Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nj...to jsou ty matky na mateřské :-D nestíhají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau babizny,, zdravím,,, jsme zpět z nákupů, kupovali jsme kila zeleniny a kila ovoce, plný auto,, z nás museli mít dost v obchodě,,, vezli jsem to už na kulturák,, už na nás tam čekali roládky, tak to tamkrásně vonělo,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Romi a kdo ti to vše nachystá? A vařené, to dovezete nebo je tam kuchyň?
Odpovědět
Profilova fotka
no cukroví si necháváme péct, a jídlo na oběd a raut mi nám bude chystat kamoška, je tam kuchyň takže se to bude všechno vařit tam,, ale všechno na to nakupit jsme museli my
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, no to musel být teda pořádnej nákup :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hočiny, pokud vám chybí ještě prádo na svateb. noc event. pod šaty, tak doporučuju co nejdřív navštívit Tesco u nádru. Ted jsem tam misto obeda koupila uzasnej bilej svateb. korzet, dal by se vzit i pod saty, Triumph, sleva ze 790 na 100, Kc!!!!! Pak mam jeste kosilku Triumph krajkovou taky za 100,- Kc!!!!!! A meli tam i Triumph uzasnej svatebni podvazkovej pas, vahala jsem, nebot byl za kolik?! Spravne, za 100,- Kc! :-D Ale na tom korzetu jsou ty pasky na pridelani na puncochy, takze jsem pas zatim nekoupila, ale mozna, ze zitra jeste pujdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya,,,, no nekecej,, no já nemám noc, myslíš, že tam v pátek ještě něco bude??
Odpovědět
Profilova fotka
to já dostala prádýlko na rozlučce...ale pochybuju, že když se vysoukám k ránu z šatů, tak že se mi bude chtít ještě soukat do korzetu :-D :-D Lenya: dobrej typ ;-)
Odpovědět
lenya79 : Leni kecáš :-D :-D Tak to já tam zítra hnedka letím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: A mají slevněný i normální prádlo nebo jen korzety?
Odpovědět
Profilova fotka
holky :-) našla jsem nějaký ten hřeben do vlasů :-), mrkněte na to..keterý myslíte ;-) http://www.studioprincess.cz/?lg=cs&m...
Odpovědět
nikaa666 : Leni mě se líbí tento: http://www.studioprincess.cz/images/i...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Simi, ano, růžové. Ale už je máš asi nachystané :-) Řežu jmenovky. To je pracovní morálka :-D Nj, když je kocour pryč, myši mají pré 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, hip hip hurá!! Mně se líbí: http://www.studioprincess.cz/cs/kateg... Ale nevím, jestli není moc veliký... Tento je taky pěkný http://www.studioprincess.cz/images/i... , ale moc se mi nelíbí kombinace korálků a štrasu. Záleží, co máš na šatech za zdobení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě se nejvíc líbí taky tento http://www.studioprincess.cz/images/i... jsem přemýšlela, že by se ty perličky daly oddělat :-)
Odpovědět
nikaa666 : Leni a nebude to bez těch perliček chudý?? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bych tam nalepila strasovy kaminky misto toho :-D
Odpovědět
aha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba to bude naživo vypadat pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ty jsi koumák ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No třeba to nebude vypadat špatně no..ale kdyžtak bych to zkusila vyměnit :-) asi ho objednám..co myslíte...nikde nic fakt nemaj...a 500 zas není tak moc
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem volala na poštu, jestli tam nemám balíček - čekám tu podprsenku a samozřejmě tam je. Ale oznámení o zásilce mi nedošlo. Bych se takhle mohla načekat... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Lení taky bych ho objednala. Třeba se ti pak podaří prodat :-) Cena není tak hrozná a hlavně to vypadá, že v obchodedch by jsi ani nic podobného neobjevila...
Odpovědět
Profilova fotka
Leni v obchodech je to katastrofa :-( Hele kamarádka takhle taky kolikrát čekala...a nic, žádnej lístek...No a kolikrát jak byla doma na mateřské a čekala balík, tak normálně oni ani nezazvonili jestli je doma a vhodili ji tam rovnou lísteček...takže musela s miminem napoštu....blbečci
Odpovědět
nikaa666: A koukala jsi v tý bižu co je v tý ulici mezi svobodákem a českou?? Jak je Vágner :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: jj koukala
Odpovědět
nika: A nic jo?? Tak to je teda blbý :-/ Tak já pádím...mějte se hezky a užíjte si večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
frčím na stavbu a pak hurá za váma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: hm tak to nas..., ještě když je doma a ono nic ]-( Mi to právě přišlo divný, balíček byl poslanej ve čtvrtek ráno a pořád nic. Už jsem měla obavy, že mi ani nedojde... Takže v kolik na sraz dorazí první nevěstinka?
Odpovědět
lenya: jojo u nadru jsem uz byla pred par dny ale zadny mi ten korzet nesedl :-/ kosilku nepotrbuji, podprsenky byly bez vycpavky a podvazovej pas mam :-D ale jinak jsou to cen yparadni :-N jo ja jsem dorazia z prace, dnes to bylo docela akcni, i jsem jezdila sefovym autickem :-D :-D :-D ted musim rychle tak hodku sprtat, pak koupit FILOFAX pro tchyni a kytku a pojedme k ni na narozky...no a pak se asi celou noc budu ucit nebo nenevim jak tu zkousku mam zitra dat :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?