Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
no tak ani jednu jsem nevidela....ja se toho bojim, nerada bych tam pak stala a cucela jak pako :-D
Odpovědět
Profilova fotka
třeba na belcredi mi to přišlo jak na běžícím pásu, že to prostě odříkal a bylo to,,, Nikku , Lutsouseka, Lenyu a ostatní jsem neviděla tak nemůžu soudit dál,,,
Odpovědět
romca: no to me prave vadi ze to bylo jak na bezicim pasu a kameramanka mi rikala ze treba p. Hruba ze stredu rika pokazde tu stejnou rec, ze ma napsanou jednu a tu rika vsem...no fuj :-D lutsousek mel dobrou rec ale to byl cirkevni obrad
Odpovědět
Profilova fotka
mitote,, no na tom belcredi říkal taky simči i Leni stejnou řeč :(
Odpovědět
romca: no to je tak k nasrani akorat, jako je to muj jediny den v zivote a nebudu posloucha tto co nekdo rika uz deset let na kazde svatbe
Odpovědět
tak jsme rozhodnuti, mame dva lidi kterym bychom rekli aby napsaly svatebni rec, my ji sami nebudem pred tim cis tat je to prekvapeni...a zakomponuje se do toho svatebni slib, nejaky kratky :-)
Odpovědět
Holky, my měli ůžasnou oddávající z Rosic a napsala nám řeč na míru x-) x-) Oko nezůstalo suché :-) :-)
Odpovědět
suki: to je parada :-)
Odpovědět
:-) jj fak nádhera
Odpovědět
Profilova fotka
suki: Gratuluji ke svatbě! Já si nevšimla že máš svatbu v Harmonii, byli jste spokojení?? To asi budem mít i stejnou oddávající :-)
Odpovědět
peti, děkuju. Byli jsme maximálně spokojení,víc to nejde x-) x-) x-) Vše dokonale připraené, perfektní služby x-)
Odpovědět
Dobré ranko holky :-) tak proslov se mi nejvíc zatím líbil ten Niky-Lenči. Byl tak nádhernej, že jsme s Kačkou řvali jak želovy ;-) Každý má něco do sebe, ale teda na Belcredi to bylo zajimavý :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobré ráno,,, tak opět v práci,, ach jo, raději bych šla někam k vodě,,, :(
Odpovědět
Ahojky Romčo ;-) No v práci se musíte péct, co?? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - no v práci máme klimu,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek holkyyyyy Kači a Suki moooc moooc gratulace, oběma vám to neskutečně slušelo :-) A kdo je další v pořadí? Jinak obřady jsou všudee krásný, jen jak říkaj holky, na tom Belcredy je to trochu odbívačka :-( To jsem vám říkala, že my byli jediná svatba v ten den u nás v Rájci? :-) A já se bála, že se tam budu mlátit s dalšíma nevěstama a oni prej dělali jen obřad pro nás...nikomu jinému :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Leni... tak to jste měli fajn, že jste byli jedniní,,, kdy se vracíte???? kdy uděláme srázek,,, no a myslím, že teď v sobotu je na řadě Efendy :)
Odpovědět
nikaa666 : No Leni proto to bylo takové luxusní a osobní :-D prostě parááááááááááááda :-D :-D Jo jo, v sobotu je Efendy ;-) Půjde někdo??
Odpovědět
Profilova fotka
přiletíme v sobotu dopoledne...takže to asi nestíhám :-( Ale srázek musíme dát co nejdřív :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - nop já asi nee, jedeme na víkend na ten mušov ...
Odpovědět
romca a nika: No nevadí...šla bych, ale nechce se mi tam jít samotné :-( Tak třeba se ještě někdo přidá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi a kam na mušov frčíte? Pod stan?
Odpovědět
Profilova fotka
nikkaa- jj, chcete jet s námi ? ..
Odpovědět
Profilova fotka
nikka --nám se tam hrozně líbí a já zbožňuju takový to poesávání u těch stánků, opalovačku, zmrzlinku, pitíčko, jídlo,,, juj m,, už se těším, anvíc je tam sposta atrakcí, ajko minigolf, paintball a tak,,, hvezdi - myslím, že pejsanek říkala že by na efendy šla
Odpovědět
Romi uvidím no ;-) No my jedeme ten další víkend na předsvatebku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, jj teď jsme na řadě my..budu ráda, když některá dorazíte ;-) romca13 ..my byli na Mušově včera a úplná bomba..a ta voda byla brutálně teplá..akorát hafo lidí na začátku, ale my vždycky jdeme k té druhé laguně a tak je to v poho..a kde je ten paintball?
Odpovědět
efendy.a: Ahojky Andri a v kolik hodin to vlastně máš??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
efendy.. jj, my jezdíme taky až tam dozadu jak jsou ty kolotoče a tak,,,, no ten paintball je jak je ta větší laguna tak mezi tou lagunou a už jezerem,, na t= cestě,, když bys chtěla tu lagunu obejít,,,
Odpovědět
Profilova fotka
efendy.a: Já určitě dojdu :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak já nevím co hledáte, ale mě teda bylo jedno co mi kdo bude říkat na svatbě,vůbec to neřeším a když jsem to poslouchala na videu, tak ok, jako mně ta klasika stejně přijde nejlepší, to že je to běžící pás na Belcredi to už tu někdo psal a je to každýho věc, mně to třeba nevadí, protože nevím proč bych se měla zdržovat v obřadní síni :-D každej si vybral místo dle svýho gusta a my jsme byly na Belcredi spokojení, navíc jsem potkala nevěsty a je to krásnej pocit ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?