Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Leni, vše nej, nej, nej k narozeninám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojek hoky.... Leni, tak tedy všechno nej k narozkám :-) A jinak my máme výročí zase dneska 8-) 8-) tak jdem na pizzu a prej si uděláme hezkej večír :-)
Odpovědět
Profilova fotka
niikka - takže krásný večír, jo?, no však si ho zasloužíte po té době, co jste od sebe,,, šla vám v práci elektrika???
Odpovědět
ahojky holky, tak jsem tu..taky vás bolí tak hlava? Mě už 3dny v kuse i v noci...to je děs :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mě bolela od pondělí, ale teď už je to OK
Odpovědět
Profilova fotka
Romi: šla...máme čekat výpadky? že bych šla dřív domů? :-D Hvezdicka: hlava ne...ale už mám dva dny nateklou nohu a bolí to jak čert :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nikkaa - no teď už ne,ale asi 45minut nešla elektřina v celým centru Brna,,, bouchlo prá něco v teplárnách,,,
Odpovědět
Já si říkám, že s tou hlavou už něco mám, protože mě bolí nonstop :-( To není ani možný, protože mě bolí i v noci a nemůžu spát :-( nika: No tchýně měla nateklou nohu a nemohla na to došlápnout a dnes s tím šla k Dr. a ten jí zjistil, že to má zlomené :-( takže bude marodit 2měsíce...to mě doma šlehne, když bude tak dlouho doma...chjo :-(
Odpovědět
nika: Leni, kdy si u tebe můžu vyzvednout tu pompadurku?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: tak to já stopro zlomené nemám :-) snad se to ztratí, protože po doktorech se mi faaakt nechce lítat. S tou hlavou to máš blbý...ale myslím, jestli to nemáš ze stresu teď před svatbou. Romi: aha....tak tady naštěstí všechno v poho
Odpovědět
nika: Leni, když se něco sere, tak fest...mě není dobře, tchýně pajdá o berlích...no super :-( Jsem zvědavá kdo se bude starat o hosty v sobotu, když ona je nepohliblivá :-(
Odpovědět
No, ale věřím, že někoho touto zprávou určitě potěším ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hvezdicka07: Já myslím, že to ještě není tak hrozný, že může být i hůř....
Odpovědět
gabrin : Jo taky si myslím ...
Odpovědět
Ahoj holky, ták změna dokonána, od včerejška mám tyrkysový nehtíky a na hlavě novou barvu s melírem a sestřih :-D
Odpovědět
chcete slyset jobovku? po pul roce co jsem si mejlovala s krejcovou a zila v domneni, ze sije druzickam saty, me dnes - mesic pred svatbou - napsala, ze ze zdravotnich duvodu objednavku rusi. Nevim jeslti se mam smat nebo brecet. Kdo me mesic pred svabtou usije ctvery saty?!?!?!?!?!?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, mám na Vás prosbu!Mohla by mě některá z Vás poradit, kde se dá půjčit ( Brno a blízké okolí ) několikapatový ( nejlépe 4 nebo 5 pater ), hranatý stojan na "minidortíčky" ? Moc předem děkuji za odpovědi.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,,, simi -- šup fotečky,, chce tě vidět!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
kessyc: my ho měli pujčený z cukrárny Pusinka v Brně....ale platí se tam vysoká kauce...5000,- Jinak, dobré ránko holky...tak jak bylo o víkendu :-) Simi...já chci vidět tu změnuuuuuu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, se mi dneska vůůůbec nechtělo do práce :-( Víkendík prima, byli jsme na grilovačce a jinak jsme odpočívali x-) Simi, tak už se nám ukaž ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno...tak koukám, že to tu žije :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,,,,,,, dnes to vypadá že bude krásně,,, zrovna snídám růžovky na kmíně, tak tu smrdím po celým patře
Odpovědět
Profilova fotka
romi: to si takhle po ránu děláš houby jo...to se ti chce? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neee,, mě je dovezli naši už udělané,, byly ztuhlé v sádle, takže jsem si to jen ohřála,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, no to se teda máš :-) My jsme byly s mamkou a tetkou v sobotu taky na houbách a růžovek hafo...naštěstí ale i nějakej ten pravák a sucháč..no a u nás jsou všichni vášniví houbaři, takže my teď posledních 14 dní nejíme snad nic jiného než houby...:-)
Odpovědět
Ahojky holky vůbec Vás dopoledne nestíhám a večer tu nejste, takže smůla... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Romi, už to moc nevypadá, že dnes bude krásně :-| Taky mám doma vášnivého houbaře, ale já na praženici moc nejsem, ale smažený to joo :-N Luci jak vrcholí přípravy?
Odpovědět
zdravim z prace, dnes bych teda spala :-/ ale mam tolik prace ze si ji snad vezmu i domu :-/ Jinak sehnala jsem svadlenu an saty na druzicky tak to bude ted frmol, spike je objednan kekadernici pred svatbou, koupila jsem si boty na prezuti a jsou tak nadherne a pohodlne zeje snad vezmu na cely den :-D jinak dosly me klicky s LOVE tak jsem to vcera zkousela jak to bude a vypada to nadherne...no a pozitri uz budu mit saticky na prevleceni, moc se tesim :-D jo a na svatebni noc jsem koupila boa, milacek po tom moc touzil :-D
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Ahojky Leni, ale jo jde to...nervy na pochodu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?