Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Lollia: tak vidíš a to tu jde,, nemáme to jen z TV, ale od lidí co tam byly :-)
Odpovědět
romano a podle tebe holky co chcou vyhrat libanky maji objektivni nazory v televizi?
Odpovědět
Nechápu spíš, že vám to stojí za takové reakce ;-) . Btw mezi námi, u nás byl po obědě také hluchá dvou-tříhodinová pauza, kdy jsme zmizeli na focení a než začalá hrát kapela. Asi si o tom hosté také mysleli své :D.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak nemyslím, že by všechno ty holky hanily,,, co si pamatuju, tak ti chválily výběr šatů, krom teda vršku, taky řekly, že jinou kytici by si k tobě ani neuměly představit,,, vlasy , závoj,, to všechno bylo ok,,,, ale myslím spíč tím to, že jsi z té svatby dělala něco víc, než to pak ve skutečnosti bylo,,, jako myslím úrovňově,, nebo jak bych to napsala,,,náplňově,,,, hodnotili i dobrý nápad na místo obřadu, to bylo ok, ale to že to bylo celé velmi tmavé, jak v divadle, tak na oslavě byl fakt,,,, ale každý si to udělal jak to chtěla a hotovo,, já už k tomu nemám víc co říct,,,,,
Odpovědět
holky, já krapet nechápu, co máte pořád s tím alkoholem. moc lidí, co měli na svatbě tvrdý, tedy neznám. za 1. ne každý si může dovolit platit drahý panáky whisky apod a za 2. se tvrdý alkohol většinou eliminuje jednoduše z důvodu, aby se mu lidi neopili a případně neporvali, poblili apod :-D jo a my taky měli po obědě focení. a co? taky jsem sem tam četla tuto diskuzi a je fakt, že mitote má poněkud zvlláštní styl a přístup k lidem. to ať si ale obrázek udělá každý sám. fakt si ale nemyslím, že handrkovat se tu jak trhovkyně je nějak moc na úrovni :-p :-D by to tu měli brzy zavřít :-p
Odpovědět
romi pokud vim kazdy ma svatbu jakou povazuje za nejlepsi, pak nechapu proc tu do me najizdite jak byla otresna? navic je pekne to soudit dle televize...
Odpovědět
Profilova fotka
lolia - to jsem tu taky psala, že vzhledem k tomu, že na slovenku se dělají obřady až později ,tak ta mrtvá doba se jim podstatně zkracuje, taky jsme se byli fotily a odváželi auta,,, a myslím, že po obědě by asi ani nikdo neměl chuť tancovat, jak byli přežraní :)))) ale nemyslím, si že by se tam někdo vyloženě nudil,, spíš se s tím tak nějak počítalo, že hudba přijede po páté,,, ale zase my měli oběd až v půl třetí,, takže ono to tak pěkně navazovalo,,,,
Odpovědět
Mitote: je zajímavý, že druhou svatbu hodnotili úplně jinak :-D Lollia: asi ano, protože jsme dost dlouho psolaochaly, jak zde zmiňovaná bude mít vše nej a nakonec jsem nic horšího neviděla a neslyšela :-N A nechtěla bych být na svatbě, kde bude tři hodiny né-li celý odpoledne nuda, sedět a houby, to bych se asi sbalila a jela dom, stačí vymyslet najákou zábavu, když není po ruce kapela, hodinu bych ještě snesla, ale jako celý odpoledne je mooooc a to ej stejně jedno, pro ní bylo hlavní, že mají číšníci bílý rukavičky a nic víc :-D
Odpovědět
simono a ty co delali vasi hoste kdyz jste se fotili? myslis ze vsichni se u nas nudili?
Odpovědět
Profilova fotka
pipa -- nevím proč by to tu měli zavírat,,, je to obecná diskuse a můžeme si tu snad psát co chceme,,není to jen určité téma a kdo nechce ať sem nechodí,,,,
Odpovědět
Romi - dobrá hodina obřadu, my měli obřad v 11:00 a je fakt, že znovu bych to asi dopoledne nedávala ... přeci jen se lidé více vyspí a den je více nadupaný :). Pipa - já vždy byla na svatbě, kde tvrdý byl, ale byly to svatby, kde si alkohol kupovali novomanželé sami - například svatba v sále. My tvrdý měli, ale počítali jsme s tím od začátku. Nechtěli jsme, aby hosté platili, stopka byla pouze na Redbully a cigarety.
