Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, jako že tě namalovala až moc? Snad budeš u nové visážistky spokojená.. Účes dopadl dobře nebo si budeš taky hledat někoho jiného? Včera jsem se objednala k Martině :-) Jo a na co jsem se měla zeptat na úřadu? Řešili jsme něco s občankama apod., ale už nevím přesně, co...
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: no tak na té první zkoušce mě účes držel krásně, na té druhé se mi vlasy narovnaly do 5ti minut a líčení poprvé dobré a podruhé jsem vypadala jako vosková figurína. Když jsem se malovala sama, bylo to lepší... takže když se mě ta nová slečna zeptala, jestli chci i účes, řekla jsem ano :-) Tu původní kadeřnici mám ještě v záloze, nezrušenou. Ale asi ustoupím od vlnitých vlasů, nechci riskovat, že mi to zase spadne a budu jako čarodejnice :-D Tak jsem totiž vypadala... No buď budu mít takový jemný drdolek u temene nebo culík na boku. Jako ta Čihánková je jednou tak drahá, ale podle fotek a telefonní domluvy se mám na co těšit x-) Jee, tak to pak řekni, jak jsi spokojená s Marťou :-) A s tím úřadem..teď si nevzpomínám, ale určo kvůli tomu, jak je to s tím pasem, jestli je ta databáze, že každej vidí, že jsem se vdala a platí už jen 3 měsíce. A jestli se dá pas vyřídit rovnou s občankou nebo musíš čekat, až ti dají novou občanku.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,,, no já se taky líčila sama a myslím, že to nebylo nejhorší a vlasy i líčení mi vydržely až do večera,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
romca: to líčení jsi měla krásný, jemný :-) Takový nějaký bych chtěla.. A mně by drcek taky držel celej den..ale ty vlny u mě prostě jsou sázka do loterie- jednou drží a podruhé ne... kdyby bylo vlhko, tak je to v prčiči. Holky, já Vám sem dám jednu fotku z té zkoušky... a né že se leknete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek,, jj, šupni to sem
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: holky....tak si říkám ,jestli jsem neměla taky vyzkoušet víc vizážistek abych mohla porovnávat...ale snad jsem šáhla na poprvé správně :-D Ahojky Romčo :-) nenudíš se teď, když už máš všechny přípravy za sebou? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: hlavně ty vlnité vlasy trvají věčnost. Já mám na účes 2 hoďky a to jsme původně plánovaly jen jednu. Super, že jsi někoho ssehnala na poslední chvíli... O cenách té své raději ani nemluvím :-x ;-) Marti jsem říkala, že se mi to loupe, tak že na to mrkne a při nejhorším by dala tipy (doufám, že nebude třeba)... Ok, na pas se zeptám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikka--- no my dnes vyrážíme někam si užívat
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: to jsem si taky říkala, ale na zkoušce jsem byla až minulý týden a už se mi nikdo nechtěl shánět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo můžu se ještě zeptat k té tombole - obcházeli jste lidi a dávali jim lístky nebo si pro lístečky chodili sami? Kampak jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak mám v albu dvě fotky- každ oko je jiný schválně, abych si jako vybrala- jedno je šedo stříbrný a druhý do fialova... a ten účes jsou ty narovnaný vlny- takhle jsem odcházela od ní. http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek -- tak to líčení mi k tobě vůbec nesedí,, :( jak jsi se malovala sama, tak to bylo lepší
Odpovědět
Článek se načítá
lutsousek: to liceni je hrozny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka - svědkové obcházeli všechny lidi, dávalai i muzikatům a kuchařce - těm dali samozřejm ězadarmo
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: nee, pokud jsi byla spokojená, tak není třeba shánět někoho jinýho :-) ale tím, že ta moje mě dělala líčení i účes dvakrát a poprvý dobrý a podruhé hrůza, tak nechci riskovat překvápko ve svatební den, jak budu vypadat! :-) lenieka: no to trvají.. jsem objednaná k té původní na 6 ráno! A budu tam do 10. K té nové mám jít až v půl 8. No snad ti je lepit nebude...to bylo tím gelem, takže ti určo zkusí ty tvoje jen znovu potáhnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak včera jsme měli schůzku s fotografem, že fotil teď o víkendu svatbu a bylo to hrozný, jak bylo vedro. Prý se moc nedá mezi 10-15.h. fotit. My máme focení v plánu od 10.30-11.00 a pak 14.00-15.00, snad nám to vyjde :-p
Odpovědět
romca: krasne fotky :-) x-) a ty balonky v tom salu byly bomba, tise zavidim a budu se opicit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - děkuji :) klidně se opič :)
Odpovědět
Profilova fotka
Lutsousek: no vůbec to k tobě nesedí takové líčení...myslím že uděláš dobře, když pujdeš jinam :-) Romi....kam jedete? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikka - no ještě vlastně nevíme,, prostě vezmeme auto a vyrazíme,, a uvidíme, kam nás doveze :)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: zrovna hlásili, že během června už takové vedro být nemá ;-)
Odpovědět
romca: ja uz je mam nakoupene :-D hle a kdo vam delal vyzdobu? treba ta zelen ve klenickych je bomba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: no jsem říkala, že vlastní líčení bylo lepší než toto :-D jen nechápu, jak může jednou nalíčit pěkně a podruhé takhle... A ty vlasy k tomu... takhle že se chodí ze zkoušky ?! :-S mitote: já říkala, že je to hrozný!!! No jako seděla jsem na netu, brečela a hledala někoho jinýho...
Odpovědět
Profilova fotka
mitoe - to jsem si dělala celé sama :)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, líčení ti fakt nesedí :/ Já budu mít béžovo hnědý. Visážistce jsem rovnou říkala, že barevný nechcu a ona že by mi ho ani nedávala... ještě se to snažila sladit k barvě šatů (slonová kost). Měla jsem na sobě fialové tričko, pak přes mě přehodila bílý ručník a byl to velký rozdíl. Taky mám kadeř na půl osmou :) Romca: aha, s tombolou to budeme ještě muset domyslet :-) Původně jsme chtěli, aby nám to odmoderoval dj, ale nakonec nám tombolu jen uvede...
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka - no nám tombolu losoval brácha a jeho kamoš,,,, oni jsou takový srandisti a vtipně ke každé ceně něco řekli,, bylo to super a všichni se nasmáli
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě uděla zkoušku jen nahrubo..protože ty vlasy nejdou udělat na čisto..bych tam seděla s natáčkama 2hodiny :-D takže mi to jen sepla a natočila kulmou předek, abych věděla jak asi to bude mít tvar..a líčení vůbec nemám nějaké barevné....jen lehce a důraz na ty řasy a linku...jako nebylo to uplně 100% jak to bude vipadat, ale snad to bude hezké :-D Tobě to však vůbec nesedí a buď tebou, tak jdu do rovných vlasů pokud ti nedrží kudrdliny...je lepší mít parádní hladký účes než opadlé vlnky
Odpovědět
Profilova fotka
no mě vlasy držely ještě druhý den,
Odpovědět
romca: sikovna :-) lutsousek: ja vim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky se vším souhlasím :-D těch vln jsem se teda zbavovala těžko, ale jdu od nich...jsem doma zkoušela, co by mi tak šlo a ten culík na bok vypadá dobře :-) Něco jako mudeš mít ty Leni (nikaa), ale ne ty vlny no :-) A hlavně to musí jít k závoji... A líčení... jsem se bavila s jednou nevěstou, co měla Simču na focení a taky mi radila světlý a hlavně hodně lesku, že to na fotkách vypadá líp a je míň práce s retuší. Já chci hlavně výrazný řasy :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?