky hodnotili celkom spravodlivo, viem o čom píšem som slovenka no svadbu som mala v čechách. Pripravili sme tradičnú slovenskú svadbu so slovenskými zvykmi a možem vám povedať že manželova česká rodina pozerala na to ako puci :-D vy češi proste tieto zvyky nemáte a nepoznáte. Aj na našej svadbe zábavu rozprúdila a držala moja rodina, manželova časť boli tiež taký suchári tancovali minimálne ale to je ich vec nie? Takže baby, ak pre Gábinu bolo toto splnenie jej sna tak jej to preboha neberte, každý nie je tak horkokrvný. Že platili alkohol? No je to každého vec, už som to počula, ale na našej svadbe sme mali všetko možné od výmyslu sveta, pokúpili sme to v Makre a dožrali sa z toho ako dogy ešte nám aj do dnešného dňa zostalo :-D Podla mňa bola Gábinina svadba príliš upjatá, snobácka, suchá, ale bola podla jej predstáv. Nemá význam ju tu urážať. Naozaj škoda že tam nie je vybraná ešte jedna češka aby bolo vidieť aj iné české svadby, lebo táto podla mňa nebola podla českých zvykov, aj češi sa vedia zabávať ale záleží od každého nie? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, vás je fakt zábava číst, nejlepší je, jak děláte ze svateb světové události číslo jedna :-D Gábi, ty si připusť, že nejsi zrovna miss sympatie, za tvoji touhu po dokonalosti ti nikdo tleskat nebude, protože na svatbách jde především o emoce. Navíc jsi opravdu výstřední, nikdy nezapomenu na fotku v tvém albu s názvem "miláčkovy slipy". Taky ses ráda navážela do ostatních (např. v diskuzi jiné svatby). Simčo a spol.: nechte té nenávisti, udělají se vám ošklivé vrásky. Berte to spíš jako srandu, vždyť to členka vaší diskuze dotáhla až do televize, kdo by se toho nadál :-D. Za poškození ČR to k arbitráži fakt dávat nemusíte, ve vašem malém světě je to možná velká událost, ale čeští diplomati s tímto faux pas moc práce mít nebudou, až to budou žehlit.
Odpovědět
spectra: ale taky tam zaznelo ze je to netradicni svatba... a lide se bavili jak sami chteli, proc bych je mela nutit tancovat nebo delat masinku?
Odpovědět
Profilova fotka
spetra - naprosto s tebou souhlasím,,,, škoda, jak píšeš, že tam nebyla ještě jedna česká svatba, bo věřím tomu, že na většině českých svateb to žije stejně tak jako na těch vašich slovenských :)))
Odpovědět
Profilova fotka
adazbrna -- ty vrásky budou spíš ze smíchu
Odpovědět
ado chces rici ze nase svatba byla bez emoci? co je spatneho na tom ze jsem vystredni?
Odpovědět
Nebyla bez emocí, ale ty emoce z toho nestříkaly, jak se na správný televizní pořad a svatební web sluší. Podívej se na všechny ty reality show, největším tahákem jsou slzy, děti z dětského domova, sirotci, happy endy apod. na beremese je zase záplava romantiky, mnohdy i kýče, přehlídka svatebních videí a fotek od těch nej fotografů. Tvoje svatba měla hodnotu pro tebe, ale jít s kůži na tento trh, to je prostě sebevražda. Vůbec ta myšlenka nechat si svoje soukromé drahocenné momenty hodnotit cizími lidmi, je prostě mimo.
Odpovědět
adazbrna: vis oni nam puvodne navykladali trochu jine veci a pak kdyz byl den D, bylo vse zase jinak...
Odpovědět
To chápu, že to pak muselo být pro vás rozčarování. Tady třeba hodně holek píše, jak by se na těch věcech okolo svatby nemělo šetřit a udělají ji ve velkém stylu se vší pozorností, ale když pak vidím, jak se někdo bral v úzkém kruhu rodiny bez spousty ozdob, předkrmů a nazdobených aut, říkám si, že na tom taky něco je. Prostě moc pozornosti taky škodí a vždycky se to dá zneužít.
