Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ve spolek :-)
Odpovědět
taky zdravvim z prace dnes se jde pro saticky na prevleceni tak se tesim :-) a pak shanet latku :-/
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) tak včerejší pohovor byl vážně zajímavý... takovej trapas :-D Jediný, s čím jsem neměla problém byl IQ test a skupinový úkol. Ale tolik vlezprdelek pohromadě jsem dlouho neviděla... mitote: v tom Kr.poli jsou ty látky dvoje... jeden obchod větší, kde mají i záclony atd a pak takový malý, kde mají převážně na spol.šaty. Ale nevím, jak je to tam cenově. Oba jsou na Palacké...
Odpovědět
lutsousek: nikdo mi nic nepotvrdil :-/ dojdes ty a muz?
Odpovědět
lutsousek: a nevvis kde na palackeho? no pry nejdrazsi je ten na behounske :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no zatím to vypadá, že dojdeme. Pokud nebudeme na dovolené... máme jet buď teď v sobotu na Mallorku nebo v září do Egypta, tak nevím no... A ty látky jsou na zastávce Jungmanova, kousek od těch kravat Assante. Ale fakt nevím, jak cenově. :-|
Odpovědět
Dobré ranko holky, tak já si dneska jdu pro šatičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: kdy se rozhodnete, na jakou dovolenou pojedete? :-D hvězdi: je to fajn pocit, že jo ;-)
Odpovědět
ja jdu dnes taky pro saticky,ale na prevleceni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni: :-D :-D :-D to bych taky ráda věděla! U nás je to s těma dovolenýma dost složitý...F. nemůže odjet na víc jak týden a taky si nemůžeme vybrat a koupit dovolenou předem, takže musíme jet fakt až na poslední chvíli. No a já jsem váha váhavá, takže se nemůžu rozhodnout, kam bych radši ty peníze investovala. My jsme dvojka prostě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hvezdi - v kolik máš tu svatbu?
Odpovědět
Článek se načítá
ahojík holky, tak šatky mi už vysí u babičky na skříni...;-) lenieka : Leni ještě to tak nepociťuju...není čas, ale v sobotu to na mě dolehne :-D romca: Romi v pravé poledne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: :-D hm tak to má blbý, že dopředu neví. Ale hlavně, že někam nakonec odjedete ;-) Z nerozhodnosti si nic nedělej, my vybírali svatebku přes 2 měsíce :-D A to jsme si říkali, jak to bude super, když nebudeme kupovat last a budeme si moct vybrat. Jenže ono to bylo naopak horší, když jsme si mohli vybrat cokoliv :-D
Odpovědět
holky tak zelena latka na saty v brne asi neexistuje nebo ja nevim :-/ uz mam vse obehly, zbyvaji mi poslednni dva, nasla jsem jen jednu ale pekne mastnou :-/
Odpovědět
holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, mam latku :-D teda obehal jsem vse, pak jsem byla vyzvednou saty u Gabiny Paralove (vecer nafotim) tak jsem se zeptala na latky a poslali me na starou osadu nejaky Biltex, no reknu vam raj :-D a dokonce stala jen 160 za metr coz jeparadni cena a ma i lykru a je to presne ma milovan azelena :-D tak od pondeli se sije :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Super, to je skvělý kup :-) holky, musím se pochlubit, mám parádní překvapení pro ženicha, jen se mu nesmím prokecnout :-D Holky, co s nima chodím do zumby včetně cvičitelky mi přijdou nejenom popřát na svatbu, ale budem před kostelem po obřadu včetně mě tancovat na Waka Waka od Shakiry, tak si nesmím zapomenout kecky, páč v podpatcích bych se zabila :-) Myslím, že bude hodně překvapený. Ještě bude překvapení od skautů zase pro mě, tak jsem zvědavá, co vymyslí...
Odpovědět
pejsanek: parada, prijdete i k nam? :D holky ja nasla paradni vec, chc do toho jit, nechcete taky nekdo? cim nas bude vic tim to bude levneji :-D http://www.lucisphotography.com/2010/...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: K Tobě to nestihnem, my máme svatbu ve 12 hod :-D
Odpovědět
ja v 11h, ocekavam vas v 11.30 :-D hele ty bys do toho foceni nesla? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
v 11.30 si budu dávat posledního svobodnýho panáka ve své oblíbené restauraci, takže to bohužel nestíhám :-) No nevím, já se vůbec nerada fotím....asi spíš ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se dneska dozvěděla, že na Slavkově budou dělat zhruba o půlku obřadů míň. Paní co tam byla odchází a bude tam teď někdo jinej, a termíny prý budou pravděpodobně škrtat:( Takže je prý možné že z měsíce se tam bude oddávat třeba jen dva týdny :((( Takže se Vám klidně může stát, že vás tam v ten daný termín prostě neoddají....
Odpovědět
carrynka: V Lysicích to tak dělají normálně, že tam oddávají jen dvě soboty v měsíci.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud vím tak ve Slavkově doteď oddávali každý víkend, pokud byl zájem... :( No jen doufám, že v našem termínu se oddávat bude jinak nevím :(
Odpovědět
carrynka : My chtěli 14.8, ale bohužel tam v ten termín neoddávali :-(
Odpovědět
tak tady jsou saticky na prevleceni :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
mitote : Ony nejsou zelené??? Nebo špatně vidím :-D
Odpovědět
jsou bile :-D a mely byt bile, ja prave zelene nechtela
Odpovědět
mitote: Aha, tak to jsem nějak nepostřehla :-D :-D
Odpovědět
zelene budou druzicky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?