Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
nika: No vy si takhle užíváte jo??? No a mě necháte doma :-(
Odpovědět
nika: Si tam tu dámskou jízdu užíjte, děvčata ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No užíváme užíváme...
Odpovědět
nikaa666 : To věřím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nic
Odpovědět
nika: Co nic???
Odpovědět
cau, zdravim z dovolene z prahy :-D nesnazim se ani docitat, ani se nebudu vracet na predchozi stranku, nejaka dobra duse by me mohla strucn erici co se resi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,,,,,,
Odpovědět
Ahoj Romčo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne ;) Tady to o víkendu žilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím vdané paní a nevěsty :-) prý je v úterý další srazík?! Zatím to vypadá, že budu v Brně, tak mi dejte vědět, prosím, kde bude, abych vzala od našich ten fotosešit na ukázku!
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, bude v 16.h. a kde, to tu zatím nepadlo, nebo jsem to přehlídla :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky,,, no mělo by to být v Modré růži,,,ale je pořeba tam hodit rezervačku,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj prdelky! nika: Už jsem se zaregistrovala! 8-) Neptejte se kam, je to tajné, vy jedni mudlové ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka,, no nekecej, ty už jsi se zaregistrovala???? do pytle, to tě budu teda si následovat,, pošleš mi do IP odkaz, kde to najdu??? a kdy vyrízem za pokladem????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočenky, tady si někdo užíval víkend :-) No nám asi padle přítelův svědek, tak abysme už někoho sháněli, hlavně že už to mám natištěné na jmenovkách ]-( Jinak dnes jdem nacvičovat nějakou choreografii na první tanec, tak jsem zvědavá. lutsousek: Zase jste výletnili? Už jsem Luci domluvená s Evčou na tom dortu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek kočky kachorka: no supeeeer.....hned si nějakou ulov na dovči ;-) a pak vyrazíme na lov tady v Bk...noa jestli i Romča bude chtít...tak na zítra nachystám nějakou poblíž růže ;-)
Odpovědět
ten sraz je už zítra holky??
Odpovědět
Profilova fotka
angebot...jj zítra...můžeme tě čekat?
Odpovědět
nikaa666 : doufala jsem, že jo, ale mám toho v práci moc, protože jsou dovolený... ale srazíky jsou často, tak další mi snad vyjde, to už budu mít i profi fotky, tak se pak pochlubím :-)) A dneska konečně došel oddací list, jupíí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: tak snad ti to už příště vyjde :-)
Odpovědět
holky máte někdo zkušenost s bělením zubů? já ted zkouším domácí variantu, tak jsem zvědavá..
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno všem,,, drahouškové,,, já mám obavy, že se na dnešní srazík nedostavím,, od včera mám hlavu jak střep, vůbec žádný prášky mi nepomáhají,, uff,, a ještě jsem to dnes dostala, tak jsem úúúplně nepoužitelná,,,, a to mám doma bordel jak v tanku,,, ještě jsem nestihla vybalit věci z víkendu,, včera do večera v práci,, no hrůza
Odpovědět
Profilova fotka
romča: to je škoda :-( ať se ti brzy uleví... nikaa: takže platí ta Modrá růže? Na zahrádce? Dívala jsem se na mapu a je to na Kounicové vedle české spořitelny? Kdo všechno dnes vlastně jde? Nikaa, kachorka, lutsousek, já a ještě někdo?!
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) tak já se dneska ukážu, jen nevím, jestli to stihnu na 4.
Odpovědět
Profilova fotka
romi, já uklízela věci z víku taky až dneska ráno....se pořád nějak nemůžu dospat :-D No uvidíš jak ti bude odpolko...havně aby to polevilo ;-) lenieka: jj je ona, ale vůbec nevím, jestli to tam někdo zamlouval nebo tak...asi ne co. To risknem bez rezervačky?
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: já to tam vůbec neznám, tak nevím, jak to tam chodí... Ale na rezervačku je už stejně asi pozdě?!
Odpovědět
Profilova fotka
já tam taky nikdy nebyla... ale je to vedle parkovacího domu, že jo? Půjdeme teda tam a riskneme to?
Odpovědět
Profilova fotka
já bych to riskla...kdyžtak je to kousek na veveří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
domluveno :-) takže ve 4 tam :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?