Odpovědět
ado to ti neberu, nikdy jsem nerekl aze svatba ve 4 je spatna, jen ja proste chtela vsechny co mam rada u sebe aby si to taky uzili... jako rozcarovani to bylo uz den predtim ale couvnout se nedalo no...nicmene po natoceni jsem to uz radsi nikde moc nerikala a uz vubec ne kdy to bude, protoe me bylo jasno, ze z togo udelaj co s ejim bude hodit nejvic do kramku
Odpovědět
Profilova fotka
Gábi já si naopak myslím, že mladomanželia sú stredobodom pozornosti svadobného dňa a oni by mali byť tý, ktorý tú zábavu rozprúdia prvým novomanželským tancom, u vás bol až príliš neskoro. A keď už ste to robili do telky, prečo ste nemali pripravenú nejakú choreografiu niečo čo by váš tanec ozvláštnilo. Moj manžel nie je žiadny tanečník hoci tanečné na rozdiel odo mňa absolvoval (my tanečné na slovensku nemáme). Ale pripravili sme choreografiu ktorú zvládol na krásny slaďák a potom sme nadviazali pesničkou z pomády ktorá krásne rozprúdila zábavu :-D Nevidela som u vás, že by ťa vytancovali prítomný muži a manžela naopak prítomné dámy to je podla mňa velká škoda, lebo aj to dokáže zábavu pekne rozhýbať. Može to byť na valčík alebo polku.. zrovna mašinku si robiť nemusela ak to nie je tvoj štýl alebo ti to príde príliš ludové.. no my sme mali i mašinku a tuším 2-krát za večer pekne aj poza stoly aby sa pridali všetci čo vysedávali :-D
Odpovědět
spectra: my jsme to pripravovali i jsme meli domlueneho choreograf ala euz jsme to absolutne nestihli a mrzelo nas to...premysleli jsme i nad ohnostrojem ale ten tam v arealu nesel... vis co me treba co tam byli znami rikali ze byli spokojeni, proste nase rodiny jsou takove ze si radsi povidaji, a druzicky a vrstevnici tak pak vecer tancovali dost ve velkym ale to je videt jen na videu co mam od kameramanky, ze tam delali hovadiny, ale to uz tam bylo par lidi a ani televize tam nebyla, nicmene vsichni se zacali nejvic bavit az kdyz televize odesla... a ja a manzel jsme se treba cely vecer nezastavili, chteli jsme kazdeho pozdravit a popovidat si s nim a popit..to pro nas bylo to nejdulezitejsi
Odpovědět
Ach jo, holky, holky, já se vážně musím smát...:-D diskuze tady na beremku sleduju celkem pravidelně od tý doby, co jsme začali plánovat i tu naši vysněnou svatbu...našla jsem tu i nějakou tu inspiraci a měla jsem pocit, že mám s kým to plánování sdílet...i když teda musím uznat, že na sdílení mých snů a plánů se podílel nejvíc můj, tehdy přítel, teď už manžel...=) díky němu jsem ani neměla potřeba do vašich diskuzí přispívat a zapojovat se, nejsem ten typ, co má potřebu se takhle prezentovat, spíš jsme si to všechno řešili tak sami pro sebe...nicméně, teď mě nějak ta potřeba něco k tomu říct popadla...:-P :-D Gábinu znám pouze tady z příspěvků a z toho, jak se ona sama prezentovala a teď z toho pořadu, což může hooooodně zkreslovat...taky uznávám, že ne vždy jsem s ní (v duchu) souhlasila a její názory byly mnohdy až přemrštěný a extrémní, ale snažím se nehodnotit a nekritizovat člověka, kterého jsem víc nepoznala...říkala jsem si, že se holt každýmu líbí něco jinýho a neřešila jsem to...upřímně - my jsme s manželem celkem vysazení pro změnu na všechny ty stupidní tradice (přebalování mimina, poznávání lýtek, zadků, ...), soutěže, tomboly, travesti show (což se podle mýho na svatbu absolutně nehodí!!!) atd., ale jinak je mi docela jedno, kdo si to jak udělá na svý svatbě, nám šlo jen o tu naši...nikomu nebudu naopak vnucovat náš styl, nebudu nikoho ponižovat a sebe povyšovat...:-) Ale tohle pranýřování, co tady, holky, předvádíte směrem ke Gábině, to už je opravdu trošku moc...adazbrna má velkou pravdu - žijete si asi v hodně malým světě, když si myslíte, že tohle nějak "poškodilo" Českou republiku, haha...koukají na to jistě miliony lidí...:-P a mimochodem - máte opravdu "valné" mínění o inteligenci našich národů, pokud si myslíte, že budou do puntíku věřit tomu, co jim "telka" naservíruje...takže asi tak...nechte každýmu to jeho, Gábině a Lukášovi se to líbilo, tak jim to neberte...každýmu se zase nelíbí "vesnická ožíračka"...a nedělejte ze sebe uražený a podvedený - přece samy nevěříte tomu, že se z vás díky beremku staly kámošky na život a na smrt, který jsou k sobě naprosto upřímný?! To byste mě vážně rozesmály (ještě víc!)...:-D takže, já už končím, účelem nebylo někoho se zastat, ani jsem se do nikoho nechtěla navážet, jen jsem to ze sebe už potřebovala dostat! ;-) Howgh......
Odpovědět
Profilova fotka
holky je tady téma o této reality show, tak se přidejte do diskuze pokud chcete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mimochodem já si taky myslím, že moje svatba byla nejkrásnější :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jak tady bylo mrtvo, tak teď je tu teda extra živo :-D mitote si to teda chudák od vás pěkně schytala :-| určitě se na její svatbě najdou nějaké nedostatky, ale na které svatbě by se nenašly? ať tu nikdo netvrdí, že mu všechno vyšlo na 100%!!! my jsme měli domluvenýho DJ, kterej hraje po klubech už asi 10 let a ve finále mu prostě nešla zapojit aparatura, takže bylo taky mrtvý místo a nakonec jsme museli pouštět hudbu z noťasu - to kdybyste viděli v televizi, tak mě asi ukamenujete! A na dortu se nám roztekl marcipán, protože byl podchlazenej - je to vidět i na fotkách, proto jsou s tím dortem černobílý :-) a přesto se celej snědl a chutnal. jooo a panáky si taky u nás platili všichni sami a nikomu to teda divný nepřišlo, nejsem blázen abych dala desítky tisíc za tvrdej chlast, kterej s manželem nepijeme, a dívala se tam pak ještě na ožralý xichty.... fakt, že mitote tu psala třeba o tý kapele, jak nezazpívají falešnej tón apod., no tak to byly pěkný kecy, ale kdo z nás se někdy nedělal lepším než ve skutečnosti je? takže si taky šáhněte do svědomí, milé mladé paní...
Odpovědět
Profilova fotka
adazbrna: naprostej souhlas, kočko ;-)
Odpovědět
lenya79: pěkně! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
spetra --- smát se tu můžeš jak chceš, ale já tady na beremku našla velmi dobré kamarádky a jsem za to ráda,,,
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?