Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peti - no ušlehám šlehačku, do toho přimíchám to pomazánkový máslo a cukr,,, no a střídám to s piškotama,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Romi, tak to jsem doma :-D ,mě bylo řečeno nešlehanou. To jsem mohla čekat jak dlouho chci na to ztuhnutí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peti - no jasný :-D :-D :-D to by ti nikdy nestuhlo,,,, :-D :-D :-D možná ti říkali našlehanou jen jste si blbě rozumněli,,, já jdu chrnět,, tak dobrou noc a zítra tu mrknu,,, jo jinak vás všechny zdraví Simča :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky nevěsty, tak jaká? Včera mi bylo zle jak jsme přijeli večer z Teska, tak jsem si šla lehnout a už jsem sem nelezla... Co nového?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,,, hvezdi-- já cu vidět ten účes....
Odpovědět
Romi není co k vidění :-( Kadeřnice mi psala, že to nemám brát jako zkoušku :-D Je to totiž otřesný a ani jí se to nelíbilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- tak ale všem jsi to ukázala a mě ne??? :-( tak co je to za kadeřnici, když ti tohle řekne??? co pak můžeš čekat ve svatení den ??
Odpovědět
Romi ona toho tam měla moc no...chtěla prý vidět jak mi to vydrží dlouho natočený :-) Ukážu Ti to, když chceš, ale je to hrůza :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - takže budeš měnit styl účesu nebo kadeřnici ????
Odpovědět
Romi jdu ještě na jednu zkoušku...tentokrát drdol a když nevýjde ani ten, tak měním kadeřnici :-) Máš to tam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- no dělá tě to starší,,, a dávala ti natáčky nebo to dělala kulmou ????? já jsem hrozně ráda, že jsem měla vyčesané vlasy, bo jak bylo to vedro, tak bych umřela,, hrozně se mi potili záda a krk
Odpovědět
Už to můžu smazat? No vypadám jako blbec :-( Natáčela mi to na natáčky a asi hoďku a půl jsem seděla pod sušákem a pak mi to narovnalo do za chvilku :-( Nemám na to vlasy...jsou těžké :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hvezdi -- hm, to je blbý,, já měla natáčky jen 15 minut a saušák jsem nepotřebovala,,, tak uvidíš, co ti vymyslí podruhé,,,, kdy tam jdeš??
Odpovědět
Romi 2.7 a to chci tento http://www.beremese.cz/album/view.php... tak uvidíme jak to dopadne, jestli zle, tak měním kadeřnici, ale moc se mi do toho nechce, protože tuhle mám kousek a měla bych to i s líčením :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - ten účes je moc krásný,, uvidíš, jak to dopadne,,,, teď si říkám, žeje výhoda mít kratší vlasy :-)
Odpovědět
Romi jak na co no...:-D Taky furt vyhrožuju, že se nechám ostříhat :-D
Odpovědět
A jak sis užila týden volna??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- no uteklo to hrozně moc, ale bylo to fajn,,,,
Odpovědět
Tak to je super, že jste si to užili :-) Já už se taky těším na svatebku :-) a můj drahouš ještě víc než na svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako Lukáš říkal, že je na tu naši svatbu hrozně pyšnej, jak to bylo krásný, jak to hezky vyšlo a že to pro něj byl nejkrásnější den v životě,,,
Odpovědět
Romi, tak to je hezký...doufám, že po svatbě budeme mít stejné pocity :-)
Odpovědět
Už mám hotové svatební noviny....juhúúúúúúúúúúúúúúúúúúú :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: A jak jsi je Luci nakonec svázala? Mě ještě zbývá naskenovat svatební fotky tchyně a vymyslet nějaké poděkování pro rodiče. Jo a pak to taky celé dokončit v němčině i když to asi udělá přítel.
Odpovědět
Ahojky Peti dobře ;-) Vypadá to suprově...mám z toho radost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Viděli jste svatbu princezny Viktorie? Zrovna koukám na nějaký záznam, je nádherná.
Odpovědět
Peti tak na to musím mrknout :-)
Odpovědět
Ahoj holky, teď jsem dorazila z Prahy, od včerejších sedmi hodin ráno jsem na nohou, tak jdu na chvílu schrupnout a pak pro Mišku, užse těším... :-) Jinak dovolená super, dočtu vás nevím kdy a snad se tu ukážu večer :-N
Odpovědět
Ahojky nevěsty, tak tady je zase mrtvo :-( No jo víkend :-)
Odpovědět
cau tak i ja hlasim navrat do brna ale jsem totalne groy :-| docela zahul, dvakrat jsem brecela, boli me zada, cesta byla unavna...ufff
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Simí, vitej nazpátek.Tak co, jsi jak rajče? :-D Máš nějaké fotečky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?