Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci ajo, na penízky jsem už zapomněla :-) V kolik bude sraz? No nevím, jestli mi to vyjde... My máme cenu dobrovolnou a kdo bude chtít, ten dá. Jinak bloček budu kupovat, tak ti ho pak můžu darovat. Jestli ho seženu, ve Vágnerovi neměli, dneska zkusím ještě Vichr.
Odpovědět
lenieka: No to by jsi byla hodná ;-) Klidně Ti za něj něco dám...no my taky chtěli symbolickou cenu, ale pořád jsem nevěděla jak to s lístkama udělat :-D Nakonec jsme to vymysleli jako poděkování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :) nikaa: podrobnosti ti povím na srazu, jestli nám teda nelehneš... já mám taky nějakou chřipku, ale zatím s ní bojuju svépomocí. Já tento týden můžu kromě středy, to máme schůzku s DJ odpoledne, jinak mám všechno důležité spíš dopoledne.
Odpovědět
Luci super, takže většina může v úterý :-) Kde a kdy teda??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Supr :-) už se na vás holky těším! Mám beremkovskej absťák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: no doufám, že to nějak vyléčím. Večír si dám svařák s rumem a nějakej paták..to by bylo aby nebylo :-D abych zítra mohla za váma. hvezdicka: tak Luci stačí když si ty čísla napíšeš na papírky ne ? když jich máš jen 20, tak nějak hezky nastříhat a je to ;-) Nemusíš mít vůbec bloček, když bude mít každý jedno čísílko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem v práci,, hvezdi - já ty lístky už nemám,ale stojí to kolem 20,- jinak teda my jsme na tombole vybrali tak strašně moc peněz, že mi to bylo až blbé,,a to jsme měli dobrovolný příspěvek
Odpovědět
Profilova fotka
tak se domluvte, v kolik vy můžete,, já dojdu za vámi až před šestou,,,
Odpovědět
Profilova fotka
jo a už jsem vám tu psala o tom zahradníkovi? jak jsme tam v pátek byli se domlouvat na obřad? Vám teda řeknu, že mě dost překvapil. Nic není problém, všechno nachystají, o všechno se postará, s vjezdem aut do parku taky není problém a mě by nechal klidně dojet až na ten palouk :-D No paráda...teď už jen to počasí...jo a kyti na podpisovej stůl mi taky udělá....a to gratis, pry ze znamosti...jako musím mu něco donest...ale je to super 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni -- já asi nebudu moct mrknout na tvoji svatbu,, máme jet na prodloužený víkend do českýho ráje :( a já se na tebe tak moc těšila,,, holky,, jak to teda budete dělat s tou tombolou???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda já bych vás taky moc ráda vyděla, ale mám to trochu z ruky :-) Romi, tak já to pak udělám asi podobně jak ty, dobrovolný příspěvěk, ale pro každého max. 3lístky
Odpovědět
Profilova fotka
peti - no svědkové to udělali tak, že dávali jeden, ale když dal někdo víc, tak dali víc lístků,, takže když dal někdo 500,- tak si mohl třeba vtít 5 lístků
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Budeme to mít taky tak. I ty 3 lístky max, aby se snížila pravděpodobnost více výher u jedné osoby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my si řekli, že když je klasická tombola, tak že taky někdo vyhraje 3 ceny a někdo nic,,tak jsme to tak nechali,,, třeba naši ti dali víc penez,ale vzali si jen tři lístky
Odpovědět
Profilova fotka
romi to je škodaaaaa :-( :-( S tombolou to asi budeme mít podobně...ty tři lístky max, myslím že je to rozumné a vše bude dobrovolné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že ta dobrovolnost je super,, kdo nechce, nemusí dát nic, nikoho do ničeho jsme nenutili,, no nechali jsme to na svědkách, ať se o to postarají,, a řekla bych, že se toho zhostili úžasně,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Jak je to s přípitkem? měla jsem za to, že ho pronáší otec nevěsty, ale taťka mi v telefonu tvrdil, že svědek?!
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka - měl by ho mít otec nevěsty a svědek ženicha,,,, u nás to tak taky bylo
Odpovědět
Profilova fotka
romca: přesně toto jsem taky vyčetla. Ale on mi tvrdil, že svědkové. Pak se ptal ještě kolegyně a taky říkala, že svědci. Jiný kraj jiný mrav nebo nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavně byste to teda měli vyřešit, aby ho vůbec někdo měl, aby na hostině nebyl trapas a nemluvil nikdo,,,, u nás mluvila teta,, ta se hodně podílela na přípravách a složikla nám takovou básničku, pak mluvil taťka a pak Lukášova sestra svědkyně,,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Taťka s tím počítá, jen mu to mám ještě potvrdit...
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka -- no náš taťka e tohio bál, že bude brečet a nakonec to zvládl výborně,,
Odpovědět
Profilova fotka
hihi už jsem říkala našim, ať si taťka nachystá řeč....jen náš svědek se trochu v řeči zadrhává, tak to asi vypustíme...možná řeknem klukům - bavičům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikkaa -- no aspoń by byla sranda,,,, hele tak kde zítra????
Odpovědět
Profilova fotka
U nás bude mít místo svědka proslov ženich... Bo proslov... spíš poděkování...
Odpovědět
Profilova fotka
no já pak děkovala před házením kytice do mikrofonu,, aby to všichni slyšely :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
romi, takže si házela :-) nakonec ji nemáš doma?
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, prosím kde jsi kupovala šatní bloček? Ve Vagnerovi neměli a chci zajít do Vichra - tak tam? nechce se mi obcházet několik obchodů, než na ně někde narazím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka -- no já ho kupovala v Tišnově,,, zrovna jsem tam byli, tak jsem to kupovala tam,,,, nikka - no házela, ale měla jsem náhradní ze zelených karafiátů,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
romca: aha, tak zkusím ten Vichr. Jedu k dr, tak to vezmu najednou. Zatímek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?