Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni, tak si tam dej živou,,, já letím nakupovat,, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Romi to nejde....kaly jsou nevhodné do účesu....dobře nakup ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, je to sice z ruky, ale zkus se mrknout do Futura - je tam nějaká bižu (ale asi není nejlevnější, ale mají zajímavé věci, třeba natrefíš i něco do vlasů) - a tady píšou, že tam mělo být v květnu otevřeno něco s vlasovými doplňky a bižu Swarovski http://www.futurumbrno.cz/axxezz.html
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, nebo tu frézii do vlasů.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Leni jakto, že nás moc nebude? Někdo odpadl? Já se byla včera odreagovat na tenise a až na pár štípanců od komárů super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: máš na prstýnku diamantíky nebo sis to na poslední chvíli rozmyselal? Tmavé okraje jsou dobrá volba. Nás zlatník od matu odrazoval, že se to stejně brzy ošoupe a viděla jsem to i na pár prstýnkách rok po svatbě - po matu ani památky... ssimmikk: nezapomeň na mé lampionky, pls ;-)
Odpovědět
Ahojky holky :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak já dorazím snad do těch 17hod... dneska máme úřední den. Matrika, pasový, cestovka a ještě s vestou pro ženicha. Ale aspoň budeme mít další věci z krku. lenya: ty prstýnky jsou báječný!!!! A ten tmavý okraj je supr, moc se mi to líbí!!!! x-) A na sraz určo přijď.
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: prstýnky parádní :-) Luc1979: jééé děkují...pokusím se tam mrknout :-) Kdyžtak myslíš že by ta frézie taky šla? Leni: no tak Hvezdicka psala že nedojde, Kačka taky nedorazí, Romča už je mimo a myslím, že tu ještě někdo psal že nedorazí....to je pulka zdravého jádra slezinek :-D
Odpovědět
nikaa666: Leni no já myslela, že dorazím, ale nestíhám to, takže příště ;-) Tak mě tam moc nepomlouvejte :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: určo budeš šťukat, jak tě tam budem propírat :-D tak holkyyyy kdo všechno dorazí dneska
Odpovědět
nikaa666: Leni to bude mít paní na matrice ze mě radost, když ji tam budu furt hýkat :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky :-) Jááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :-D Lenienka, jdu si je hned nachystat nebo na ně zapomenu :-N musím si je někam dat s něčím co si vezmu, nemůžu to dát nikam, kde na ně Miška dosáhne, jinak máš dva růžový pokud se nepletu, že? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a dááááááál? :-D
Odpovědět
Jáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :-D
Odpovědět
nikaa666: Leni myslím, že lutsousek a p.e.t.a, ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
takže píšu si...2x místo pro Simču :-D :-D
Odpovědět
Nikaa: i třikrát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek + nika: holky, díky za pochvalu prstýnků ;-) Bohužel dneska na sraz nedojdu :-( , ted mi volal pritel, ze nam na vecer naplanoval divadlo, sehnal nekde listky zadarmo.... Tak snad jindy! Uzijte si to!!!
Odpovědět
lenya79 : Miluju divadlo...taky chci mít takového přítele :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: jj, jsou tam briliantíky. My máme na prstýnky doživotní záruku, ono se totiž i to tmavé může ošoupat, zatím s tím nemají žádnou zkušenost. Jsme první pro koho to vyráběli, takže se neví, jak dlouho to tam vydrží, ale jde to kdykoliv oddělat a znovu to dát do té tmavé lázně nebo event. předělat na mat, kdyby se nám to omrzelo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jáá se taky hlásím :-) To bude dneska komorní sestava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: my máme totiž podobné prstýnky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: jste průkopníci ;-) a taky chválím - jsem to předtím opomněla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jinak já dnes taky dorazím později - počítám okolo 16.30.
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: Já Leni taky kolem páté :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já to asi taky na čtyři nestihu....bude tam bůbec někdo v ty 4?
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: 3krát Simča :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti :-D
Odpovědět
Holky, já ve čtyři určitě nedorazím ani jednou, natož třikrát :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?