Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako do minulého týdne bylo vše úplně OK, až jsem se toho bála,,,, no a během týdne je všechno jinak,, ale zase to není moc krátké,, jako prostě to netahám po zemi, a mamka říakal, že se s tím něco uděláa bude to ok,,, no místo je nakonec ještě lepší, než to původní, akorát, že to prase se nebude dělat přímo na místě venku jak bylo na prvním místě plánované, ale už se začínám zase těšit,, no a ještě ta bižu,,, dnes mám poslení dne, kdy si koupit novou, takže po práci vyrážím na nákupy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - no jestli jim vyjde předpověď tak možná až moc velký teplíčko
Odpovědět
romca: no vidis ja jsem po vsech peripetiich taky stastna jak jsme nakonec odpadly s mistem i kdyz tata do nas rejpe ze to nnemame na terase ale v dire :-D a bizu sezenes, neboj, to je vsude hromada ;-) obraz vankovku a je to 8-) ale jestli te to ukolidni ja se v tydnu nchala tay zasnerovat do satu a taky jsem mela pochyby, najendou me prislo ze v tommam z boku az moc velky prsa neprirozeny, ze s ename ty saty nejak krci....no nic nebylo dobre :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote -- já mrknu do Mety, měly tam ty obojky do 200,- tak půjdu tam,,,
Odpovědět
co to je? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
romca: ten kulturák se mi líbí :-) Tam to budete mít krásné ;-) Tu bižu chceš ten obojek štrasovej co mám já i se štrasovejma naušničkama?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - no obchod na rolu pionýrské a lidické
Odpovědět
ajo ten nakupni dum, tam je nejaka bizu? :-) jinak holky drte tlapy, jdu an devatou na pohovor na praci na castecny uvazek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika - jj, přesně to
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - no úpplně nahoře, jak mají domácí potřeby, tak tam mají i bižu,,, a držím palečky, pak dej vědět jak jsi dopadla
Odpovědět
romca: no ja se nikdy nedostala dal a vys nez do toho DM :-D :-D :-D no dam vedet, ale bojim bojim |-|
Odpovědět
jo jinak vcera jsem zacala tisknout adresy na obalky a po par obalkach me zacala svinit tiskarna, takze me znicila dve obalky ]-( lukas ji cistil jak jen to slo a stejne mrcha spini dal :-/ tak to budu muset vytisknout u mamy na laserovce 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Romca: jsem si tam nikdy těch obojků nevšimla :-( vidíš a taky jsem ho sháněla...teď jen tu kytku do vlasů, takže zase prolezt cele město
Odpovědět
Profilova fotka
no akorát mě štve, že budu mít plno bižu a stejně ji neunosím,,
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím vás po víkendu nevěstinky :-) Lenya: jak bylo na dovči??? Já bych někam jela hned z fleku, už mě to všechno leze pěkně na mozek :-) nikaa: to počasí ti na rozlučku vyšlo perfektně! Já pořád nevím, kdy ji budu mít...prý ji zařídí holky, ale ticho po pěšině... A kdy se chystáš do té nejkrásnější svatby? Já tam potřebuju tu truhličku. romča: ten kulturák je super, moc pěknej! :-) Bude to tam super. S těma šatkama je to teda divný... ale mamča s tím něco určo udělá. Tys je chtěla mít až na zem? Oni to někde dělají schválně kratší, aby je nevěsta netahala po zemi, ale to tvůj případ určo nebude. A bižu seženeš! Ji vynosíš třeba na plesy :-) Jsem nevěděla, že v té Metě mají i bižu..já ji mám u baráku a byla jsem akorát v drogerce. peta: zkoušku určo uděláš!!! držím palce! mitote: no s tiskárnama je problém...mně šmouhla jednu jmenovku. No a my o víkendu měli u našich seznamování rodičů..tak to bylo vtipný zase. Ale dopadlo to nad očekávání dobře :-) Tak, snad jsem na nikoho nezapomněla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne :-) O víkendu jsem koupila náušnice a košilku, takže jsem skoro komplet vybavená. Dneska by měla dojít podprsenka... Holky neviděly jste někde šampaň samodržky? Na jisto jsem šla do jednoho obchodu, ale neměli je :-( lutsousek: to je fajn, že se seznamování vydařilo :-) My včera byli u tchánovců a tekla jsem z toho, jak tchýně pořád řeší cukroví. Dávno máme vyřešené, že na hostině bude domácí cukroví od mé mamky, jenže tchýně se mě pořád vyptává, jestli nebudeme potřebovat i od ní. Jí asi vše sepíšu, co a jak bude, nebo já už fakt nevím. Ještě že ji uvidím až na svatbě :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Leni no tak to je paráda, že si koupila naušničky :-) kde je nakonec měli?
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Luci pujdu tam tento týden :-) asi ve čtvrtek po práci
Odpovědět
Ahojky holky, tak koukám, že jste měli zajinavý víkend :-) My taky a hlavně to počasíčko mi dělalo dobře. Dneska už tam není tak slunečně, ale snad se to vybere. Já si o víkendu koupila skleničky a "svatební knihu" a jsem spokojená ;-)
Odpovědět
Jinak v sobotu na tu Romčinu svatbu můžu vzít někoho sebou do auta, kdyby někdo chtěl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni koupila jsem je ve Vaňkovce v Bijou. Měla jsem je tam vyhlídlé, jen jsem je potřebovala schválit :-) Ještě jsem přemýšlela podívat se po jiných, ale už se mi nechtělo :-D Tam právě měli i tu brož květinu, jak jsem ti říkala..
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já zas na netu jednu jehlici do vlasů našla s tím motivem květiny..ale jako za 2000 =-) jsem na to čučela jak puk...no a ono je to origoš od swarovského že :-D takže hurá do města prohrabat bižuterky :-D
Odpovědět
Leni nevím jakou ozdobu hledáš, ale tuhle jsem viděla v bazárku, že tam ta holčina co měla tvoje šaty nějakou brož do vlasů prodává...viděla jsi ji?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: viděla...to je něco jiného. Mrkni do mého albíčka a účes pod číslem 48, to je účes kterej budu mít a budu tam mít i tu kyti :-)
Odpovědět
Leni ten je krásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni tak to naštve. Když už, tak za nehorázný prachy ]-( Hodně štěstí v bižuterkách ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci dík...jen sehnat kyti no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, dneska asi prubnu první kolo....všude je mraky bižu, tak musím něco najít ne :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně, nebo alespoň nějakou obdobu :-) Při nejhorším si vyrobíš ;-) Jsem se na to dívala s z korálek by to možná mohlo jít...
Odpovědět
Profilova fotka
heeeej tak teď jsem ji to viděla na bazárku za 1500,- :-D :-D http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?