Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok, pokusím se dorazit na tu 4. Abyste mi mezitím třeba nepláchly na tu Veveří :-) lenieka: Leni, kdybych dorazila až po vašem možném přesunu, tak mi prosím napiš sms. Ju? Děkuju moc!!
Odpovědět
Profilova fotka
jj ve 4 tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Dneska nedorazím, ve čtvtek odjíždíme a mám velký nákup s tchýní, taky musím jít pro auto ke švagrovi a vyzvednout Romana ve 4 v práci. No mám to do Brna trochu z ruky, no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já dnes bohužel nedorazím. Ale těším se na příště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky....tak kdo teda dorazí?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, vypadá to jen na nás a Lucku?! O ostatních nevím, se tu neukázaly... To je morálka ]-( lutsousek: určitě :-)
Odpovědět
Ahojík holky nemám čas vás dočítat, ale nějak jsem vydedukovala, že je dneska srazík, ale chci se omluvit, že nepříjdu. Jsem mimo Brno a vracím se až večer, takže si to užíjte ;-) Páčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já nevím...nepřesuneme to teda? když nikdo nedorazí?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky o tom přemýšlím. Navíc já mám na 18.h. další sraz, takže bych s váma stejně moc nepobula... Minule se vás sešlo kolik?
Odpovědět
Profilova fotka
holky,,, mě picne,,, jak jsem měla teď 3 měsíce menses úplně skoro žádný asi jen 2 dny, tak te´d se mi to teda vynahradilo,, já teču jako potok,, to je hrůza,,, uffffff,, já nechííííííííííííííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
minule se nás sešlo hodně, nás bylo snad 10 nebo kolik,,, potřebuju ještě od někoho vybrat ty penízky,,,, ale to už je asi neuvidím,,
Odpovědět
Profilova fotka
romi, radost co....to bylo to bolení bříška o víku...se to hnalo už
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni -- jako, po těch 3 měsících je to dost šok teda,, jako to jsem už nezažila několik let toto,,, safrááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
romi, nezávidím :-( ten srazík teda co holky?
Odpovědět
ja dnes taky nedorazim, mame schuzku s projektantem ohledne domecku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi zabral Brufen,,,, takže???? pokud se ještě definitivně srázek nezrušil, tak bych došla,,, ale jsem v práci do čtyř, takže bych přišla tak ve čtvrt na pět
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak to tedy dnes vypadá??? romca: to je fajn, že je ti líp! Já mám tyhle stavy každý měsíc, co jsem vysadila prášky...
Odpovědět
Profilova fotka
kdo je pro, udělat srázek i v tak malém počtu? a kdo je pro to přesunout?
Odpovědět
Profilova fotka
já bych dneska šla... mám půjčený i to album pro vás... a Simča říkala, že taky přijde.
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek,,, ježíš neděs mě ,,, tak to je raději nikdy nevysadím
Odpovědět
Profilova fotka
romi, já vysadila teď a čekám co bude :-D Ok takže dneska si dáme takovej mini srázek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: tobě se to třeba vyhne :-)
Odpovědět
Ahoj holky Romco: jj, já ti dlužím ještě těch 42kč nebo kolik :-N neo jsme ti je dávala jak jsem byly na té zahrádce? Já už ani nevím a snad už nikomu nedlužím :-N Jinak teda nevím kde je to růže, ale vím kde je kounicova, akorát teda nevím zda dorazím v nějákou dobrou dobu, protože česká je rozkopaná a než dorazí manžel..........nechcete jít někam do města nebo blíž nádru?
Odpovědět
Profilova fotka
tak že by zase mamut? už tu dlouho nebyl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, mě je to jedno kam půjdeme, jen jsem do čtyř v práci,,, simi,, no na té zahrádce jsi mi korunky dávala, ale to bylo pro nzodiovou za dárky pro Lutsouska a Lenyu,,,, mě dlužíš ještě 43,- :):)
Odpovědět
Profilova fotka
takže kam mám teda za vámi dojít,,, brala bych někde poblíž drogerie :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ale v mamutovi se nedáme tataráček,,, ale klidně bych tam zašla
Odpovědět
Profilova fotka
mě je to taky fuk kam pujdem :-) když ne tataráček, tak si vyberem něco jiného nezdravého
Odpovědět
Holky mně je to jedno, pokud to bude někde za českou,tak akorát dorazím později, ale kvůli se to měnit nemusí, tak to nechejte na tu růži a já se tam dopravím ;-) Romi, prosím tě hned jak dojdu, tak mě prosím tě zkasíruj :-) ;-) nemám ráda, dkyž mám dluhy ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
simi -- neboj, to je v poho :):)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?