Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Luci,,, chci vidět nějaku fotečku,, aspoň jednu
Odpovědět
Profilova fotka
a moc gratuluju, je fajn, že se vám svatba vyvedla a že jste si ji užili
Odpovědět
romca: Fotečky budou, ale asi později...jsem se ještě ani pořádně neprobudila :-D Jinak děkuji za gratulaci a dáreček, který jste mi poslali...určitě se hodí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: Včera jsme zjistili, že tady máme wifi :-)
Odpovědět
gabrin: a to te nestresuje ponekud malo casu?
Odpovědět
holky dala jsem do alba pár fotek, ale asi jste je vesměs už viděly na facebooku ;-)
Odpovědět
angebit jj videly nadherna princezna
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: právěže ne. A to ještě ani nemám vybraný šaty!!!!!!! Ale když sem budu chodit častějc, třeba to pomůže a stresovat mě to začne.
Odpovědět
gabrin: ty nemas saty? 4 tydny pred svatbou? ty vole vzdyt uz nikde mit ninebudou :-/
Odpovědět
takze zitrejsi program: objednat se na predsvatebni kosmetiku objednat se na predsvatebni pedikuru objednat se na zkousku liceni predat latku na saty druzickam + domluvit podrobnosti ohledne satu pro druzicky nechat upravit zasnubni prstynek domluvit ridice a auta na rozvozy dohodnout auto pro nevestu dohodnout zpev na obradu udelat playlist na obrad
Odpovědět
Ahoj holky, tak dnes je nepracovní den, že se nikdo nehlásí z práce? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko holkyyy tak já jsem sice v práci, ale uplně KO :-( bacil se mě drží jak sviňa a ne a ne pustit. Ani slivovička nepomohla a nějaký prášky, na ty už je imunní...chjooooo Kači, ahoooooj....no to je dobré..a jak se máte, co pořád děláte, co vejlety, jezdíte někam?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky,, zdravím z práce,,, jujky,, bych spala
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, simi: právě že makáme jak o život ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím pomoc, pošlete mi kontakty na koláčky, třeba přes IP. P.Buchtová jaksi zapoměla, že máme svatbu ve čtvrtek a může mi je udělat až na čtvrtek, ale to už bych je nestihla vyzvednout. Tak teď vůbec nevím kdo mi je udělá :-(
Odpovědět
Ahojky holky, zdravím Vás ze svatebky.....dneska jsme přijeli a je to tu bomba, tak jsem nadšená :-) Manžel mě pořád opečovává a hrdě nosí prstýnek, tak jsem šťastná jako blecha..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, y měli koláčky domácí, takže ti bohužel nepomůž :-( Hvezdi, kdepak jste na svatebce? Moc si to tam užijte ;-)
Odpovědět
peti: my mame taky domaci :-/
Odpovědět
Profilova fotka
peti: Koukám, že vám bude svatbu taky fotit Simča Smrčková, tak mi pak musíš poreferovat jeké to bylo!!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,,, tak zdravím opět z domova,, jdu zase až na odpoledne,,, Peti -- my měli koláčky od jedné paní z Olešnice,, ale to máš asi z ruky ,, navíc jsme je museli objednávatvíc jak půl roku dopředu,,,, :(
Odpovědět
Ahoj holky :-) to je teda počasí, chjo a takhle má pršet do půlky září ]-( Peti: tak to teda je dobrý s těma koláčkama, já ti teda nepomůžu, protože jsme je měly od pí Buchtové, ale nemůže ti pro ně někdo ráno ve čtvrtek zajet třeba v 8hod.? Že by jsi zaúkolovala svědka nebo někoho? Takhle před svatbou těžko někoho seženeš :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Simi,,, ono sice prší ale je dusno jako prase,,, já právě dorazila so práce a jsem teda úplně vyřízená
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, konečně jsem si včera koupila samodržky, dneska se podívám po nějakým pěkným svatebním prádle a hlavně jsem zažádala o povolení parkování limuzíny před kostelem na chodníku :-) ještě musím zajít na MMB žádat o povolení vjezdu před kostel a tam je dost protivná baba, tak snad ji nezabiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani -- babku zahrabej,,, :) chci ještě vidět nějaký fotky Hvezdicky,,,,
Odpovědět
cau lidi, taky zdravim z prace, taky uz fofrujem pomalu ale jiste, dnes si vyzvedbu svatebni satulky z cistirny a jedo koupit male krabicky na vysluzky, nakonec je naplnime jenkolackama od dedecka lukasovyho dedy :-D jinak mam za tyden a neoc zkousku a nedavam to, bud rpacem, neb svatba, neni kdy se ucit
Odpovědět
ahojík holky, teda to odpočívání je náročný :-D :-D Za chvilku jdeme zase do bázenu a dnešní výlet mě celkem zmohl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, právě že ona by je měla hotový až od 12hod, a to nevím koho bych tam poslala když máme o půl jedný obřad :-. No zkusím se pozeptat v nějakých pekárnách, snad něco vyjde. pejsánek:Jania odkud máš ty koláčky?
Odpovědět
Peti, já myslela, že by je měla už ráno, pokud až v poledne, tak to je jasný, že to je pozdě, o nikom nevím, ale zkusím se ti optat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, mě bude dělat koláčky paní Feitová z Popůvek.
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky,, je tu jeěště vůbec někdo???? dnes to vypadá na krásnej den,,,, ale zase si ho neužiju,, zase do večera v práci,,,,
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?