Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
hvezdi: Však já vím, já to nemyslím tak že bych si vybírala :D já jen ze zvědavosti kolika auty tam pojedeme my z beremka...
Odpovědět
Niky tak to netuším kolik pojede aut :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Niky, my s Kačkou pojedem z Blanska jedním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak sraz včera byl super x-) jenom mám doštípaný nohy od komárů :-D Se už těším na tu zkoušku... mám dneska i foťák, tak to dám pak do alba. hvězdička: my taky byli včera na matrice a taky to tam na mě dolehlo, že se fakt vdávám... vím, jak ti bylo :-D nikaa: Leni, nemohla bys mi tam prosím vzít tu truhličku??? Já nevím, kdy se tam dostanu...
Odpovědět
lutsousek: No byl to zajimavý pocit...takové nepopsatelné štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak to já se tam málem rozbrečela :-D při vyplňování kolonky- budoucí přijímení nevěsty :-D :-D :-D
Odpovědět
Luci a jaké nakonec máš?? Já ho budu mít po manželovi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: no já nakonec taky...ale stálo mě to nervy... :-N
Odpovědět
Tak u nás se o tom nějak extrémně nediskutovalo...když se ho paní ptala na společném příjmení, tak jednoznačně odpověděl, že po něm :-) Takže jsem k tomu ani nic nenamítala :-D
Odpovědět
Děvčata jdu do víru města, tak tu mějte hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tam je pařáááááák, jsem akorát dorazila z nejkrasnější svatby a jsem slitá no děs....si představte....neměli vůbec 12cm bílou organzovou stuhu...prej nikde neni, že je po ní velká poptávka...no super jako....jsem koupila poslední roličku a pak teda 10cm....no bude holt jedna řada mašlí užší no :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Jsem vás jen šmírovala, páč jsem si polila klávesnici a fungovaly jen některý písmena :-p Takže v sobotu se uvidíme v Lysicích, kolem půl u úřadu, sice nevím, kde to je, ale neva... No a tam dojdem pěšky, takže tam budeme tak akorát :-D Leni v kolik vyrážíme? V 11 h? Jo a nejdem na jedno? 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a mohly bysme se po obřadě stavit někde na jídle, co? Nějakej salát či pohár...
Odpovědět
cau cau cau jdu nahrat fotk z ucesu :-D no jeste se sejdem asi dvakrat na zkousku dnes jsme daly do kupy predbezny tvar :-D jeste s emusi nakoupit nejake podlozky pry :-D a cely uces bude vis a natocen dole nzodiova: tak ja s tim pocitam ze te berem ju? jede i ten tvuj?
Odpovědět
toz tady jsou fotky :-) no zustae takov jen tvar, uzel asi bude uplne jinak, vepredu to bude daleko vys, s tim predkem celkove nevime ten musime nejak jeste vymyslet http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Kači, to bysme mohli třeba pak na Sladovnu?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zase nafotila něco málo z příprav :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
nikaa: ty masle jsou nadherne :-p a posledni zachranu chci taky :-D a rovnou do pompadurky :-D jo jinak krabicky tak ymoc pekne, krasa vse :-)
Odpovědět
Ahojky holky :-) nika: Leni paráda...ty jsi fakt šikulka :-) Jo chtěla jsem se zeptat jak velké kupujete krabičky na výslužky??? Díky ;-)
Odpovědět
hvezdicka: me je donesla tchyne a jsou o takove mini dortovky, tusim 20x20 plus minus
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj babulky, tak já měla dnes velmi úspěšný den. Poslední zkouška za mnou, takže mám prázdninyyyy. Vybírali jsme šatky na družičku, pak hodím fotky, nějak se nemůžem rozhodnout. A taky jsem si vyhlídla nádherný botky a svatbu. Jo a koupila dekorační písek :-) mitote: Jak ti dopadla zkouška?? Učes je moc hezký, jen ten pramínek vepředu mi tam moc nesedí, to tak máš naschvál? nikaa: Teda Leni, dekorace je nádhera, mohla bys to dělat jako vedlejšák ;-) A prádýlko je taky krásný.
Odpovědět
Ahojky Peti, tak to gratuluju :-) Já dneska pochodila půl města a nic co by mě chytlo za srdce jsem neviděla :-( Jen krabičky dvě jsem koupila na zkoušku, ale ta velkost nic moc :-(
Odpovědět
peta: no ten praminek prave resime :-D o nakadernice celkvoe s predkem nebyla vubec spokojena :-D jina kporad nemam zavoj :-( nevim kd ej eobjednat :-(
Odpovědět
mitote: Zrovna dneska dopo jsem četla na diskuzi o nespolehlivých firmách jak tam nadávají holky na nějakou prodejnu závoju, ale nevím jméno...mrkni tam schválně :-D
Odpovědět
n romca tu blbe psala o te ewulii a me se ai nenamahala odpovedet na objednavku ]-( tak uz nevim dk ejinde shanet zavoj :-/
Odpovědět
nerozumím :-( A nechceš si ho jen půjčit a nebo nechat ušít??? ;-)
Odpovědět
no prima tak ta negativni reference ve firmach je na tu ewulii co jsem u nich tela objednat a co i romca byla zklamana :-/ pujcit nechci zjistila jsem ze pujceni me vyjde stejne jako koupe a porad je lepsi ho pak prodat a mit neco zpet :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem si dnes koupila šaty na dovču něco sbalila, Miška mi rozbila pračku, byla si nechat zastřihnout konečky, byla v tescu, u švadleny, na firmě pro taťky a teď jdu konečně dodělat ty svatební noviny a tisknout, ať mám klid od svatby amůžu dovolenkovat..............nevíte někdfo, kde mají malý plovoucí svíčky, nejlíp červený? Na ty jsem nějak zapoměla a třeba zrovna v tescu nic ]-(
Odpovědět
mitote: Aha...no a co zkusit něco na bazarku??? ;-) Tak ať něco najdeš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a taky jsem byla na té zkoušce účesu, ale než jsem jí stačila připomenout že ho budu fotit tak mi jej sundala :-D No nic, ale jsem spokojená :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?