Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Peti děkuju ;-) Už je mám konečně všechny :-D
Odpovědět
cau holky tak sjme bli v te returaci, no nevim no :-( jsou tam hodne clenite prostory :-( i kdyz treba zazemi pro kapelku luxusni...ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote --- no ještě pořád máte čas,, uvidíš, jestli se naskytne něco jiného
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - v kolik zítra budete v tom Blansku???
Odpovědět
romca: me uz nic nenapada :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote- a co sde ti zatím líbilo tak nejvíc???
Odpovědět
Nekonecno |-| |-| |-| ja nevim do boulevardu jsme se chteli podivta ale byl tam zrovna nejaka asi taky svatba ci co... boulevard je oranzovo modry a na zahradce kolem nas budou chidit lidi o divadla na premieru, cen yzustanu krom napoju tady to co jsme bli dnes je blba v tom ze zahradka je pres silnickoulicku a nvic je restaurce dispozicne udelana ze je jakoby po salonkach a na dve patra...ale ceny levnejsi a moravska chalupa je obsazena
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jaký to Kačka měla? Určitě byla taky krásná nevěsta:o) Kači, přeji Vám s manželem do společného života havně pořád hodně lásky, štěstí, peněz, kolik bude potřeba a min 2 děti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa666 ..Ahojky, simtě je potřeba mít do Turecka pas? Asi jo,že? :-| Sem ted zjistila,že se přitel vyprdl na zařízení nového a na svatbu by jsme taky chteli jet do Turecka..Na jakém místě jste?
Odpovědět
Ahojík holky Kačka byla nádherná....fotečky dodám zítra ;-)
Odpovědět
cau tak ja dnes delam karticky na vysluzky, uz jsou vytiskle, ale od tchyne rezacka je nejaka sikma - nebo mam sikmy ruce, tak si zitra musim pujcit od rodicu :-D jeste jdu udelar karticky na mandlicky.... jinak hazu do alba :-) ale vytiskle to vypada lepe http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Dobré ranko nevěstinky ;-) Tak kdo se chce mrknout na Kačku, tak ji mám na FB ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojek...no tak Kačka teda byla kočka...chjo...mě tak mrzí, že jsem ji nemohla vidět naživo :-(
Odpovědět
nika: Ahojky Leni, no Kačce to slušelo mooooc ;-) Chudák, ale teda takový pařák....
Odpovědět
Profilova fotka
Hvezdicka: no mi povídej...mě při obřadu tekly proudy potu po nohách :-D
Odpovědět
nika: A jak se máte Leni na svatebce??? Taky tam máte hic? :-) Včera se teda Kačka pekla fest :-D
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: no pas mít musíš no..ale oni ho dělaj i na rychlo, jen stojí hafec peněz. My jsme přímo v městě Alanya. Je to tu hotel na hotelu, ale my jsme na kraji města, takže tady máme docela klídek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, máme se tu super...pořád jen žereme :-D :-D
Odpovědět
Leni, tak to máte dobrý....mě v tom teple ani moc nechutná, takže bych tam ještě zhubla :-D
Odpovědět
Ahoj holky,jak se máte? My užmáme svatbičku úspěšně za sebou :-) :-) bylo to krásné,hlavně obřad byl neskutečně nádherný, dojemný a moc se povedl :-) :-) A měla nějaká z vás taky včera svatbičku? Jestli ano,tak moc moc gratuluji. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj prdelky! Děkuji všem za blahopřání, masáž ráda využiju. Jsem strašně unavená, ale byla to bomba!!! Máme fakt nejlepší kamarády na světě, byla tou šou za šou!!! V šatech jsem vydržela až do konce, přijeli jsme asi ve 3, mladí ještě totiž seděli na zahrádce. Fotky zatím nemám, jen ty od Hvezdicky... suki: Gratuluju novomanželko!!!! ;-)
Odpovědět
suki a kachorko gratuluji :-) a chci fotecky, suki uz hodila a je nadherna tak jeste ty, sup sup :-) jinak j dnes zkousel amandlicky http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Suki: Moc gratulu včera jsem si na Tebe vzpoměla...zrovna koukám na fotečky a byla jsi opravdu taky nádherná ;-)
Odpovědět
suki: moc gratuluji, měla jsi krásné vlásky, šaty, líčení, dort, všechno :-)) Můžu prosím dostat tip, kdo tě česal? je to přesně dle mých představ :-) díky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky,, tak jsem vysmažená zpátky v Brn+ě,, no na venkově u bazénkuteda bylo líp,, nu čož zítra se musí do práce,,, jinak teda Kachorka byla překrásná,, moc jim to s manžílkem slušelo,,, a na zámku byl úžasnej proslov,, fakt super, moc se mi to líbilo
Odpovědět
kachorka : velká gratulace, fotky jsou perfektní, moc vám to slušelo!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, přidala jsem fotky, které mám od Hvězdičky, víc jich zatím nemám... :-( Romča: Označila jsem tě na FB na fotce, doufám, že jsi to ty, je tam jen půlka člověka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kači -- myslíš, jak jdete od oltáře?? jj, tak to jsem já :)
Odpovědět
hele holky nepremysleli jste nekdo o tom ze byste si sami napsaly svatebni rec pro oddavajiciho neboze byste tim nekoho poverily? me se nejak zadne reci co jsem videla moc nelibily :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote .. no já nad tím teda nepřemýšlela,,, a hrozně se mi línil náš obřad a teď kachorky,,, ta řeč byla super,, myslím ,že na obou svatbách to všechno krásně vystihly, nebylo to zbytečně dlouhý, a hlavně to říkali od srdce
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?