Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
kachorka: super jsi moje krevni skupina :-D on desne rad zensky :-D
Odpovědět
Tak já holky utíkám vařit :-) nevíte někdo v kolik to má lenya na denisových sadech? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-D já nemohla z toho, jak před obřadem si příbuzenstvo muselo prohlížet prstýnky. Jsem jim říkala, ať je pak aspoň vyleští, ať nejsou na fotkách vidět obtisky.. Připravíme ti dortík s překvapením uvnitř :-D
Odpovědět
lenieka: no nazdar, to ja jsem sileny soukromik, ja uz rano premyslela zda je vzit ci ne pak jsem si rekla ze ne, pak ze stejne jest epujdu domu...beda jak je nekdo vytahne z krabicky a udela na ne upocenej obtisk hnaty :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, dneska je tak krásně...nedáme raději sraz někde na koupáku?:o) Mitote...hafana vezmi...miluju psy..se ti o něj klidně budu starat:o) Škoda, že ten můj je občas tak nespolečenskej, jinak bych ho vzala taky, ale bojím se, aby po tom tvým nevyjel ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já se tak těším, až si dám odpo tu jejich výýýbornou ledovou kávu se zmrzlinou a šlehačkou..mnamyyy...chodíme tam na ni každej rok několikrát přes léto s kámoškama a letos sem se tam ještě nedostala ;-(
Odpovědět
efendyy: muj je az moc spolecenskej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a já si dám ovocnej dortík,,, úplně na něm ujíždím,, a si si dám kafíčko a pak sangiu,, a přijdu domů zase namotaná,,,
Odpovědět
Profilova fotka
efenddy: ty jdeš dnes taky? No super ;-)
Odpovědět
jej ja nevim co si dam :-D asi nejaky napoj :-) nebo ledovy kaficko....jaaaaaaaaaaaj mnam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote-- já toho ovocnýho dortíku bych snědla celej plech,, ten je tak úžasnej,,,
Odpovědět
romca: ktery myslis? maji jich tam vic, takovej ten jak je tam mix ovoce? ja uvazuju docela nad zmrzkou :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote -- jj, ten mix ovoce,, měla jsem tam i ten s lesníma plodama,, nebo i jen s jahodama,,,, ale ten mix ( banán, jablko, rybíz, borůvky,,,,, ) je nejlepší,,,
Odpovědět
romca: no ja letos jedu na zmrzku jak jsem loni vubec nai roky pred tim tak ted mame doma porad krabice s Mrozem nebo Misou :-N :-p
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka ...jj jdu..jen příjdu o něco později, ptž končím ve čtyři...už se těším na čerstvou novomanželku:o) Nechceš vzít noťásek s fotkama? :-) mitote ...paráda..a jak ty vedra zvládá?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a nedělejte mě chuťe s těma zákuskama!! Sem se vrátila z obídku, kde se na mě smál mega velkej větrník, ale překonala sem svou žravost a koupila si jen ledový kaštany:o)) takže si tu ovocnou kostku možná taky ještě dám :-D
Odpovědět
holky dnes neni sef v praci , my se tu tak flakame a ja se taaaaaaaaaaaaaaak nudim :-D
Odpovědět
Teda holky, koukám, že se vás nudí víc, na chvílu dojdu asi s malou, ještě uvidím, nemám totiž hlídání a už teď se nudíme :-| tak zatím papapa, jdu do sprchy a umýt si vlasy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: Supeer :-) posílala jsem ti na fotky odkaz na mail :-) u sebe je stejně nemám. A některé jsem právě vložila sem do albíka a ostatní vám ukazovat nebudu, ptž nejsou probrané a asi by vás nudily. Sama mám co dělat se jimi prokousat... Ledový kaštany mňam, si je skoro každý týden kupuju po obídku ke kávičce x-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak mi zrovna napsala kadeřnice, že tu zítřejší zkoušku ruší :-( Mám přijít až 13. 7. :-(
Odpovědět
Nemáte někdo tip na kadeřnici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - to bohužel nemám
Odpovědět
Tak mně teď malá vytuhla u PC :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi - tak ji hoď od baťohu a dones do cukrárny :)
Odpovědět
jj batuzek zabalit, sup sup :-D holky ja jsem pako, ja jsem si cestu domu kouila pohadkovou knizku a jeste v saline jsem si tri pohadky precetla a prohlidla obrazky :-D
Odpovědět
Romi:bych ji neunesla ani tady na zastávku :-D za chvílu stejně snad vstane a já si aspoň odpočnu :-p ;-)
Odpovědět
simi: vem ji, ja ji zaplacnu pusu kopeckem zmrzky, to na ni funguje spolehlive :-D
Odpovědět
Mitote: tjn, dnes má jednu zmrzku povolenou, protože snědla oběd a ještě si přidala a snědla i tatínkovu porci, tak to má dovolený :-)
Odpovědět
ty jo to je machr :-D to nesnim ani ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi -- a co bude papat tatínek ???? :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?