Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
pejsanek: Jani to bys byla nejhodnější...a kdy bych si pro něj někam mohla zajet??? A máš dlouhý nebo krátky?? Já ho chci pod drdol :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucko, mám dlouhý pod zadek na hřebínek. Vezmu ho do práce a můžu Ti ho předat třeba na hlavním nádraží ve středu?
Odpovědět
pejsanek : A nemohla bys zítra?? Já jsem ve středu mimo brno :-( A zítra jdu do Brna k Dr, takže by to bylo ideální, pokud by Ti to nevadilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucko, jasně, vezmu ho zítra. Jen kdy se potkáme? Po práci musím letět na schůzku s květinářkou. Ráno začínám pracovat až v devět, takže někdy předtím klidně na nádraží....
Odpovědět
Jani v práci končíš??? ;-)
Odpovědět
Kdy?
Odpovědět
Profilova fotka
pracuju do 17 hodin
Odpovědět
Tak můj skoromanžel donesl polštářek na prstýnky od kamarádky tchýně a velké zklamání :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, japato? Nelíbí se ti?
Odpovědět
lenieka : Vůbec :-( A mýmu jo, tak nevím, zda mám ustopit nebo ne :-(
Odpovědět
Nafotím ho a poraďte :-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... tak tady je :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lucí je fakt, že na obrázku, co jsi chtěla ušít, vypadá polštářek mnohem lépe, ale já si taky nechala polštářek šít a spokojená taky extra nejsem, ale říkám si, že to je jen polštářek a nechci člověku, co mi ho šil, kazit radost :-) Rosťovi se taky líbí - chlapi jsou v tomto asi stejní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby ta stuha byla širší a trochu nařasená, jak to je na předloze, vypadalo by to mnohem lépe ;-)
Odpovědět
lenieka: No já chtěla polštářek a né polštář :-( A měl být vínový a ne červený :-( Můj mi teda řekl, že jestli se mi nelíbí, tak si mám koupit co chci, tak uvidím :-)
Odpovědět
lenieka: Tak třeba by se hodil někomu, kdo má svatbu v červené ;-) Já chci vínovej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si říkala, že je nějak veliký. Myslela jsem, že to je tak nafocený. Tak to chápu, pokud chceš vínovej a on je červenej. Kup si svůj vysněný ;-)
Odpovědět
lenieka: no třeba ho někdo chtěl kdo má červenou svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty, my se akorát vrátili od pana faráře :-) Tak už se hrozně těším na obřad... úplně mně to dojímalo, jen když nám to kázání říkal. x-) tento týden ještě vyřídit dort, v pátek zkouška líčení a účesu u nové vizážistky a o víkendu prý bude loučení se svobodou- tak tajně doufám, že to bude už v pátek, abych byla kočka od té vizážistky :-D hvězdička: teda Luci, ten polštářek..hm, jak to říct... no nedivím se ti, že nejsi nadšená...
Odpovědět
lutsousek : No dík teda :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, fakt promiň... :-D :-D :-D ale vždyť je úúplně jiný než předloha?! :-.
Odpovědět
Luci já vím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: tak máš aspoň důvod jít nakupovat- ten pravý určo najdeš, ne? ;-)
Odpovědět
Luci chtěla jsem vínovej, ne červenej :-( No snad jo :-)
Odpovědět
Neumíte někdo s aukrem?
Odpovědět
umim s aukrem ale nemamho radaa, stvou me tam t jejich nesmyslny poplatky za vsechno
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tady jedna nevěsta prodává, možná už jsi to viděla: http://www.beremese.cz/bazar/show_ent....
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) lutsousek: jakto, že jdeš k nové vizážistce? já myslela, že jsi minulej týden byla na zkoušce...nelíbila se ti? hvezdicka: tak polčtářek jsem nestihla zhlédnout, ale pokud se tu nelíbí...kup si jiný :-) Myslím, že to už není taková obr položka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, nebo ušij - já nevím, jaký jsi měla jako předlohu, ale není to tak složité, dá se to ušít i v ruce - třeba ten, co nabízí ta holčina.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) nikaa: no to sice byla..ale dopadlo to hrozně :-N se mě lidi spíš lekali, než že by achali :-D Tak jsem se vetřela jako druhá nevěsta ke slečně, která přímo spolupracuje se S.Smrčkovou. Tak k ní jdu v pátek.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?