Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak se tam sejdem o pul?
Odpovědět
Včera jsme byli na matrice, tam kde má Romča svatbu, tak budu mít i já a paní říkala, že 10min. před obřadem stačí bohatě, aby jsme tam byli, takže bych navrhovala 11:45 sraz někde na nádvoří :-)
Odpovědět
hvezdicka: koukám a ten zámek je krásnej...holky budete to mít krásný x-)
Odpovědět
nikaa666 : Leni půl hodiny je brzo na čučení před zámkem, protože je tam prý jiná svatba a čeká až se novomanželé nafotí, takže se sejít o půl ale někde mimo zámecké nádvoří...tak co u Obecního úřadu? Je to tam kousek. Stejně jsem zvědavá kde zaparkujeme :-D
Odpovědět
nzodiova: Niky jo je to tam krásné a ta zahradě...doufám, že budeme mít krásné počasí, jelikož se tam dělají krásné fotky :-)
Odpovědět
hvezdicka: No to věřím, fakt krása.. Jak dlouho se tam tak jede z Brna?
Odpovědět
nzodiova: Niky tak my to jeli včera tak 3/4 hodiny, ale když je tam nějaká kolize, tak i hodinu Ti to zabere :-(
Odpovědět
hvezdi: No jo, něco se té kráse musí objetovat :)
Odpovědět
Niky, tak my to nemáme daleko, ale je to frekventovaná silnice na Svitavy, takže je to tam nářez no :-D :-D
Odpovědět
hvezdi: pojd na facebook a akceptuj mi prosím jednu žádost.. potřebuju sousedy do jedné hry:) určitě Tě bude bavit taky ;-)
Odpovědět
Niky já na FB jsem :-)
Odpovědět
jj já vím, ale asi ti nějak nejdou posílat vzkazy..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, moc mě mrzí, že jsem včera nemohla dorazit, byla jsem dlouho v práci a pak jsem byla ráda, když jsem došla domů :-) Ale příště dorazím. Bohužel na svatbu Romči se nemůžu podívat, páč mám poslední sobotu kurz účta na počítači a sedím tam celý den :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak klidně u toho úřadu se můžem scuknout :-) mě je to vcelku fuk :-)
Odpovědět
Leni, doufám, že jsi to špatně nepochopila, ale nechci tam moc čučet, když tam bude tolik svatěbčanů z Romčiny svatby a ještě ze svatby předešlé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, mě je to fakt jedno ;-) Hlavně myslím, že se tam stratíme uplně mezi těma lidma...to vidívám u nás na zámku...to víš že se nebudem hnát k romčiné rodině, ale budem se držet stranou :-)
Odpovědět
hvezdi: možná by to bylo i lepší dřív..se tam projdem po zahradě a tak.. lepší dřív než později..a budem se držet opodál.. ;-)
Odpovědět
Leni takže v kolik a kde? Jsem pro obecní úřad...a pak společně zamíříme na zámek :-)
Odpovědět
OK, tak navrhněte čas, abych si mohla zhruba naplánovat, kdy vyjedu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych to viděla o té půl před úřadem...než se všichni sejdem a tak to bude akorát...a já chci vidět příjezd nevěstyyyyyy :-)
Odpovědět
Leni domluveno, tak o půl před úřadem...tak se budu těšit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky holky...myslím, že až tam mi to dojde...že se jako budu vdávat...
Odpovědět
Leni neboj...bude to paráda a zvlášť, pokud bude takové počasí jako dnes :-)
Odpovědět
Trochu Romče závidím, že už to bude mít za sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hokyyy...jedu za chvilku do nejkrasnejsi svatby...nechcete tam nektera neco?
Odpovědět
Leni lutsousek tam chtěla tu truhličku na práníčka :-)
Odpovědět
A kolika auty se pojedu na tu Romčinu svatbu?
Odpovědět
Niky to netuším, ale kdyby mě chtěl někdo vzít, tak bych nebyla proti, ale já klíďo někoho vzít můžu :-)
Odpovědět
Aha :) já auto nemám :) nebo auto by bylo, ale ten řidičák už ne :) tak uvidíme jak se holky vyjádří :)
Odpovědět
Niky jsem Ti nabízela, že Tě vezmu, ale tak uvidíš no :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?