Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Romi páčko..já za chvíli frčím do města ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: ještě ti dám vědět...nejlepší by bylo, kdybys mi to dovezla a já to o víku nějak spíchla...co ty na to?
Odpovědět
nika: No taky možnost ;-) a vezmeš mi tu pompadurku, prosím?? Tak písni, kdy se mám zastavit ;-)
Odpovědět
Musím běžet, tak mějte hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dorazila do práce,,, a rozjížsí se nová kampaň,,, uff, to bude zase masakr a budu domů chodit úúplně vyš´tavená,, ,ale dnes máme 2 měsíce výročí svatby,,, :-D :-D :-D :-D takže večer asi zajdeme na pivko,,, nebo vínečko
Odpovědět
romca, nikaa: to zvladnem v praci, ja tu taky usinam a nevim jak vic predvadet praci a nepracovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no holky...musíme to nějak dát...já už mám v sobě dvojité kafé...ale nevím jestli mi pomohlo :-d
Odpovědět
ja jeste piju ledovou kavu ale trpim pekne teda, dnes me to totalne neba :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Gábi -- no aspoń to uteče, když je tolik práce,,, už se těším na večer na miláška
Odpovědět
romca: to jo no, jen to dnes nejak nejde :-D ale taky se tesim na muzicka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dnes máme to výročí,, to je sranda,,,
Odpovědět
Profilova fotka
romi: užijte si to..já si zase večer sama doma sednu k netu a budu se bavit tam...co jinýho taky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no jo, ty jsi celý týden večer sama doma, co ???
Odpovědět
Profilova fotka
jj...už 14 dní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
chudinko,,,
Odpovědět
Profilova fotka
ale dneska už na posled..:-) ale někdy to má i svoje výhody ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v kolik Kačka vyrážela do toho Norska???
Odpovědět
Ahoj holky, koukám, že jste dnes totálně vyšťavené........aspoň nejsem sama, bolí mě nohy, jak něco a šla bych nejraději spát :-N už jsem rezignovala i s vařením :-p včera jsem si byla pro řidičák, tak mám tu malinkou kartičku ]-( pak jsem zašlana pojišťtovnu přepsat pojistku na auto a mám i přepsanou elektřinu, že Romi :-D Dnes na vše dlabu, musím nabrat síly, večer jdu dělat nehty, zítra valím ke kadeřnici na změnu :-N a v sobotu odjíždím s malou na severní moravu ;-)
Odpovědět
simi: ty se mas :-) to ja premyslim ze bych zdrhla z prace o hodku drive, prosla se po meste, s mamcou na obed a pak hura domu do postylky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda olky, vy se máte,,, safráá
Odpovědět
Profilova fotka
Simi...proměna....jůůů...a jak :-) prozraď romi: vůbecnevím v kolik vyráželi...ale říkal tchán, že tam můžou jet i 3 dny :-N by mě kleplo
Odpovědět
Mitote a Romčo: v čem se tak mám??? Nemůžu si jít s M lehnout a včera usla až v jedenáct hodin, ráno už brouzdala po bytě, kdyby spala aspoň do 8hodin :-N Nikaa: nechám si zase hodit melír, jinou barvu a ještě víc na krátko, i to ostříhaný mi přijde dlouhý :-D čekala jsem až bude po svatbě, to jsme si to nechala zkrátit po ramena a teď půjdu ještě víc, změna je život a potřebuju aby se se mi vlasy zase trochu spravily, tak půjdou dolů :-N dřív jsme měla melír a krátký vlasy, dlouhý jsem si je nechala kvůli svatbě a co se M narodila, tak sjem nezvládla jít ke kadeřnici :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Simi...no taky se chystám na stříhání...zase si nechám ofču...kvůli svatbě jsem nemohla..ale jinak jen sestříhat....hlavně se nemůžu dokopat si tu palicu aspoň vobarvit :-N :-N
Odpovědět
Nikaa: no já mám barvu už trochu slezlou, nechtělo se mi barvit, tak mě to dokopalo se objednat ke kadeřnici ;-) snad to dopadne dle představ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ještě jsem nejela. Jedeme tak o pěti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau Kači-- tak hlavně si to krásně užijte, ať dobře dojedete a cestu přežijete,,,, hezkou dovču,,
Odpovědět
Profilova fotka
simi a ke které kadeřnici jdeš? kači: ahoooj...jak dlouho tam pojedete...a budeš teda řídit?
Odpovědět
Čau holky, tak mám po zkoušce, nákupu s tchýňulou a jsem totálně kaput z toho tepla :-D Odpoledne ještě jedeme zařizovat cukroví ;-)
Odpovědět
Kači, tak Ti přeji nádhernou svatebku a hlavně buďte s manžou na sebe opatrní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika: Nevím, asi tak 26 hodin. Taky podle toho, jestli třeba někde zastavíme na pár hodin na vyspání se. Máme tam dojet v sobotu. Řídit budu asi až ve Švédsku a Norsku, tam je totiž max. rychlost i na dálnici 90 nebo 80!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?