Odpovědět
Profilova fotka
končím tu :)))) mrknem ještě nazbytek svateb a uvidíme :)))
Odpovědět
Článek se načítá
lollia tak u nas to zase bylo tak ze kazdy mohl vse kolik hrdlo raci krom tvrdeho alkoholu
Odpovědět
romca, zkus si přečíst pravidla ;-)
Odpovědět
Naši hosté měli o zábavu postaráno, měly jsme na to lidi, když jsme tam nebyly, ale my na hostině byly furt :-D
Odpovědět
mitote - proč ne, záleží na každém, jak to pojme :). Mně by to z hlediska hostitelky nevyhovovalo, ale když bych na takové svatbě byla jako host, nepřekvapilo by mne to. Btw vlastně na jedné svatbě, kde jsme byli, byl zase tvrdý omezen na rum, fernet, vodku :)
Odpovědět
ježiši, tak proč sem pipa lezeš, když ti to vadí??????????????
Odpovědět
my taky na hostine byly furt... jen jsme se pak na hodinu sli fotit, jinak jsme tam byli porad...nekteri chystal cojsme tma nebyli vyzdobu zahradky, jini se byli projit, starsi o brlich posedavali a povidali si
Odpovědět
Profilova fotka
lolia -- jj, s tím tvrdým se to dá řešit různě, třeba určit hranici na cenu za panáka, aby se vyhnulo těm drahým vizourům, nebo po stolech rozázet flašky toho,co se nejvíc pije a pokud chce někdo něco jiného , tak ať si to zapaltí,, to je ok,,, jinak my měly obřad ve 12 - to bylo do 12.45 - pak hodiina focení na zámku, a oběd v půl třetí, to bolo necelou hodinku, pak hodinku focení venku a po páté hudba, ,,, je fakt, že hudba mohla přijet klidně o něco dřív, ale ono se to dá těžko odhadnout,,,, a naše největší trapas,, jak říkali na Markíze, že by se neodpustilo, kdybyse nekrájel dort,, tak to by nás asi hooodně pomluvili, bo my na něj zapomněli,, bylo hroznůý horko, tak jsme ho po obědě hodili do sklepa do chladna , že se nakrojí později a vzpoměli si na něj večer v deset,, no tak byl ke snídani a rozdal se domů hostům
Odpovědět
mitote tak nějak. co jsem zažila, tak tvrdý alkohol vůbec na baru nebo bufetovém pultu nebyl. my ho taky neměli. platili jsme si svatbu sami a kdyby se lidičky rozpili na drahých tvrdých panácích...to teda nevím, z čeho bychom to utáhli :-D my to měli tak. a jestli byla 100% zábava? nebyla. to si myslím, že je taky hodně o lidech, jakou zrovna mají náladu se bavit. a přeci nebudu na vlastní svatbě pobíhat mezi lidmi, jestli se náhodou nebaví málo.. hlavně, že je dobře novomanželům a mají na svatbě lidičky, kteří oni mají rádi a jsou pro ně v tento den důležití. toť za mě ;-)
Odpovědět
ježíši ssimmikk ty jsi jak čertík z krabičky :-D
Odpovědět
romca. .... my dort také nerozkrájeli a to byl takový krasavec :-D , oni ho po hostině uklidili a my na něj zapomněli, protože na stole bylo neuvěřitelné kvantum sladkého.
Odpovědět
Profilova fotka
pipa - tak já myslím, že na svatbě mitote, zase až tak o peníze nešlo,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
lolia-- uff ,,, tak to jsem ráda, že jsem nebyli jediný , kdo na dort zapomněl :)))) jsem si říkala, jaká je to tragédie, ale když jsem tak o tom pak mluvila s hostama, tak si toho snad ani nidko nevšiml, bo na stolech bylo i jiný cukroví,,, a taky jsme měli krásný dortík,, teda aspoˇn mě se mooc líbil
Odpovědět
romca, ssi nee ;-) co jsem tak pochytila, byla to hodně drahá svatba ;-) já si myslím, že každá svatba je krásná. protože je o lásce. a hlavně, že jsou spokojení ti dva nejdůležitejší :-)
Odpovědět
Holky, hrajete to pěkně do autu, ale to je každýho věc, myslím si o tom svoje, nechtěla bych takovou svatbu zažít ani zadarmo,natož za takový prachy, ale nejvíc mě sere, že tím shodila celý ČR a lhala tady :-|
Odpovědět
pipa u me asi o to nejde vis, u me jde o to ze jsem nemela tvrdy, ze tam byla nuda, proste vsechno bylo spatne a byla to nejhorsi svatba vis...
Odpovědět
Mitote: přečti si tady celou diskuzi a pak to co bylo a pak mluv, se protiřečíš
Odpovědět
mitote a pro tebe byla krásná a povedená?
Odpovědět
a končím, ty mi za to nestojíš :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?