Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a to neni všechno :-(
Odpovědět
nikaa666 : Leni nestresuj ;-) Všechno zvládneš a kdyby jsi potřebovala, tak Ti ráda pomůžu :-)
Odpovědět
nikaa666 : Leni musím běžet, tak úspěšný den a hlavu vzhůru ;-) ;-)
Odpovědět
nikaa jaky koule? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no na obřad buď ty buxusový nebo udělám nějaký z kytek
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jak jste se včera měly na srázku? Romča: prošla Ladies night? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: no super...jsme to měli i s hokejem :-D Všechno poršlo....jsme pro :-)
Odpovědět
nikaa pokud sezenes levny buxusy tak sem s nima :-D jeste me napadlo nemuzou e mit levny na cejlu v tom fleur imitee?
Odpovědět
Ahoj holky, tak jak je? Já jsem před chvílí došla, Miška byla u zubařky na kontrole a musím vám něco jako říct, ona je malá zvyklá vždy ráno přijít a lehnout si za mnou do postele na kraj a ještě ležíme nebo spíme, dnes jsem si nevšimla, že došla, že tam leží a jak jsem se obrácela, tak jsem jí shodila na zem, na mě koukala chuděra, jak péro z divanu, trochu drsný probuzení, vždy do mě aspoň drcne, dkyž dojde a dnes nic, nooo :-N :-D
Odpovědět
ssimmikk: ty tyrane jeden, zavolam na socialku ze hazes dite z postele :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: doufám, že jste tam všechny překřičely, jak jste fandily :-D Domlouvali jste se nějak konkrétněji? Jaký buxus sháníš? Rostlinku na vývazky?
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: to sis jako dovolila dost ]-( :-D Chudinka. Ještě že se jí nic nestalo... Když mi říkalla kamoška, že jí syn občas spadne z postele, tak jsem nechápala, jak se to může stát a že to bere tak v klidu, ale po několika story mi přijde, že padají snad všechny děti :-)
Odpovědět
Článek se načítá
no holky ja jako mala jsem se taky jednou probudila na zemi vedle postele :-D
Odpovědět
Mitote:jen to néééé, protože kdyby jsi viděla, jak má malá celý nohy samá modřina, tak by jsi se zhrozila jako já a skoromanža, mám strach s ní jít i na prevenci k dokt. :-( lenienka: tak jako ona ještě nikdy nespadla, ale dne sjsem jí pomohla k premiéře, ale co, někdy to přijít musí, no :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: všechno je jednou poprvé ;-) ještě že to skončilo "jen" u modřin. Ale lékaře bych raději odložila :-D
Odpovědět
ssimmikk: no rikam ze ji tyrate :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: na ten cejl se chystám už dlouho lenieka: no domlouvali jsme se, že se to domluvím na tom, kdo zařídí lístky :-) Ty buxusový koule sháním umělé na výzdobu ;-) Simi: jejda...to nic...to se stane, to ještě tolikrát spadne, tak ještě že se jí nic nestalo :-) modřiny zmizí ;-)
Odpovědět
nikaa: ja uz tam byla davno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lenieka - no ahojky,, no všichni byly pro,,,, jen jak zajistit ty lístky
Odpovědět
kam listky na co?
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: jo koule :-) Ty jsem viděla za výlohou na Cejlu, jak psala mitote. Ale cenu tam neměli... Ve skladu je neměli? Asi ne, když je sháníš :-D Romča: pošlu IP
Odpovědět
Holky, je jasný, že jí týrákme, nevím co to má být, ale vypadá to hrozně, nohy samá modřina, naši když ju viděly nevěřily a skoromanža když jí koupal tady vyšiloval, že na nás pošle dokt.socku, ale co s ní mám dělat? Jako vypadá to hrozně i v plavání po ní každej čumí :-(
Odpovědět
ssimmikk: je jen jedno reseni, prestat ji mlatit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: pořiďte jí neoprén :-D za pár dní jí to začne mizet ;-)
Odpovědět
Tak teda dík mitote, kdyby měla modřiny na zadku, tak to pochopím, ale na nohách, jenže ona furt leze po prolízačkách a doma se na všem houpe a všude leze, tak nevím jetsli se jí tak sráží krev, že když se trochu bouchne, tak má modřinu, njn :-| Leni, neoprén, jj, tak to nevím no :-D
Odpovědět
ssimmikk: tak zajdi s ni na hematologii jestli nema spatnou srazlivost? u me to treb azjistili az nekdy ve 14ti letech
Odpovědět
Ahoj holky, jsem rada ze jsem s vama vcera mohla byt, ikdyž takovou kraťoučkou chviličku. Jinak Mitote už mi psala Michaellina a ty šatky by vyšly prý kolem 2 tisíc, protože je tam větší spotřeba materiálu a satén je dražší látka. Tak uvidíme co na to holky :)
Odpovědět
nzodiova: a co jinou latku? musis to mit leskly? ja jsem prave nechtela leskly a ma uplet a ten je daleko levnejsi :-)
Odpovědět
No právě ta problémová družička mi akčně hned napsala že s cenou souhlasí a že je to bobma. Tak nechápu :-D
Odpovědět
HIHIHI, to je holky teda dobrý, já mám jen jednu družičku a mám porblémy, natož víc :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?